|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy |
|
| |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
więcej -> |
|
Na dnie bagna
|
|
Na dnie bagna
Gdyby ogłosić ranking na szkodzenie Polsce przez głupotę, chamstwo, arogancję i megalomanię to niewątpliwie bezapelacyjnym zwycięcą zostałyby niemiłościwie panujące nam tzw. elity polityczne. Z powodu nieodpowiedzialnych, pozbawionych jakiejkolwiek logiki i sensu działań podejmowanych przez dyletantów i zaprzańców zajmujących dziś w Kraju najwyższe stanowiska rządowe, Polska postrzegana jest dziś na Świecie jako tania, a wręcz darmowa prostytutka, oferująca swe usługi lobby amerykańsko- izraelskiemu. Po ostatniej, zupełnie nieudanej wizycie Tuska w USA, w tamtejszych stacjach telewizyjnych powtarzano sobie dowicip, że Tusk przyleciał do Stanów po to, aby starać się o modernizację polskiej armii, która polegać ma na zakupie nowych moskitier dla polskich łodzi podwodnych. Kawał ten odzwierciedla najlepiej jakim to sojusznikiem jesteśmy dla USA i jak poważnie nas to mocarstwo traktuje w swych międzynarodoywch planach i rozgrywkach. Najlepszym zresztą dowodem na to, że zupełnie się z rządem warszawskim nie liczą w Waszyngtonie jest fakt, że pomimo podlizywanie się, a nawet lizania Condolissie przez Radka Sikorskiego, Amerykanie znoszą wizy, ale.... dla Czechów i Litwinów...
Wszystko to jednak nie psuje bynajmniej dobrego samopoczucia i przekonania o własnej wielkości ani Tuskowi, ani Sikorskiemu. Tak samo bezrozumną, a wręcz wrogą politykę prowadzą oni bowiem wobec Polonii Świata, grając jej na nosie i za nic mając jej aspiracje. Oto w MSZ przywrócono do łask „Nikodema Dyzmę” polityki w Polsce..., ( celowo piszę polityki w Polsce, gdyż POLITYKA POLSKA po prostu nie istnieje), Ryszarda Schnepfa, dając mu rangę wiceministra. W ten sam sposób foruje się innych pogrobowców trockistowskiego stalinizmu takich jak Perlin czy Gugała. Nie zapominajmy bowiem, że wszyscy oni wywodzą się z rodzin żydowskich, które przyczyniały się bardzo aktywnie to zniewolenia Polski przez bolszewię. Oto wywodzący się z Drohobycza ukraiński Żyd, ojciec Ryszarda Schnepfa, Maksymilian był w czasie II Wojny sowieckim szpiegiem. Potem zaś, już za bolszewii, pułkownikiem stalinowskiej informacji w PRL. Jego synalek zaś, tak jak wielu innych potomków tych, którzy niszczyli Naród Polski z nadania Sowietów, był za czasów komuny agentem w Kanadzie, co zostało opublikowane przez IPN na listach byłych szpiegów, a dziś członkiem „rządu”, który na ironię chyba zwie się jeszcze polskim, pracuje na rzecz światowego syjonizmu. Schnepf, który będąc ambasadorem RP w Urugwaju dopuścił się oszustw i malwersacji finansowych nie ponosząc nigdy konsekwencji swego postępowania, choć wciąż dostępne są dowody na to, że był on zamieszany w wypuszczenie w obieg czeków bez pokrycia na sumę dwóch milionów dolarów oraz spieniężył samochód dyplomatyczny, którego jako ambasador nie miał prawa sprzedać i oszukał w ten sposób na kilka tysięcy dolarów Prezesa Kobylańskiego w Urugwaju. Wyłudził on także sumę pieniędzy na pokrycie jego biletów lotniczych Polska-Urugwaj, kiedy Pan Prezes Kobylanski był z delegacją w Polsce. Skarżył się że jako ambasador otrzymuje wynagrodzenie nie wystarczające na pokrycie kosztów podróży. Na te liczne przekręty sa dowody, które Ministerstwo Spraw Zagranicznych dostało, tylko jak widać nie chce ich widzieć i popiera oszustwa Schnepfa. Z wielu skandali i oszustw trzeba przypomnieć, ze to właśnie Schnepf wyznaczył na polskiego konsula honorowego w Paragwaju osobę nie mówiącą po polsku- żyda pochodzenia niemieckiego, który chciał mieć tytuł konsula. Mówi się ze Schnepf wziął za to trzydzieści tysięcy dolarów amerykańskich oraz pokrycie kosztów podróży do Polski-aby zawieść swojego klienta i pokazać mu gdzie jest Polska na mapie oraz by być jego tłumaczem. Przecież jest