ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
więcej ->

 
 

Hipokryzja Niekończącej się Propagandy Terroru Bush’a

„Hipokryzja Niekończącej się Propagandy Terroru Bush’a” („Bush’s Endless Terror Hipocrysy”) to tytuł artykułu Roberta Perry, który jest autorem książki „Po Same Uszy w Kłopotach: Katastrofalna Prezydentura George W, Bush’a” („Neck Deep: The Disastrous Presidency of George W. Bush”). Perry wsławił się w latach 1980tych artykułami dla Associated Press i Newsweek, w których obnażył skandal znany jako „Iran-Contras” handlu bronią i narkotykami.

Perry oskarża obu prezydentów Bush’ów o zbrojenie wywrotowych band i prześladowanie ludności cywilnej oraz obalanie legalnie wybranych rządów, jak to się stało w Ameryce Centralnej i ponownie dzieje się w Iranie. Autor wspomina zbrojenie przez USA radykalnych muzułmanów w Afganistanie, co dało początek AlQaidzie i pisze, że nie można sobie wyobrazić, ażeby jakiekolwiek inne cywilizowane państwo, poza USA, za takie zbrodnie nie było traktowane jak terrorystyczny parias.

W dniu 2go maja, 2008, w szóstym roku wojny Bush’a przeciwko terroryzmowi, w Miami, Louis Posada Carriles (morderca 73 pasażerów w samolocie w Wenezueli w 1976 roku) był honorowany przez 500 zwolenników i otrzymał dużą sumę na fundusz obrony, jako oskarżony przed sądem, za wyżej wymienioną zbrodnię. Ambasador Wenezueli, Bernardo Alvarez, protestował traktowanie zbrodniarza wenezuelskiego, jako bohatera. Posada nie jest zagrożony torturami w Wenezueli, podczas gdy USA stosuje tortury na muzułmanach podejrzanych o akty terroru i potępia pertraktacje z powstańcami, jak to uczynił Bush w Knessecie 15 maja, 2008.

Posada otrzymał ponad 19,000 dolarów z USA w celu finansowania aktów terroru na Kubie w 1976 roku, według akt FBI. Katastrofa lotnicza samolotu kubańskiego była spowodowana w Wenezueli przez Posadę i Orlando Bosch’a, którzy obaj obecnie mieszkają pod ochroną władz w Miami i chwalili się, że w imię wolności trzeba powodować katastrofy lotnicze i topić statki.

Posada uciekł z więzienia w Wenezueli w 1985 roku, po przekupieniu strażników sumą 25,000 dolarów, zebranych w Miami, przy pomocy byłego agenta, CIA Feliksa Rodriguez’a, podległego wcześniej pierwszemu prezydentowi Bush’owi w czasie, kiedy był on dyrektorem CIA. Rodriguez organizował nielegalnie dostawy broni do Nikaragui, dla kontrastów przy pomocy Posady, który miał pseudonim Ramon Medina. Obydwaj ci terroryści znani są władzom USA i są obecnie chronieni przed odpowiedzialnością karną za swoje zbrodnie.

Orlando Bosch wyszedł z więzienia w Wenezueli w pó?nych latach 1980tych i wrócił do Miami, gdzie brat obecnego prezydenta Bush’a, Jeb Bush, obronił go przed deportacją, której domagali się urzędnicy od spraw imigracji. W 1992 roku FBI przesłuchiwało Posadę w ambasadzie Hondurasu i sporządziło 31 stron raportu, o jego współpracy z CIA, poczym pozwoliło mu żyć na wolności w USA. W 1994 roku Posada usiłował zabić Fidela Castro, ale obstawa Fidela nie dopuściła do morderstwa, według Miami Herold z 7go czerwca, 1998 roku, Natomiast udały się akty terroru za pomocą bomb w hotelach w Hawanie. Terroryści byli finansowani za pomocą przekazów przez Western Union, wysyłanych z New Jersey, przez Posadę pod pseudonimem „Solo.”

W roku 2000 Posada był aresztowany w Panamie, kiedy organizował zamach na Fidela Castro i dostał wyrok ośmiu lat więzienia, za zagrażanie bezpieczeństwu publicznemu, ale został uniewinniony przez prezydenta Panamy Mireya Mosciso, który miał bliskie powiązania z obecnym prezydentem Bush’em. W 2004 roku trzech terrorystów wspólników Posady, przybyło do Miami. Byli to Guillermo Novo Sampol, Pedro Remon i Gaspar Jimenez, którym zorganizowano owacyjne przywitanie, mimo ich wcześniejszych aktów terroru w Nowym Jorku, New Jersey i na Florydzie.

Macela Sanchez opublikowała artykuł w Washington Post, 3go września 2004, z ubolewaniem, że po zburzeniu wieżowców nowojorskich 9/11, 2001, USA toleruje ułaskawianie terrorystów zwłaszcza przez prezydenta Panamy i praktycznie udziela im azylu w USA. Posada wrócił do USA z początkiem 2005 roku i poprosiło o azyl, na co Times komentował: „Przyznanie azylu przez rząd Bush’a kompromituje jego zasadę, że żadne państwo nie powinno tolerować terrorystów na swoim terenie.”

Prezydent Hugo Chavez zażądał wydania Posady wymiarowi sprawiedliwości w Wenezueli. Tak się jednak nie stało i Posada mieszka w Miami, adorowany przez wrogów Fidela Castro. Tak więc definicja terroryzmu jako mordowanie cywilów z powodów politycznych nie jest jednakowo stosowana w stosunku do Latinosów agentów CIA i do muzułmanów na Bliskim Wschodzie i to jest dowodem hipokryzji propagandy terroru rządu Bush’a. Podobną hipokryzją była nacechowana propaganda sowiecka.

WWW.pogonowski.com
23 maj 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Ambasada-Forteca w Bagdadzie
kwiecień 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polscy patrioci a polakożerca
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
Patriotyzm
lipiec 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Test na sprawdzenie etyki urzędniczej - czy prowadzący Twoją sprawę sędzia lub prokurator jest skorumpowany?
kwiecień 29, 2006
Zdzisław Raczkowski
utworzenie Polskich Ośrodków Informacji Turystycznej w Izraelu
styczeń 16, 2007
INTERIA.PL/PAP
Piękny sen
czerwiec 7, 2006
...
Groza Wojny w Zatoce Perskiej i Załamanie się Giełdy na Świecie
sierpień 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Budujmy Polski Narodowy Front
wrzesień 19, 2008
Dariusz Kosiur
Argentyna: rząd próbuje ratować dzieci przed śmiercią głodową
listopad 20, 2002
PAP
To wreszcie spisane, krążyło po Warszawie dawno
marzec 21, 2007
Świadek
Lech Wałęsa niczym Gomułka
marzec 13, 2005
Antoni Zambrowski
Władyslaw Bartoszewski
październik 19, 2007
Goska
¬ródła upadku Rzeczypospolitej Szlacheckiej
styczeń 22, 2009
Andrzej Krajewski
Tu i ówdzie i gdzie indziej też
maj 16, 2006
Marek Olżyński
"Wedle Rozkazu"
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Pouczał Goliszewski "Państwo"
luty 10, 2003
PAP
Wczoraj Moskwa dziś Bruksela
kwiecień 17, 2003
PAP
Piraci ośmieszają mocarzy tego świata
wrzesień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Amerykański działacz przeciw amerykańskim inwestycjom w... Polsce
maj 30, 2004
IAR
Rewanż Chin?
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media