|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
więcej -> |
|
Otwarcie wystawy "Zbrodnie w majestacie prawa 1944-1956"
|
|
Otwarcie wystawy "Zbrodnie w majestacie prawa 1944-1956"
Prawnicy z tytułami naukowymi i "półanalfabeci z awansu społecznego". Przed 50 laty na zlecenie partii komunistycznej wydali ok. 6000 wyroków śmierci w Polsce, z których większość wykonano. Ich - stalinowskich sędziów i prokuratorów - oraz ofiary przypomina krakowska wystawa "Zbrodnie w majestacie prawa 1944-1956".
Sylwetki 80 sędziów i prokuratorów z PRL prezentuje od czwartku Pałac Sztuki w Krakowie. Zdjęciom i życiorysom towarzyszą akty oskarżenia, wyroki i protokoły wykonania kary śmierci na byłych akowcach i innych osobach niewygodnych dla władzy ludowej. Obok prawników - absolwentów szacownych uczelni - widać partyjnych kursantów, których skierowano do pracy w wymiarze sprawiedliwości. Nie brakuje mieszkańców Krakowa. Jest m.in. nieżyjący już sędzia Julian Polan-Haraschin. Na sumieniu ma kilkadziesiąt egzekucji. W 1950 r. doktoryzował się z prawa na UJ i skazał na śmierć 19-letniego Marka Kublińskiego z miejscowej grupy samokształceniowej. W latach 60. po skazaniu za łapownictwo poszedł na współpracę z SB. Rozpracowywał m.in. krakowską kurię i środowisko akademickie.
- Wyroki zapadały na podstawie sfabrykowanych dowodów oraz zeznań wymuszonych strachem i torturami. Sędziowie posłuszni partii świadomie skazywali niewinnych ludzi - mówił na wernisażu emerytowany historyk i komisarz wystawy Marek Eminowicz, który w latach 50. za udział w Związku Walczącej Młodzieży Polskiej trafił na trzy lata do obozu w Jaworznie.
Wrażenie potęgują zdjęcia i biogramy ofiar. Ich niepełną listę spisano maczkiem na rolkach zwisających z sufitu. Współorganizator ekspozycji - Instytutu Pamięci Narodowej - wyliczył, że stalinowscy prawnicy wysłali bezprawnie ponad 300 tys. ludzi na długie lata do więzienia. Wielu skazańców nie dożyło końca kary. Kilka tysięcy stracono. To wszystko działo się w "majestacie prawa". Surowe wyroki dostawała nawet kilkunastoletnia młodzież. Wytyczne zapadały w kierownictwie komunistycznej partii. Tam decydowano kogo, gdzie i kiedy aresztować, jakie stosować metody podczas przesłuchań i jaki ma zapaść wyrok.
Ire
Gazeta.pl |
|
3 luty 2006
|
|
|
|
|
|
Prawdziwi demokraci głosują tylko przeciw Okrągłemu Stołowi...
marzec 31, 2005
uczciwy demokrata
|
Na stronie internetowej NIK można zamówić pracę magisterską
lipiec 27, 2002
PAP
|
Przyszedł Michnik do Sejmu
luty 10, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Wirus H5N1 zaatakował "GW" ?
marzec 7, 2006
Marek Olżyński
|
LIST OTWARTY - Wojciecha Sumlińskiego
sierpień 1, 2008
Wojciech Sumliński
|
Przekazano plac budowy KST
listopad 3, 2005
www.krakow.pl
|
Czy zanosi się na osłabienie więzów USA-Izrael?
grudzień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska 2010-2025
grudzień 20, 2005
Tomisław Jarosiewicz
|
"Bunt w wojsku, salwa w Biały Dom"
styczeń 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Zachodnie wzorce"
listopad 19, 2002
Artur Łoboda
|
Nied?wiedzia przysługa "przyjaciół"
luty 13, 2003
PAP
|
Polonijna Wioska
sierpień 23, 2008
...
|
Podpowied?
czerwiec 16, 2004
|
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
|
USA-Izrael
wrzesień 12, 2007
Paul Findley
|
Mowić łagodnie ale Grozić maczugą?
marzec 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Komputerowe sprawdzanie wyników wyborów - tylko pilotażowo
sierpień 3, 2002
PAP
|
Przygotowania do wizyty GWB obnażają politykę Polski, Amerykańskiego Osła Trojańskiego w Europie
luty 21, 2007
kopista
|
Zdjęcia zbrodni żydowskich popełnionych na obywatelach Palestyny w tym okupowanym przez Żydów kraju
luty 16, 2008
Global Research
|
Idzie nowe
listopad 14, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
więcej -> |
|