ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
więcej ->

 
 

Komitet Obrony Polskiej Ziemi "PLACÓWKA"

APEL DO WSZYSTKICH ORGANIZACJI W KRAJU I POZA JEGO GRANICAMI, PRZECIWNYCH PRZYSTAPIENIU POLSKI DO UNII EUROPEJSKIEJ

Komitet Obrony Polskiej Ziemi "PLACÓWKA" , stojąc na stanowisku wolności , niepodległości i suwerenności Polski , konstytucyjnej gwarancji praw obywatelskich wszystkich Polaków , zwraca się do wszystkich organizacji w kraju i w środowiskach polonijnych za granicą przeciwnych przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej o zjednoczenie działań , a gdyby to okazało się niemożliwe o ich skoordynowanie i zsynchronizowanie.

Naszym zdaniem współdziałanie winno obejmować następujące zagadnienia:
1. Wystąpienie do władz państwowych i samorządowych o równe traktowanie zwolenników i przeciwników przystąpienia Polski do UE
2. Wywieranie nacisków na władze i media, by tzw. rządowe programy informacyjne i propagandowe sekwencje prounijne włączane do innych programów, traktowane były jako programy zwolenników integracji z UE i wymuszenie na władzach i mediach w ramach konstytucyjnego porządku prawnego, równorzędnego czasu antenowego i miejsca w mediach dla głoszenia przeciwnych rządowym poglądów organizacji i środowisk antyunijnych.
3. W razie odmowy przez władze państwowe i samorządowe, wykorzystanie wszystkich dostępnych, prawem nie zabronionych, form protestu by to osiągnąć.
4. Wymianę informacji, wspólne opracowanie materiałów wykazujących zagrożenia wynikające z przystąpienia Polski do UE i przygotowanie materiałów demaskujących kłamstwa rządowej i partyjnej prounijnej propagandy.
5. Domaganie się od władz polskich respektowania prawa Polaków zamieszkałych za granicą do uczestniczenia w referendum unijnym.
6. Nawiązanie kontaktów z przeciwnikami integracji z UE poza granicami Polski.
7. Przekonanie posłów by ustawę o referendum według projektu prezydenckiego zaskarżyli do Trybunału Konstytucyjnego, gdy będzie ona dyskryminowała przeciwników akcesji Polski do UE na co wszystko wskazuje.
8. Powołanie centrum i ośrodków regionalnych oraz wykorzystanie istniejących struktur terenie przeciwników akcesji do UE.
9. Przygotowanie kompetentnych i uczciwych ludzi do komisji referendalnych i na mężów zaufania.
10. Opracowanie równoległego liczenia głosów, by zapobiec fałszerstwom.
11. Opracowanie sprawnego obiegu informacji.

Wierzymy mocno, że Wasze Organizacje - kierując się patriotyzmem i nadrzędnym interesem Narodu i Państwa Polskiego - podejmą wspólne działania, które przy pomocy BOŻEJ uwieńczone zostaną sukcesem. Wierzymy, że uda nam się wszystkim uratować Polskę przed nową szatańska, totalitarną doktryną zwaną globalizmem i jej agendą - UE oraz siłami zorganizowanego zła za nią stojącymi, planującymi opanowanie świata.

UCHROŃMY POLAKÓW PRZED OGRABIENIEM , ZNIEWOLENIEM I WYNARODOWIENIEM !!!
POWIEDZMY NIE UE !!!

Gniezno , 3 luty 2003 r.




KOMUNIKAT

W dniu 3 lutego 2003 r. odbyło się w Gnieśnie zebranie Zarządu i Pełnomocników Wojewódzkich Komitetu Obrony Polskiej Ziemi "Placówka". Zebrani jednogłośnie uchwalili podjęcie protestu przeciwko nachalnej i kłamliwej propagandzie prounijnej prowadzonej przez Rząd RP i podległe mu media. Protest polega na wywieszeniu flag narodowych na budynkach i trwać będzie od dnia 4 lutego 2003 r. do dnia referendum.

Zebrani uchwalili apel do wszystkich organizacji antyunijnych w kraju i za granicą o skoordynowanie działań , których efektem będzie odrzucenie w referendum przystąpienia Polski do Unii Europejskiej .

Komitet Obrony Polskiej Ziemi "Placówka" organizuje w dniu 15 kwietnia 2003r. na terenie całego kraju manifestacje przeciwko podpisaniu przez Rząd RP traktatu akcesyjnego do Unii Europejskiej.

Zarząd Komitetu Obrony Polskiej Ziemi "PLACÓWKA"
inż. Ryszard Majewski - przewodniczący
inż. Jan Piwowarski - wiceprzewodniczący
Kamil Matuszewski - sekretarz
Kazimierz Jósko Wielgocki - z-ca sekretarza
Bogdan Dzakanowski - czł. Zarządu
Ryszard Sidorowicz - czł. Zarządu
dr Paweł Ziemiński - czł.Zarządu


Komitet Polonia dla referendum Niepodlegla Suwerenna Polska zwraca sie z prosba o powiadomienie wszyskich, ze jestesmy z Wami i dzialamy.

Elzbieta Gawlas
Toronto Kanada
gertruda90@hotmail.com
www.polonia-swiata.org

7 luty 2003

 

  

Archiwum

Kościół stanie za Urną
styczeń 9, 2003
Adam Zieliński
Przegląd notatek opublikowanych na www.gazeta.pl w dziale KRAJ przed południem
listopad 18, 2005
cywilizowany
Precyzyjne pomyłki dla Polski i nie tylko
kwiecień 11, 2003
Andrzej Kumor
Państwo sprawne inaczej
kwiecień 1, 2005
Witold Filipowicz
Prezydent odpoczywa służbowo
czerwiec 6, 2003
Dariusz Kucharski http://www.se.com.pl
Umiejętność czytania tekstów - "Atak w Oświęcimiu"
sierpień 11, 2004
Białoruska hucpa - redivivus?
czerwiec 26, 2007
Adam Śmiech
NIE !!! Dla bazy F-16 w Poznaniu !
listopad 6, 2006
Stowarzyszenie Ekologiczne Marlewo
Wyciąć drzewa na zewnętrznych łukach!
czerwiec 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Gen. Heda-Szary jako polityk
grudzień 1, 2006
Zbigniew Dmochowski
Rutkowski pomoże minister Jakubowskiej
grudzień 9, 2002
(RAD) www.dziennik.krakow.pl
Rosja nadal silna na Morzu Czarnym
wrzesień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Tak w Polsce umiera bohater
listopad 13, 2004
Andrzej Walentek
Dlaczego Putin wygrywa?
listopad 15, 2007
Iwo Cyprian Poonowski
Drugie dno
kwiecień 8, 2003
Bogdan
Pod okupacja zbrodniarzy dokonywane sa zbrodni
luty 19, 2009
...
Do Rady Etyki Mediów
maj 18, 2006
Dariusz Kosiur
Alternatywa
maj 19, 2003
przesłała Elżbieta
Artykuł na zamówienie - Interia odsłania oblicze
listopad 9, 2004
Maskony w służbie bezpieczeństwa?
sierpień 20, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media