ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
więcej ->

 
 

Rosyjski bat na USA

http://www.prawy.pl/?dz=felietony&id=18422&subdz=

W cieniu seks-afery z Samoobroną w tle, ze środkowej Rosji doszła do nas informacja na pozór mało istotna. Gen. Siergiej Iwanow, rosyjski minister obrony poinformował dzisiaj o utworzeniu jednostki dysponującej mobilnymi wyrzutniami rakiet Topol-M. W istocie ewentualne wyczyny polskich posłów - choć medialnie rozdmuchane - nie będą miały szerokich konsekwencji. Rosyjskie pociski, wręcz przeciwnie.


W czasach zimnej wojny pokój między USA a ZSRS utrzymywał się na zasadzie wzajemnego strachu. Jasnym było, że ewentualny konflikt oznaczałby zniszczenie obu stron.

Jednak po upadku ZSRS, w czasie jelcynowskiej smuty, rosyjska armia sięgnęła dna. Jedynym rodzajem wojsk, który starano się chronić, były jednostki atomowe. Cóż z tego, skoro stare, sowieckie silosy, rakiety i bombowce były coraz mniej sprawne, a z ogromnej niedawno floty podwodnych łodzi atomowych nie zostało praktycznie nic – były całe lata, kiedy w morzu nie było ani jednej jednostki na wielomiesięcznym patrolu. Dla porównania: Amerykanie utrzymywali jednorazowo kilkadziesiąt okrętów podwodnych poza bazami lub w natychmiastowej gotowości do opuszczenia portów.

Kiedy Waszyngton kilka lat temu powrócił do idei stworzenia „tarczy antyrakietowej”, wydawało się, że może po raz pierwszy od ponad 40 lat zdobyć przewagę nad Moskwą. Oczywiście, przy ewentualnym rosyjskim zmasowanym ataku, gdy w powietrzu mogły znale?ć się jednocześnie nawet setki rakiet, żaden system obrony nie zapewniłby całkowitej skuteczności. Jednak część z pocisków mogłaby być zestrzelona. To zaś tworzyłoby nową sytuację militarną: Amerykanie byliby w stanie zniszczyć Rosję, ta zaś nie miałaby stuprocentowej pewności, że jej kontruderzenie byłoby równie miażdżące. Oczywiście dzisiaj wybuch tak straszliwej wojny jest mało realny, ale przewaga USA szybko przełożyłaby się na stosunki polityczne i gospodarcze.

Niestety dla planistów Pentagonu, Rosjanie przygotowywali się na taką ewentualność już od ostatnich lat istnienia ZSRS. 17 lat temu zainicjowali prace nad kolejną, piątą już generacją rakiet, która miała zapewnić pokonanie najbardziej wyrafinowanej obrony. Mimo rozpadu Sowietów i utraty kluczowych fabryk na Ukrainie, Rosjanie wystrzelili pierwszego Topola-M w 1994 roku. W ciągu następnej dekady doskonalili konstrukcję i stworzyli 4 pułki strategiczne, a których każdy miał 10 rakiet. Ostatnie lata gospodarczej prosperity spowodowały przyspieszenie prac nad nowymi wersjami rakiety i zwiększeniem liczby produkowanych pocisków. Ostatecznie Rosjanie właśnie dzisiaj dorobili się kolejnego, piątego już pułku rakiet, tyle że na ogromnych, 14-kołowych podwoziach.

Czy posiadanie kilkudziesięciu rakiet coś zmienia we wzajemnym stosunku sił? Teoretycznie nie. W praktyce jednak udowadnia to Amerykanom, że Rosjanie mają broń zdolną pokonać ich obronę. I rzeczywiście. Nie dość, że Topole-M są najszybszymi z rakiet balistycznych – a „tarcza rakietowa” z trudem niszczy stosunkowo wolne Scudy, wywodzące się w linii prostej z niemieckich V-2 – to jeszcze są w dużej mierze uodpornione na promienie lasera (czyli pierwszej linii obronnej USA), mogą emitować specjalne pułapki i cele pozorne, wreszcie, co udowodniły próby ostatnich serii Topoli-M, mogą manewrować w środkowej i ostatniej fazie lotu (a więc omijać zagrożenie w postaci amerykańskich kontr-rakiet, czyli drugiej i trzeciej linii obrony).