wielu Polaków mieszkających tak w Polsce jak i w Paragwaju, którzy sa prawdziwymi patriotami, maja wyższe wykształcenie i kompetencje do objęcia stanowiska konsula honorowego w Paragwaju! Jak widać dla żyda Schnepfa tylko żyd jest dobry i do tego taki, który płaci. Za takie rozmaite i liczne oszustwa innych ambasadorów tak w Polsce jak i za granica wyrzucono by z funkcji ambasadora. A Schnepf nadal mając opiekę żydokomunistów i członków „Orkaglego Stolu” działa nadal na szkodę dyplomacji, wizerunku Polski, a jego oszustwa sa pokrywane z państwowych pieniędzy. Jest dziś forowany przez Tuska i klamce szabesgoja Sikorskiego przy milczącej akceptacji Prezydenta RP. Co dziwne ten antypolak i kameleon polityczny Schnepf tak samo jak Perlin, Niesiołowski (Aaron Nusselbaum) jak i szabesgoje Bartoszewski, Sikorski i wielu innych z grupy żydokomunistycznej Fundacji Batorego – sa praktycznie szefami Schnepfa. Warto przypomnieć, ze Schnepf w zeszłym roku był w Brazylii w Kurytybie, podając ze przyjechał w imieniu Prezydenta RP i tak samo pojawił się tam ponownie i z tym samym tytułem przyjechał do Santiago de Chile. Dlaczego tego nikt nie krytykuje publicznie? Prosimy Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, aby to wyjaśnił publicznie czy to prawda, ze Schnepf występuje w imieniu Prezydenta RP?
A jeżeli ta banda występuje w imieniu Prezydenta bezprawnie- należy ich pociągnąć do odpowiedzialności karnej za działanie na szkodę Państwu i Narodowi Polskiemu. Prosimy o natychmiastową interwencje Prezydenta w tej sprawie i w sprawie wszelkich oszustw i skandalicznych zachowan Schnepfa i kompanija szkodzących wizerunkowi Polski na jakie sa liczne i niezbite dowody.
Wspólnie ze swym pobratymcem i kompanem, byłym konsulem RP w Kurytybie, Jackiem Perlinem, również o stalinowsko- żydowskim rodowodzie i korzeniach, stanowią oni fortpocztę antypolskiej jaczejki do niszczenia tradycyjnych, polskich i patriotycznych organizacji. Pieniądze na ten cel rozdaje im hojną ręką inny sługus syjonizmu w rządzie z Warszawy, Marszałek Senatu Borusewicz-kameleon polityczny- wczesniej byl w Pis teraz jest w PO,ktory zawsze byl antypolakiem i działał na szkode Polski oraz na szkode patriotycznych i katolickich organizacji polonijnych- od kilku już lat finansuje antypolską agenturę, czyli tworzone w ciągu ostatnich kilku lat przez ambasady i konsulaty RP , mające charakter ewidentnie wrogi Polsce stowarzyszenia tzw. "kulturalne polsko- argentyńskie, polsko- brazylijskie”, itd.
W tej chwili celem ich ataku stała się najstarsza polska organizacja w Brazylii, Juventus, która w roku bieżącym obchodzi studziesięciolecie istnienia. Solą w oku dla żydo- komuny w Warszawie jest bowiem działalność wielu tamtejszych patriotów polskich, a szczególnie księdza Jerzego Morkisa, oraz Mariana Kurzaca, którzy już od lat prowadzą walkę z antypolską działalnością Perlina i Schnepfa w Ameryce Południowej. Dziś więc syjonistyczna agentura z Warszawy dąży do rozbicia tej organizacji forując nic nie znaczącą, kanapową organizacyjkę („ruch”) Braspol Ryzia Wachowicza, który ma zresztą na swym koncie skandale i oszustwa finansowe, zniszczenie polskiej gazety „Nowy Lud” , jak oszustwa finansowe na 700 tysięcy dolarów wraz z Borusewiczem- budowanie fantazyjnych domów organizacji polskich w Kurytybie, które stoją puste i sa w ostatnich latach wysprzedawane i nigdy nie było jasne gdzie Ida pieniądze z ich sprzedaży? No cóż, jak widać swój do swgo ciągnie i rządząca ciągle w Polsce w wyniku okrągłostołowego oszustwa „elita” knajacko- grypserska ?le się czuje w towrzystwie księży katolickich i uczciwych Polaków za to po drodze jej ze złodziejami... I nic w tym dziwnego, wystarczy przecież poczytać kto na przykład zakładał mafię w USA w XIX wieku. Nie byli to bynajmniej Włosi, ani Irlandczycy, lecz dzielni żydowscy urkowie i blatniacy z Odessy rodem...
