ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
więcej ->

 
 

16 grudnia 1981 - 16 grudnia 2002

21 lat temu - dokładnie 16 grudnia 1981 roku o godzinie 10.53 - czołgi sforsowały mur kopalni Wujek". Broniących się górników ostrzeliwano środkami chemicznymi i polewano wodą z armatek.

Wyłomami zrobionymi przez czołgi, na teren kopalni zaczęły wchodzić oddziały milicji, które użyły broni palnej. Na miejscu od kul zginęło sześciu górników, siódmy zmarł kilka godzin po operacji.

Dwóch następnych zmarło w styczniu 1982 roku nie odzyskując przytomności. Poważne rany postrzałowe odniosło dwudziestu jeden strajkujących.

Mimo upływu lat i zmiany systemu politycznego reżymowe środki przekazu kontynuują obrzydliwą antyspołeczną propagandę.
Dowiadujemy się bowiem z PAP że : „Zamarzł pijany 14-latek”

„Wyziębienie organizmu było przyczyną śmierci 14-letniego mieszkańca Bielska Podlaskiego (podlaskie). Chłopak wcześniej pił alkohol - poinformowała w poniedziałek policja. Tej zimy zmarło już w Polsce 116 osób z powodu wychłodzenia organizmu.

Do niedzielnego wieczora policja odnotowała w całej Polsce 116 zgonów, spowodowanych wychłodzeniem organizmu - poinformowała w poniedziałek Komenda Główna Policji.

Według danych KGP, podczas ostatniej zimy (2001/2002) w Polsce z wyziębienia zmarło około 300 osób. Jest to największa liczba w ciągu ostatnich kilku lat.

Zimą 2000/2001 zamarzło 112 osób, zimą 1999/2000 - 154 osoby a rok wcześniej - 225 osób. Ofiary zimna, to przede wszystkim mężczy?ni w wieku od 40 do 50 lat, część z nich jest pod wpływem alkoholu. 25% ofiar to ludzie bezdomni.”

Chciałbym zwrócić uwagę, że wciąż mamy kalendarzową jesień.
Tak więc tej jesieni zamarzło już 116 osób.

Czy po to 13 grudnia 1981 roku zamykaliśmy się w zakładach pracy, licząc się z najgorszym, aby 20 lat pó?niej postkomuna wraz z naszymi byłymi "przywódcami" ramię w ramię wspólnie mordowali Polaków?

16 grudzień 2002

Andrzej Trzaska 

  

Archiwum

Odebrać dzieci
styczeń 5, 2009
Bogusław
Iluministyczna propaganda zwyrodnień
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Koszty kapitulanctwa (1)
czerwiec 18, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
59. rocznica powstania w białostockim getcie
sierpień 16, 2002
PAP
JÓZEF PIłSUDSKI i ROMAN DMOWSKI - lekcja historii
listopad 21, 2008
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
Zmiany w Magistracie
wrzesień 30, 2004
www.krakow.pl
85 rocznica odzyskania niepodległości
listopad 12, 2003
Amerykańskie "środki bezpieczeństwa"
luty 28, 2008
PAP
Wszystko musi przejść przez centralę
marzec 14, 2004
Polityka zniszczenia polkich rybaków
maj 4, 2005
baba
Ludzkie gnojowisko
wrzesień 4, 2003
Adam Zieliński
Cytat dnia
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Komitet Obrony Polskiej Ziemi "PLACÓWKA"
luty 7, 2003
"Płaska Ziemia" wiedzących wszystko najlepiej
lipiec 19, 2003
OŚWIADCZENIE EMIGRACJI POLSKIEJ
październik 28, 2006
Robienie Wariata
luty 6, 2005
Kazimierz Poznański
Rozwój gospodarczy najlepszym srodkiem na powstrzymanie wojen. Konferencji w Moskwie poswiecona infrastrukturze
maj 14, 2007
INSTYTUT SCHILLERA
Przeciwko UE
styczeń 25, 2003
RadioZet
Ulubionym filozofem G.W.Busha jest "Jezus" (!)
marzec 11, 2007
pnlp
Marszałek Sejmu Marek Jurek , HANUKA społeczności żydowskiej w Polsce
grudzień 26, 2005
Krzysztof Cierpisz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media