Co więcej, rakiety w silosach są łatwe do wykrycia. Te na podwoziach kołowych przeciwnie. Rozrzucone na ogromnych przestrzeniach Syberii są w zasadzie niemożliwe do zniszczenia, podobnie jak zanurzone okręty podwodne. Przecież mimo całkowitej przewagi w powietrzu Amerykanie w 1991 odnieśli bardzo ograniczone sukcesy w zwalczaniu irackich wyrzutni Scudów. A zalesione i bezkresne przestrzenie Rosji to nie półpustynne równiny zachodniego Iraku o wielkości zaledwie kilku naszych województw... Tak więc nasi wschodni sąsiedzi mają odpowiednie technologie, a uzyskanie odpowiedniej liczby rakiet jest teraz wyłącznie kwestią czasu i dodatkowych pieniędzy. A tych przecież ostatnio nie brakuje.

Kiedy zastanawiamy się nad fenomenem Rosji, która rozmawia jak równy z równym z najbogatszymi państwami globu, potrafi – szczególnie ostatnio – interweniować w różnych częściach globu, prawdopodobnie bezkarnie zabija swoich ex-szpiegów i skutecznie broni swojego rynku przed ofensywą zachodnich koncernów, to nie możemy pominąć wojskowego aspektu jej międzynarodowej pozycji. To tysiące głowic atomowych i w miarę nowoczesna technika militarna powoduje, że Rosja jest dzisiaj w zasadzie jedynym państwem mogącym zniszczyć USA. I wszystko wskazuje na to, że mimo ogromnej dysproporcji wydatków wojskowych obu państw w dającej się przewidzieć przyszłości Kreml zachowa ten potencjał. To zaś nieustannie będzie przekładać się na jej uprzywilejowaną pozycję międzynarodową. W tym kontekście utworzenie niewielkiej jednostki rakietowej ma większe znaczenie, niż fuzje największych gospodarczych kolosów Azji czy Europy.

5 grudzień 2006

Michał Likowski 

  

Archiwum

Tupet - metoda na biznes
luty 8, 2008
Małgorzata Stawarz - numerolog
Zbrojenia na świecie
styczeń 4, 2008
przysłał ICP
Lepiej wyjechać, niż zakładać firmę
sierpień 8, 2006
Polska - bogaty kraj
maj 1, 2003
http://www.se.com.pl/
Polska Kwaśniewskiego czy Rydzyka?
październik 21, 2005
PAP
Były pracownik Optimusa przed prokuratorem. Protest Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych
lipiec 7, 2002
PAP
Miller odwiedził ziemię przodków
listopad 10, 2003
PAP
Co było do rozkradzenia - rozkradziono
maj 15, 2008
"Rzeczpospolita"
Z Kanady
sierpień 31, 2003
Andrzej Kumor
Zdjęcia nowego fiata sprzedam. Za 600 zł
luty 12, 2007
INTERIA.PL
Zapisy w Konstytucji RP (zmiany konieczne)
kwiecień 20, 2008
Dariusz Kosiur
Prywatyzacja edukacji według PO
październik 26, 2008
Elzbieta
Mrzonki a rzeczywistość w kryzysie globalnym
maj 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Edelman nawoluje do zamkniecia Radia Maryja za mowienie prawdy o Zydach
kwiecień 6, 2006
Artykul w Gazecie
Okupowane ziemie Arabów krainą nędzy i rozpaczy
styczeń 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Demokratyczne wojny totalne
luty 11, 2005
Marek Głogoczowski
Sami się o to prosiliście
grudzień 17, 2002
Artur Łoboda
The Dream Philosophy of Paranoids: Kill Arabs, Cry Anti-Semitism
wrzesień 19, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
Gruszki na wierzbie, czyli Unijne dotacje
listopad 27, 2003
http://www.parp.gov.pl/
Igrzyska lustracyjne - Polska 2007
styczeń 26, 2007
przeslala Elzbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media