ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
więcej ->

 
 

Apel przed referendum

APEL PRZED REFERENDUM

Apel do Polakow z prosba o rozbudzanie w sobie swiadomosci i dyscypliny patriotycznej.

Drodzy, Najmilsi
Rozpoczecie procesu akcesyjnego do UE rozpoczeli ludzie pelniacy obowiazki Wladzy w Polsce bez wypowiedzenia sie i zgody calego naszego Narodu. Wszelkie zatem uzgodnienia byly i sa prowadzone bez poparcia polskiego spoleczenstwa. Era zdrajcow i agentow obcych interesow musi byc raz na zawsze zakonczona.

Drogi Moj Rodaku !
Opowiedzmy sie:

- Zadac wspolnie poddania sie do dymisji obecnych ludzi u Wladzy i ujawnienia przed spoleczenstwem wszelkich mechanizmow jakie doporowadzily Polskei zycie Polakow do nedzy, wzrostu narkomanii, przestepstw gospodarczych.

- Wyboru tymczasowego Honorowego Patriotycznego Rzadu Polski. Honorowy Urzad Prezydenta Polski i Gabinetu, ktory bedzie opieral swoje decyzje wylacznie na ludziach glebokiej wiedzy, autorytetu, logiki i daru analitycznego przewidywania konsekwencji waznych dla Polski decyzji.


Gdy nasi partioci zaliżą rany po walce o stołki w HPRP i HUPP zrealizują zawczasu przygotowany program gospodarczy:


- Zawieszenia realizacje wszelkich dotychczasowych umow i ich rewizji pod wzgledem interesu Panstwa polskiego.
- Zawieszenia dzialalnosci Bankow, Instytucji z kapitalem zagranicznym, ktore doszly do prowadzenia swojej dzialalnosci z naruszeniem Europejskich standardow zawierania umow.
- Zawieszenie placenia jakichkolwiek dlugow, ktore zostaly w czasie juz splacone a obecnie pozostaje jedynie lichwiarskie odsetki.

==============
Ten rewolucyjny program wymaga jednak pewnych zabezpieczeń dla nowych władców:
==============

- Zakaz doktrynacji mlodziezy szkolnej i zakazanie propagandowego tworzenia pseudo-rzeczywistosci pod grozba czasowego lub stalego zamkniecia kazdego czasopisma.
- Stworzenie podstaw prawnych dla przeprowdzenia pelnoprawnych Wyborow Patriotycznej Wladzy w Polsce z automatycznym wyeliminowaniem bylych czlonkow komunistycznych organizacji, ludzi doprowadzajacych swoim zachowaniem do zdegerenowania roli Wladzy, Administracji i Wymiaru Sprawiedliwosci. Wyeliminowaniem ludzi jawnie lub skrycie oddanych propagandowym zasadom wprowadzania spoleczenstwa polskiego w haos i dezinformacje. Do Wladz Polski nie moze kandydowac zaden mieszkaniec Polski, ktory posiada podwojne obywatelstwo a w kraju jego drugiego obywatelstwa, Prawo czynne dla Polakow nie istnieja badz nie sa respektowane.

?ródło zawierające więcej szczegółów:
http://www.ojczyzna.pl/forum/read.php?f=3&i=5706&t=5706
27 maj 2003

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

Szef rady programowej PO
styczeń 25, 2004
Szesnaście zasad państwa normalnego
luty 3, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Samobójstwa weteranów z Iraku i Afganistanu
listopad 14, 2007
AFP
Świąteczna choinka

grudzień 24, 2002
Pogromy
lipiec 6, 2006
Marcin Zaremba
Polonijna Wioska
sierpień 23, 2008
...
Kolejne zadłużenie
luty 4, 2008
PAP
Antykomunistów wklad do likwidacji Ekonomicznie Niepodleglej Polski
luty 2, 2006
Marek Głogoczowski
Rola polskiej inteligencji w Polsce i na świecie
styczeń 9, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Ruch Obrony Bezrobotnych - jutro rozpoczęcie "Marszu bezrobotnych na Warszawę"
sierpień 20, 2003
Ruch Obrony Bezrobotnych
Antypolonizm żydowski to nic nowego... (2)
lipiec 3, 2003
Mirosław J. Wiechowski
To nie jest nasza wojna!
APEL RADNYCH KROSNA

marzec 30, 2003
Bełkot nowomowy: "przestrzeń" prezydenta
grudzień 19, 2002
Artur Łoboda
Cyfry numeru PESEL:
październik 17, 2007
Grażyna
Zrobieni na szaro
październik 22, 2003
Ryszard Jakubowski
Wyzysk Przez "Korporacje" Zagrożony w Ameryce Łacinskiej?
styczeń 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Jest MAN, będzie Volvo
sierpień 4, 2005
xxx
Masoneria (1)
listopad 24, 2003
"jasiek z toronto"
Globalna Walka Klas Przy Braku Umowy Społecznej
luty 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Już "po ptokach"
Tylko polski Rząd udaje że jest inaczej.

grudzień 11, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media