Dziś podstępnymi metodami dąży się do zniszczenia prawdziwej Polonii i jej organizacji. To samo dzieje się w Buenos Aires gdzie przyjechał kameleon Plazynski z delegacja swojego wspólnika kameleona Borusewicza w celu rozbicia organizacji katolickich i polskich. Na ten cel wydaje się ogromne pieniądze państwowe poprzez kombinacje w Senacie przez Borusewicza- dwa miliony dolarów ot tak na niepotrzebna przebudowę Domu Polskiego w Buenos Aires. A tak naprawde fundusze ida na fundowanie biesiad dla grup ludzi rozbijających polonijne organizacje takich jak Stachnik, Wesołowski, Kozłowski, Łuczyw i wielu innych. We Francji w Paryżu, w Sztokholmie, w Nowym Jorku dzieje się to samo. Wołającym o sąd skandalem jest to, że na tę przestępczą działalność wydawane są przez Senat RP pieniądze polskiego podatnika, który łoży ze swej kieszeni na utrzymanie bandy darmozjadów, przestępców i pasożytów, jakimi są wspólcześni politycy rządzący Polską. Prezydent RP udaje, że nic nie wie, że nic widzi, nie podejmuje bowiem żadnych działań, aby zakończyć cały ten kryminalny proceder...
A Naród Polski? Naród nasz zubożony, walczący o byt, wyganiany na kolejne emigcje zarobkowe, ogłupiony przez antypolskie media, które skutecznie od 1989 roku wypłukują Mu resztki świadomości i piorą mózgi Polaków... Naród nasz milczy... Rozbity i podzielony, niezdolny do działania, pozbawiony autentycznych przywódców i elit znalazł się wraz z całą naszą Ojczyzną na dnie politycznego bagna. Lada dzień antypolski rząd z Warszawy ratyfikuje tzw traktat libzoński czym pozbawi nas resztek niepodległości. Na emigracji zaś syjonstyczni knajacy, Schnepfy i Perliny, rozłożą polskie organizacje, zamieniając nas w pariasów i niewolników przy naszej milczącej, a często wręcz głośnej akceptacji... Na naszych oczach kopany jest grób Polski i ostatni już dzwon bije na narodowe przebudzenie.... Jutro będzie po prostu za pó?no!!!
Piotr Korycki
24.03.08
|
|
25 marzec 2008
|
|
przeslala Elzbieta Gawlas
|
|
|
|
"Kara bez winy"
Wymiar niesprawiedliwości
kwiecień 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Lekarstwa wedlug recepty starotestamentowego belzebuba
wrzesień 3, 2007
Maruch
|
Zionists, Psychopaths and 9/11
kwiecień 10, 2007
przysłał ICP
|
Rebelianci Marka Jurka
maj 1, 2007
Bogusław
|
Znaczenie obrony przeciwlotniczej Iranu
listopad 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przemoc w mediach
sierpień 19, 2003
|
W bagnistym moim świecie, ptaszki maluje się na czerwono
luty 23, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Stalinowskie korzenie SLD i Unii Wolności
marzec 9, 2005
Jerzy Robert NOWAK
|
Wszystko musi przejść przez centralę
marzec 14, 2004
|
Jaki będzie los polskiej nauki ?
sierpień 2, 2003
Cezary Wójcik
|
Bible Is Hate
kwiecień 14, 2008
przysłał ICP
|
Wrażliwi, delikatni, tolerancyjni
czerwiec 16, 2006
Marek Miśko
|
Odszkodowanie za stalinowski obóz pracy
październik 8, 2004
|
.Pl.Jokes..O protestach lekarzy ciut dluzej ..i z ciut dalszej perspektywy...
lipiec 15, 2007
fF>Dz
|
UE w Wąchocku
grudzień 27, 2003
przesłała Elżbieta
|
Deklaracje bez pokrycia
sierpień 3, 2004
www.dziennik.krakow.pl
|
Strach przed własnymi myślami
styczeń 4, 2007
Artur Łoboda
|
Wałeczki, baloniki, patyczki, kamyki
październik 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Edukacja
październik 10, 2006
Artur Łoboda
|
... pomniejszają rolę szczytu G8, a zwłaszcza Rosji i Putina ...
czerwiec 7, 2007
tłumacz
|
więcej -> |
|