|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
więcej -> |
|
W każdej z szesnastu izb celnych w Polsce pracować ma kapelan.
|
|
Związki zawodowe działające w służbie celnej negatywnie oceniły zamierzenia Ministerstwa Finansów, według których, w każdej izbie celnej zatrudniony byłby kapelan. Domagają się, by resort wycofał się z tych planów.
Pismo w tej sprawie związkowcy skierowali we wtorek do wicepremier, minister finansów Zyty Gilowskiej.
"Pragniemy przedłożyć Pani Minister negatywne stanowisko Związków Zawodowych działających w Służbie Celnej wobec planów wprowadzania nowych stanowisk dziekana i kapelana w Służbie Celnej oraz przyporządkowania im stopni w hierarchii służbowej - komisarza i podkomisarza - z uposażeniami na poziomie uposażeń Naczelnika Urzędu Celnego i Naczelnika Wydziału w Ministerstwie Finansów" - napisali związkowcy w piśmie do minister finansów.
Ministerstwo Finansów przygotowało projekty dwóch nowych rozporządzeń dotyczących stanowisk służbowych funkcjonariuszy celnych oraz wysokości uposażenia zasadniczego w służbie celnej. Wynika z nich, że służbowy etat miałby przypaść również duchownym. W każdej z szesnastu izb celnych w Polsce pracować ma kapelan. Na szczeblu ministerstwa natomiast ma powstać stanowisko księdza dziekana.
W piśmie do wicepremier związkowcy domagają się wycofania spornych projektów rozporządzeń z uzgodnień międzyresortowych i rezygnacji z pomysłu zatrudnienia kapelanów.
"Powodem naszej dezaprobaty jest brak, mimo takiego wymogu, konsultacji społecznych w tej sprawie oraz potraktowanie tematu w sposób powierzchowny" - czytamy w piśmie celników.
"W obecnej sytuacji, gdy ważą się losy funkcjonowania Służby Celnej, gdzie nadal brakuje tak podstawowych regulacji prawnych jak restytucja uprawnień funkcjonariuszy celnych (...) czy wzrostu uposażeń, proponowanie regulacji dotyczących tylko jednej kwestii i to potraktowanej w sposób bardzo ograniczony wydaje się co najmniej nie na miejscu" - napisali związkowcy.
"Dlaczego nie przeprowadzono konsultacji społecznej, dlaczego ograniczono się tylko do jednej grupy wyznaniowej łamiąc konstytucyjne prawo każdego obywatela do dowolnego światopoglądu i religii" - pytają celnicy.
Zwracają uwagę, że działania obecnego kierownictwa resortu finansów powodują coraz większe niezadowolenie celników. "Żądamy wycofania ww. projektów z prac legislacyjnych oraz przystąpienia do negocjacji w sprawie zwiększenia uposażeń w Służbie Celnej analogicznie jak w innych służbach mundurowych" - napisali związkowcy.
W liście przypominają też, że "oczekują na pozytywne rozstrzygnięcie skierowanego przez ZZSC do Pani Minister wniosku o odwołanie Pana Mariana Banasia Podsekretarza Stanu w MF ze stanowiska Szefa Służby Celnej".
Pod pismem podpisały się: Federacja Związków Zawodowych Służby Celnej, Zrzeszenie Związków Zawodowych Służby Celnej RP oraz Ogólnokrajowy Związek Zawodowy Służby Celnej RP. |
|
14 sierpień 2007
|
|
Interia.pl / PAP
|
|
|
|
Jak wymawiać polskie słowo *Śahd?ahanpur*?
maj 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wulgaria - blaski i cienie
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Strachy na uchlane Lachy
marzec 23, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czyńcie Ziemię poddaną sobie i rozmnażajcie się
grudzień 23, 2006
Dariusz Kosiur
|
Królowie
styczeń 13, 2007
Radio Kraków
|
SOBCZAK i SZPAK.
W państwie prawa
luty 19, 2003
http://angora.pl/
|
Ogłoszono nazwiska laureatów Medalu św. Brata Alberta za rok 2003
styczeń 7, 2004
Wybiórcza
|
Co z Polska?
wrzesień 21, 2006
mik4
|
Ważna informacja dla rolników!
luty 25, 2006
jasiek z toronto
|
Inwazja niemieckich homoseksualistów
maj 16, 2006
Adam Wielomski
|
"PO chce przywrócić wolność mediom" - tak twierdzi Wirtualna Polska
kwiecień 11, 2003
|
„Koniec afery paliwowej na Śląsku”.
Początek afery pod nazwą polski Wymiar Prawa
styczeń 2, 2003
PAP
|
Udana inwestycja koncernów farmaceutycznych?
sierpień 29, 2007
abstynent
|
Od jesieni zamarzły 254 osoby
luty 3, 2003
PAP
|
Majcher
marzec 9, 2005
|
Policzek dla Unii Europejskiej
luty 3, 2003
PAP
|
Kryzys w Rosji sprzyja Chinom. Ale w jaki sposób?
sierpień 19, 2008
tłumacz
|
W strefie Gazy straszne obrazy. Utwór na palestyńską rodzinę, Norwega lekarza i "Miśka" pielęgniarza
styczeń 21, 2009
orwell.blog.pl
|
Sejmowe komisje za liberalizacją zasad finansowania partii
lipiec 17, 2002
PAP
|
Zyski nie dla Polski
lipiec 29, 2003
Artur Kowalski
|
więcej -> |
|