|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
więcej -> |
|
Tarcza i wyścig zbrojeń
|
|

Sam pomysł budowy amerykańskich wyrzutni systemu „Tarczy,” przyczynia się do powiększania arsenałów nuklearnych USA i Rosji. Nie tylko większa ilość pocisków nuklearnych musi być wyprodukowana, ale ich techniczna jakość potrzebna, żeby przebić obronę przeciwnika, musi być stale podwyższana. Jednym z najlepszych sposobów pokonania systemu obrony wroga, jest zastosowanie wielkiej ilości pocisków, tak żeby przeładować jego system obrony.
Nie tylko powoduje to powiększenie się wyścigu zbrojeń nuklearnych, ale powoduje coraz więcej państw do starania się o broń nuklearną. Wyścig zbrojeń nuklearnych, jaki powoduje rząd Bush’a skreślaniem traktatów rozbrojeniowych, daje znać wszystkim państwom, że obecnie USA nie stara się o zmniejszenie własnego arsenału nuklearnego.
Szerzenie systemów, niby obronnych, typu „Tarcza,” podważa w opinii publiczności i wyborców, jak dotąd dobrze udowodnioną i zrozumianą rzeczywistość, że wojna nuklearna USA przeciwko Rosji, oznacza zapewnione obustronne zniszczenie, tych dwu przeciwników, oraz trudne do określenia zniszczenia innych państw.
Dzieje się tak mimo bardzo ograniczonych możliwości systemów obronnych typu „Tarcza,” przy jednoczesnej wiedzy wojskowych, że pociski systemu obronnego przeciw rakietowego, różnią się tylko programem komputerowym, od pocisków do atakowania obiektów na ziemi. Czyli system obronny może mieć wbudowane możliwości przestawiania poszczególnych pocisków z jednego programu na drugi.
Tymczasem samo istnienie systemu obronnego, stwarza iluzję polityków, zwłaszcza na poziomie republik bananowych, że mogą oni przeżyć katastrofę wojny nuklearnej. Istnieje przekonanie, że nieprzyjaciel po pierwszym uderzeniu, będzie operował osłabioną salwą odwetową, dużo słabszą niż pierwszy atak USA lub Rosji.
Posiadanie systemu typu „Tarczy” zachęca ludzi o mentalności megalomanów oraz decydentów w typie strategów neo-konserwatywnych, do myślenia, że mogą wygrać wojnę nuklearną, jeżeli uderzą pierwsi. Takie pierwsze uderzenie USA na Rosję, było by w stylu „wojen zapobiegawczych” Bush’a lub nawet z myślą, że jakoby chodzi o zapobiegawczą wojnę obronę.
Trzeba pamiętać, że przekonanie o gwarantowanym obopólnym zniszczeniu USA i Sowietów w czasie ostatniej fazy Zimnej Wojny, było powodem, że do wojny nuklearnej nie doszło. Ludzie w pozycji pobierania decyzji o wojnie i pokoju wiedzieli, że oni sami i ich rodziny poniosą skutki błędnej decyzji, która spowodowałaby rozpętanie wojny nuklearnej.
System obronny typu „Tarczy” łatwo stwarza iluzje dominującej przewagi USA nad Rosją i na nowo rozbudza tradycyjne przekonanie polityków, że ponownie będą w stanie poświęcać miliony innych ludzi, w celu dominowania świata. Cokolwiek podminowuje przekonanie, że wojna nuklearna oznacza gwarantowane obustronne zniszczenie, stoi na przeszkodzie w unikaniu wojny ostatecznej dla całej ludzkości, w obecnej erze nuklearnej.
Obecnie nadal i bez przerwy istnieje stan zagrożenia wojną nuklearną, zwłaszcza, że po upadku Sowietów, zamiast ostrożnie traktować Rosję, USA nie dotrzymywało stanowczych obietnic, o nie powiększaniu NATO na wschód (sekretarz stanu James Baker do Edwarda Szewardnadze w 1991 roku). Teraz stoimy nie tylko wobec konsekwencji skreślenia przez rząd Bush’a traktatu rozbrojeniowego ABM, ale również, wobec silniejszej Rosji, dzięki wysokim cenom paliwa, spowodowanym napadem USA na Irak, oraz gro?bą ataku osi USA-Izrael na Iran, jak też konkurencji między Europą i Azją o paliwo rosyjskie.
