|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
więcej -> |
|
Monitoring materiałów wyborczych w TVP
|
|

Fundacja Batorego prowadzi monitoring materiałów wyborczych przedstawianych w programach informacyjnych telewizji publicznej.
Z pierwszych dwóch tygodni obserwacji wynika, że w większości programów informacyjnych najwięcej uwagi poświęcono PiS - poinformował w niedzielę na konferencji prasowej Andrzej Krajewski, który kieruje projektem. Rzeczniczka Telewizji Polskiej nie zgadza się z tym stwierdzeniem.
Jak wyjaśnił Krajewski, w ramach monitoringu kilku dziennikarzy obserwuje główne wydanie "Wiadomości" (TVP1) i "Panoramy" (TVP2) oraz lokalne programy informacyjne TVP3 nadawane o godz. 18 w Białymstoku, Gdańsku, Krakowie, Szczecinie i Warszawie. Każdy program jest oceniany przez trzech obserwatorów, a ich oceny są uśrednianie.
czytaj dalej
Obserwatorzy notują liczbę i czas materiałów wyborczych, ich miejsce w programie, obecność materiału w zapowiedziach, liczbę i czas tzw. setek (kiedy rozmówca wypowiada się na wizji) - jak zaznacza Fundacja - w rozbiciu na główne partie polityczne. Jak tłumaczył Krajewski, podobnie obserwatorzy traktują materiały inne niż wyborcze, które jednak mogą mieć wpływ na decyzje wyborców.
- Wybraliśmy następujące kryterium: oceniamy, czy dany materiał ukazałby się, gdyby nie było w niedalekiej przyszłości wyborów - wyjaśnił Krajewski.
- To, że w programach króluje PiS, jest faktem. Można tego faktu bronić, bo jest to partia rządząca. Stąd materiały, które dotyczą rządu, takie jak np. podsumowanie 100 dni premiera - mówił Krajewski.
Jak wynika z pierwszych dwóch tygodni obserwacji, w programach informacyjnych ogólnopolskich kanałów Telewizji Polskiej - TVP1 i TVP2 najwięcej czasu poświęcono PiS (odpowiednio TVP1 - 60 proc. i TVP2 - 58 proc. czasu antenowego). PO poświęcono odpowiednio: 23 proc. i 43 proc. czasu, LPR - 27 proc. i 41 proc., Samoobronie - 17 proc. i 20 proc., SLD - 9 proc. i 33 proc. Fundacja podkreśla, że liczby nie sumują się do 100 proc., ponieważ "kategorie nie są rozłączne - jeden materiał mógł odnosić się do kilku partii i wtedy był zaliczany do sumy każdej partii, której dotyczył".
Fundacja zaznacza w swoim wstępnym raporcie, że w mediach publicznych jest duża liczba materiałów przekrojowych, które odnoszą się do więcej niż jednej partii. Z analizy wynika również, że materiały dotyczące poszczególnych partii są podobnej długości.
Krajewski podkreślił, że widoczne jest zróżnicowanie lokalne w przedstawianiu poszczególnych partii. - Warszawa króluje w pokazywaniu byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza, który obecnie pełni funkcję prezydenta stolicy - mówił Krajewski.
Według Fundacji, zestawienie z pierwszych tygodni obserwacji pokazuje, że w warszawskim oddziale TVP informacje nawiązujące do działań PiS zajęły 75 proc. czasu antenowego; PO - 21 proc.; Samoobrony i LPR - po 8 proc.; SLD - 30 proc.
Jako materiał nieobiektywny Fundacja wymieniła m.in. pokazaną w TVP3 relację z konferencji prasowej minister rozwoju regionalnego Grażyny Gęsickiej i p.o. prezydenta Warszawy Kazimierza Marcinkiewicza na nieukończonej stacji warszawskiego metra Słodowiec. Według przedstawicieli Fundacji, był to materiał, który "merytorycznie nic nowego nie wnosił", ale "został świetnie przygotowany pod względem public relations". Konferencja dotyczyła finansowania budowy metra ze środków UE.
- W Krakowie natomiast (w TVP) dominuje prezydent tego miasta Jacek Majchrowski, który formalnie jest niezależny, ale wiadomo, że jest po stronie SLD - dodał Krajewski.
