ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
więcej ->

 
 

6,5 mld euro z unijnego budżetu dla Polski” (?)

Pisaliśmy już o tym co nas może w najbliższym czasie
spotkać ze strony biurokratów unijnych.
Widząc odwrót Polaków od Unii, przedstawiciele tej instytucje rzucają Polakom marchewkę.
Nikt jednak nie widzi że jest do niej przywiązany sznurek, który w odpowiednim momencie umożliwi wyszarpnięcie jej nam sprzed nosa.
Dokładnie tak, jak to się odbywało przez ostanie 10 lat z tak zwaną „pomocą unijną” powracającą do kieszeni państw Europy Zachodniej.

Na dzisiaj wystawiona marchewka wygląda tak :

„ Dodatni bilans netto transferów między budżetem UE a budżetem państwa polskiego w latach 2004-2006 wyniósłby, według obliczeń Danii i Komisji Europejskiej, dokładnie 6 mld 441 mln euro (w rzeczywistości ok. 10% więcej,
gdyż Unia posługuje się cenami stałymi z 1999 roku).

Korzyści budżetowe Polski powinny być znacznie większe na dłuższą metę. Podane saldo uwzględnia bowiem tylko zakładane wypłaty z unijnej kasy, nie wyczerpujące
wszystkich środków, które zostaną zarezerwowane dla Polski w tym okresie.

Chodzi przede wszystkim o fundusze strukturalne i spójności oraz rozwoju wsi.
Wykorzystanie środków przyznanych w danym roku trwa zwykle kilka następnych lat.
Wymaga bowiem przygotowania odpowiednich programów i projektów. Następnie są one przelewane w miarę realizacji tych zatwierdzonych projektów.

Dania proponuje, żeby łącznie nowe zobowiązania unijnego budżetu wobec Polski w latach 2004-2006 sięgnęły 18 mld 655 mln euro, z czego ponad 8 mld zostanie wykorzystanych dopiero w następnych latach.

W latach 2004-2006 wypłacono by łącznie 12,9 mld euro, ale z nowych zobowiązań tylko 10,1 mld, bo resztę będzie stanowić zaległa pomoc przedczłonkowska (przyznana przed 2004 rokiem w ramach programów PHARE, ISPA i SAPARD) oraz jednorazowa rekompensata budżetowa w wysokości z 2004 roku.

Przedstawiciele Unii przyznają, że składkę członkowską trzeba będzie zapłacić z budżetu państwa, a korzyści tylko częściowo odciążą budżet, bowiem środki unijne trzeba wydawać na konkretne cele.

Te cele to polityka regionalna, infrastruktura, dotacje dla rolników, interwencja na rynku rolnym, rozwój obszarów wiejskich, wsparcie międzynarodowych projektów naukowo-badawczych, uszczelnianie granic zewnętrznych Unii itp.

W dodatku wiele z tych funduszy trzeba dopełniać środkami własnymi z kasy publicznej lub z kieszeni inwestora. Ale według unijnych dyplomatów, wymusi to na Polsce i innych nowych członkach prowadzenie skoordynowanej polityki
modernizacji kraju niezbędnej na tym etapie rozwoju.”


PAP

Dostaniemy figę z makiem, co zapewnia uwarunkowanie
„dopełnienia” funduszy środkami własnymi inwestora, lub z kasy publicznej.
Przy prowadzonej przez RPP polityce monetarnej i narzutach bankowych, nikt przy
zdrowych zmysłach nie zaciągnie złotówki kredytu


29 listopad 2002

Adam Zieliński 

  

Archiwum

Tak się kolonizuje podbite gospodarczo narody
sierpień 16, 2004
Marcin Gesing
Kolejna przewałka. "Młodzież przyszłością narodu”
grudzień 30, 2002
Artur Łoboda
Gesty - niby nic wielkiego, a jednak...
maj 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Dewaluacja"
czerwiec 28, 2005
piotr gilek
Dynamicznie o Krakowie
listopad 16, 2004
Odezwa do wstydu
styczeń 29, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
4:1 dla Unii
listopad 21, 2002
Mateusz Machaj http://www.kapitalizm.republika.pl/
Jak zniewolic swiat ?
kwiecień 8, 2007
przesłała Elzbieta
Nie taka ta Unia Europejska i Konstytucja straszna.
marzec 23, 2005
Gregory Akko
Dwa Ruchy Oporu Wygrywaja
grudzień 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Walka o prawdę , prawo i sprawiedliwość
styczeń 2, 2007
Ppłk rez. Edward Makowiecki
Wirus H5N1 zaatakował "GW" ?
marzec 7, 2006
Marek Olżyński
Miasto wielkie i kameralne
styczeń 12, 2008
www.krakow.pl
Wiarygodność polskiego "kapitalizmu"
październik 14, 2003
PAP
Wyrok za negowanie holokaustu
luty 21, 2006
Kolejne naciąganie frajerów, czy pranie brudnych pieniędzy?
listopad 7, 2003
Klasa w urzędzie - nasza unijna specjalność
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Idea Przystanku Woodstock?
sierpień 9, 2008
jobstalker
"Kolonie Tortur Putina" i Tortury w USA i w Polsce.
luty 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
21 postulatów Solidarności które wynegocjowano strajkami sierpnia roku 1980
sierpień 28, 2005
Adam Sandauer
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media