ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
więcej ->

 
 

Minister Zdrowia walczy z korupcją, wraz czy zamistast CBA?


W związku z informacjami o tym iż Minister Zdrowia będzie zwalczać i zaprzestaje tolerowania korupcji:
http://wiadomosci.onet.pl/1447344,11,1,1,item.html

przedstawiam stanowisko Stowarzyszenia Primum Non Nocere
Dla zwalczania korupcji powołane jest Centralne Biuro Antykorupcyjne. Zastanawia czemu nie CBA, lecz ministerstwo zdrowia i biuro praw pacjenta, mają być organami zwalczającymi korupcję w systemie ochrony zdrowia.
Pragniemy wierzyć iż działania te nie są próbą wejścia w zakres działania czy przejęcia kompetencji CBA dla zwalczania korupcji w systemie ochrony zdrowia, lecz będą stanowić pojawienie się sojusznika w tej walce.


1/. Pierwsza przy kontakcie lekarz - pacjent. Wręczanie prezentów może być dopuszczalne sporadycznie, gdy nie rodzi podejrzenia iż stanowi kupowanie świadczeń czy przychylności nawet na przyszłość, to znaczy gdy leczenie jest definitywnie zakończone. Nagminny zwyczaj wręczania" wyrazów wdzięczności" w trakcie leczenia, lub gdy można spodziewać się kontynuacji leczenia, może powodować i często powoduje iż ci którzy nie wręczają "dowodów wdzięczności" będą mieć gorszy dostęp do opieki zdrowotnej. Dla pacjenta, własne zdrowie czy najbliższych, będzie zawsze dobrem nadrzędnym i uczyni on wszystko by je chronić, włączając w to i działania korupcyjne. Lekarze natomiast są różni: jedni wezmą, inni nie wezmą, a jeszcze inni będą się domagać nawet w sytuacji zagrożenia zdrowia czy życia. Nie może być tu mowy o odpowiedzialności zbiorowej środowiska, ale o braku działania korporacji, która powinna przeciwdziałać ( art. 17 Konstytucjji), a nie przeciwdziała tym patologiom. Proponowane przez ministerstwo zdrowia metody walki takie jak uruchomienie antykorupcyjnej infolinia, donosy, przypominają i pewno okażą się tak skuteczne jak działania inspekcji robotniczo chłopskich, które w czasach PRL ścigały sklepowe sprzedające towar "bez kartek" i do tego "z pod lady". Jedyną skuteczną drogą ograniczenia korupcji, jest zapewnienie społeczeństwu szerokiego dostępu do leczenia finansowanego ze środków publicznych.

2/. Druga, znacznie gro?niejsza płaszczyzna korupcji, pozostaje prawie nie zauważana przez media. Ma ona miejsce na styku koncerny farmaceutyczne i producenci sprzętu medycznego - lekarze decydujący o zakupach. Proszę wyobrazić sobie zakupy np. endoprotez dla jakiegoś szpitala. Jedna może kosztować np. 2000 zł inna "niby lepsza" 10 000 zł. Tylko że z zakupem tych drugich oferowany jest wyjazd na 2 tygodniową konferencję "szkoleniową" np. na Hawajach. Łatwo się można domyśleć które endoprotezy będą kupowane w większych ilościach. Tego typu zakupy, ta druga płaszczyzna korupcji, demontuje system ochrony zdrowia w Polsce.
Oczywiście przykład z endoprotezami i konferencjami naukowymi na Hawajach został wymyślony ad hock.

Przypominam iż analogiczne stanowisko Stowarzyszenie Primum Non Nocere przekazało do publicznej wiadomości już w sierpniu 2005 r:
http://www.sppnn.org.pl/oswiad/osw28.htm
13 grudzień 2006

A.Sandauer 

  

Archiwum

Będziem Polakami
grudzień 27, 2003
Artur Łoboda
Bush, Kwaśniewski i Tortury
kwiecień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Krakowska lista idiotów
listopad 8, 2003
www.krakow.pl
Siekielski i Morozowski z TVN nagrali próbę przekupstwa Renaty Beger przez posła PiSu
wrzesień 27, 2006
Dorota
Prezydent Kwaśniewski orzekł o winie Polaków
kwiecień 10, 2001
Nasz Dziennik
Hipokryzja obrońców życia i praw człowieka
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przykład Norymbergi napawa optymizmem.
lipiec 27, 2004
Przekształcanie Niemiec w sprzymierzeńca USA?
sierpień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Trokisci w obecnej rosji ..maja sie wysmienicie
grudzień 2, 2007
krandal
Statystyka
luty 22, 2008
Marek Jastrząb
Czym Sarah Palin zagraża Polsce?
wrzesień 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Klucze Wład-ctwa", lub "Pierścienie Wład-ctwa" - czyli o sposobach wytwarzania Miazgi
czerwiec 17, 2006
Robert "RODMAN" Łapiński
Nadszedł czas na Niepodleglą Suwerenną Polskę
czerwiec 2, 2003
Roman Kafel Dallas Texas 19 maj 2003
Najbliższe zmiany
listopad 13, 2008
Artur Łoboda
Zmarła profesor Dora Kacnelson
lipiec 8, 2003
przesłała Elzbieta
Przemilczana prawda o stanie wojennym
(dr Leszek Skonka)

grudzień 14, 2004
dr Leszek Skonka
Świeczka diablu będzie palic sie dłużej
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Quo vadis Poloniae - List otwarty
marzec 22, 2006
Markiewicz Michał
Próba symulacji
lipiec 11, 2008
Artur Łoboda
Włodzimierz Bukowski
Przesłanie do Polakow cz. 1

maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media