Z analizy wynika, że w Krakowie w programach informacyjnych TVP było najwięcej informacji właśnie dotyczących SLD (47 proc. czasu antenowego), podczas gdy materiały o PiS zajęły 38 proc. tego czasu, PO - 24 proc., LPR - 15 proc. (brak danych o Samoobronie). Materiały o SLD dominują również w TVP w Szczecinie (61 proc. czasu antenowego), tam też chętnie pokazywane są materiały na temat PO (60 proc.). W szczecińskim oddziale TVP relacje dotyczące PiS zajęły 44 proc. czasu, a Samoobrony - 6 proc. (brak danych o LPR).
W ośrodkach TVP w Gdańsku i Białymstoku najczęściej pokazywane są materiały nawiązujące do działań PiS.
Rzeczniczka Telewizji Polskiej Katarzyna Twardowska podkreśliła w niedzielę, że nie ma zachwiania równowagi politycznej, jeśli chodzi o informacje. - Badania zrobione w sierpniu pokazały, że telewizja publiczna jest postrzegana przez widzów jako najbardziej wiarygodna i nie ma powodów do podnoszenia larum czy do tego, by być zaniepokojonym z powodu przechyłu w którąkolwiek ze stron - zaznaczyła. - Badania pokazały niewielki odchył w stronę prawicy, ale wcześniej pokazywały zdecydowany odchył w stronę lewicy. Dlatego w tej chwili po prostu zmierzamy do normalności - oświadczyła.
Zgodziła się, że duże znaczenie ma fakt, iż PiS jest partią rządzącą. Według niej, nie można zaliczać do wyników monitoringu wyborczego, np. materiałów z konferencji ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro na temat zmian w systemie sprawiedliwości.
Na razie monitoring Fundacji Batorego odbywał się przez dwa tygodnie (od 16 pa?dziernika), z czego pierwszy tydzień był okresem próbnym. Obserwacja będzie prowadzona do 12 listopada, a także między pierwszą a drugą turą wyborów, tam gdzie będzie ona mieć miejsce (26 listopada).
Przedstawiciele Fundacji podkreślili, że problemem jest fakt, iż telewizja publiczna nie przedstawia kwestii związanych z wyborami w szerszym kontekście - stawiając pytania o to, po co są te wybory, dlaczego trzeba iść głosować. - Mamy tylko obrazki, jak politycy boksują się między sobą. Telewizja nie wypełnia swojej misji - uważa Krajewski. - A przecież mamy poważny problem, bo spodziewamy się, że frekwencja wyborcza będzie bardzo niska - dodał.
|
|
5 listopad 2006
|
|
PAP
|
|
|
|
2008.03.09. Aktualna wizyta Donalda Tuska w USA
marzec 10, 2008
tłumacz
|
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (8)
WRÓĆ KOMUNO!
listopad 14, 2003
Świętosław Małysz
|
Prezydent Olsztyna
luty 15, 2008
Wikipedia
|
Przynieście nam głowy zdrajców
wrzesień 12, 2004
|
Moralność a la moralność
październik 27, 2005
Piotr
|
.Pl.Jokes..O protestach lekarzy ciut dluzej ..i z ciut dalszej perspektywy...
lipiec 15, 2007
fF>Dz
|
Świat bez kretynów
październik 21, 2008
Marek Olżyński
|
Pieniądze – Banki – Nędza - Niewola!
marzec 7, 2009
?ródło: http://www.propolonia.pl/
|
Wiek katastrofalnego kapitalizmu
październik 23, 2007
Naomi Klein
|
Bohaterowie
styczeń 19, 2009
PAP
|
List otwarty do Ministra Sprawiedliwości Grzegorza Kurczuka
kwiecień 28, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
|
Tyle lat minęło a społeczeństwo jak było głupie takim pozostało
ZA MOWIENIE PRAWDY 10 LAT WIEZIENIA
luty 5, 2003
Siemaszko
|
Apel o pracę dla Polaków w UE
kwiecień 4, 2006
|
POLSKA - UNIA 9
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
W obliczu zaostrzającego się konfliktu USA - Rosja...
czerwiec 5, 2007
aktualności pnlp
|
Edelman nawoluje do zamkniecia Radia Maryja za mowienie prawdy o Zydach
kwiecień 6, 2006
Artykul w Gazecie
|
"Nie ma wątpliwości, terrorystów Al-Kaidy przetrzymywano i torturowano w Polsce"
czerwiec 22, 2008
PAP
|
Drang nach Osten
wrzesień 17, 2002
|
"Zabójca ks.Popiełuszki pracuje w mediach" Kampania ograniczenia możliwosci publicznej wypowiedzi
październik 18, 2004
cywilizowany, odpolaczony
|
Świat stoi na głowie
kwiecień 22, 2005
|
więcej -> |
|