Polityka „permanentnej wojny o globalną demokrację” neo-konserwatystów, podobna do „permanentnej wojny o szerzenie komunizmu” (według ideologii Leona Trackiego), spowodowała rozbudzenie megalomanii opartej na legendzie o „wyjątkowości USA na świecie,” przy jednoczesnej dominacji Izraelskich ekstremistów, nad polityką Waszyngtonu. Polityka ta powoduje niekończące się wtrącanie w sprawy innych państw, w celu dominowanie świata przez USA.
Prowokacja w Gruzji, przygotowywana przez ministra obrony i premiera, obaj o podwójnym obywatelstwie izraelskim i gruzińskim, w obecności doradców z USA i z Izraela, spowodowała śmierć dziesiątków tysięcy niewinnych cywilów oraz zniszczenie stolicy Osetii. Prawdziwa rozgrywka między USA i Rosją będzie miała miejsce na Ukrainie, gdzie podobnie jak w Gruzji zainstalowano reżym podległy CIA. Spowoduje to powrót do sytuacji z czasów Zimnej Wojny. Zaostrza się konfrontacja między wielkimi nuklearnymi arsenałami USA i Rosji, zwłaszcza, że już w dniu 23go sierpnia 2008, Moskwa oficjalnie zerwała wszelką kooperację z NATO.
Wprowadzanie systemu wyrzutni pocisków USA na teren polski i być może nawet na teren Ukrainy, jest nieobliczalne w skutkach. Takie instalowanie systemu Tarczy, daje Waszyngtonowi niby potencjał skutecznego pierwszego uderzenia nuklearnego na Rosję, na co Rosja na pewno zareaguje na czas, nim pociski amerykańskie wylecą z wyrzutni. Ataki USA na Jugosławię i na Irak, oraz gro?by ataku na Iran, razem z pacyfikacją Afganistanu, są ostrzeżeniem dla Rosji. W Rosji spowoduje to dalszą rozbudowę i tak wielkiego arsenału nuklearnego, którego pierwszą ofiarą może paść Polska.
Coraz ostrzejsza konfrontacja między USA i Rosją wydaje się nie do uniknięcia. Instalacja sytemu „Tarczy” w Polsce pogarsza sytuację. Mam nadzieję, że nie dojdzie do nuklearnego bombardowania Polski, żeby w ostatniej chwili wstrzymać oś USA-Izrael, od rozpętania ostatecznej wojny nuklearnej na świecie.
WWW.pogonowski.com |
|
25 sierpień 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Balcerowicz przed Trybunał Stanu
marzec 10, 2006
Przedruk
|
Awarie sieci energetycznych w USA i Kanadzie
sierpień 17, 2003
Adam Sandauer
|
Odpowiedzialność za słowo
czerwiec 3, 2005
przesłała Elżbieta
|
O Szampani i Orunii
lipiec 16, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Stworzmy wspolnie partie!
grudzień 15, 2006
Marzyciel
|
Zapomniany Stachniuk
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
|
Podzielą się nieswoim
kwiecień 8, 2003
przysłała Elzbieta
|
R. F. Kennedy Jr. żąda postawienia prezydenta Bush’a pod sąd
wrzesień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dowody bandyckiego napadu Żyda, obywatela Izraela, usunięte z Internetu?
styczeń 16, 2009
tłumacz
|
Nie widzimy powodu, aby przepraszać za "Pasję" Mela Gibsona
marzec 29, 2004
|
Płk. Chwastek zwolniony z armii
sierpień 19, 2002
IAR
|
Amerykanie mają do wyboru tylko mniejsze zło
październik 31, 2008
Artur Łoboda
|
" Przeminął czas "
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
|
Eksplozja globalnych spekulacji walutowych
wrzesień 26, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przyznanie się do błędu
lipiec 5, 2005
|
Rzeczywistość PiS
kwiecień 10, 2006
|
Karuzela Szmaciaków
wrzesień 26, 2003
|
KOPZ "Placówka"
sierpień 7, 2003
przesłała Elżbieta
|
O stosunku z perspektywy Lecha Kaczyńskiego
październik 28, 2008
tłumacz
|
Dług Polski
luty 27, 2006
Goska
|
więcej -> |
|