ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
więcej ->

 
 

Gdzie jest MS Ziobro?

Gdzie jest MS Ziobro?
2007-01-25

Jakże często karcono mnie za posła MS Zbigniewa Ziobro pisząc panie Maśliński daj się
pan jemu wykazać!!!!!! Ja jak zwykle nie chwalę dnia o poranku. I wkrótce czytam o bublu prawnym w nowelizacji prawa cywilnego.
Biedne głodne schorowane społeczeństwo miało dostać od pana Ziobro prezent. Nowelizacja polegała na tym, że na skarb państwa cwaniacy mogliby przekazywać tzw. majątek. Wniosek- zadłużony prywaciarz przekazuje jednostronnie ruinę a Polacy płaczą i płacą. To sukces ministra jego elokwencji jak również tzw. autorytetów działających bezprawnie krótko mówiąc działających na szkodę podatnika. Na szczęście prezydent nie podpisał tej ustawy w ciemno tak jak medal Jaruzelskiemu, którą chciał nasz obdarzyć Ziobro.
Częste konferencje prasowe zrobili z posła Ziobro bohatera pomogły mu w tym sztucznie zawyżane sondaże. Apogeum tego samo-zachwytu była nagroda polskojęzycznej gazety „Wprost” i bohater zginął z ekranów telewizorów. O ile sprawiły to moje ostatnie artykuły to ja będę musiał wpaść w samo-zachwyt. Lecz sądzę, że sytuacja jest całkiem odmienna. Pan minister ma problemy jego podopieczni wywijają niezłe bezprawne numery. Natomiast on sam nie chcąc się narazić PO, które ustami Śpiewaka stwierdziło, że ich media a wiec milczy.
Mamy aferę radnych, burmistrzów i innych a przede wszystkim prezydenta Warszawy nijakiej Hanny Gronkiewicz-Waltz vel Hajka Grundbaum, która w towarzystwie koleś z PO takich jak Rokita vel - Izaak Goldwicht chcą zmiany ustawy, która by działała wstecz, wtóruje w tym także Her Tusk ( nazwa z loży Prasowej wypowiedziała Eliz Michalik).
Pan Ziobro nie krzyczy na konferencji prasowej, że Polska to kraj Prawa i sprawiedliwości i ustawy nie działają wstecz na zasadach Stalinowskich.
Sąd Okręgowy w Kielcach także nie dodał popularności MS Ziobro przy wtórze Sądu Najwyższego poprzez próbę oskarżenie Antoniego Kowalczyka że w trakcie zeznań zataił swój udział w przestępstwie. Kowalczyk powinien siedzieć kilkanaście lat za śmiertelne narażenie policjantów, lecz sprawa jest medialna a więc naciąga się prawo ( czytaj sąd okręgowy i najwyższy działa bezprawnie) pod polskojęzyczne media działają wbrew
Kpk - Art. 183. § 1. Świadek może uchylić się od odpowiedzi na pytanie, jeżeli udzielenie odpowiedzi mogłoby narazić jego lub osobę dla niego najbliższą na odpowiedzialność za przestępstwo lub wykroczenie.
Sukcesem podopiecznych pana ministra na pewno była akcja grupy antyterrorystycznej przeciwko 76 letniej ciężko chorej emerytce. Mały fragment: Krystyna Górzyńska, tel. 692 263 992 Prokuratorzy bezprawnie i brutalnie konfiskują prywatne komputery, aby zapobiec krytyce, Dotyczy: Akta Prokuratury Rejonowej Poznań Grunwald 1 Ds 5652/06 Akta Prokuratury Rejonowej w Pszczynie KoKpp 758/06 -Przeszukanie przeprowadzono wieczorem 12.01.07 w asyście zamaskowanej grupy antyterrorystycznej z ostrą bronią, psami, w kamizelkach kuloodpornych podczas nieobecności właścicieli E. Górzyńskiej-Tomanek i jej męża /będących w pracy/, poprzez włamanie się na teren posesji i siłowe wtargnięcie do domu poprzez mieszkanie Felicji Górzyńskiej /76-letniej, ciężko chorej emerytki/ bez okazania nakazu, ani jej ani obecnym tam w tym czasie K. Górzyńskiej i Izabeli Tomanek. Antyterroryści -ze złamaniem wszelkich procedur . Koniec cytatu. Czy to nie jest bezprawie? Przypomnę konstytucję RP- Artykuł 30-Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi ?ródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych. Następnie Artykuł 54 1- Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2-Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Czy prokuratura tak samo nie zna konstytucji jak Sąd Najwyższy łamie prawo KpK art. 183. § 1. Ta akcja Polskiemu wymiarowi sprawiedliwości ( czytaj bezprawie) na pewno medialnie doda splendoru a pan minister Zbigniew Ziobro zostanie nominowany do następnej nagrody? A w takim wypadku nie dziwię się, że SN nie interesuje bezprawie w Sądzie Rejonowym Ostróda gdzie przestępca jest przesłuchiwany w charakterze światka w nagrodą otrzymuje zwrot kosztów podróży. Zapraszam do następnego artykułu Pt. Stłuc Młodego. Tak to syna opozycjonisty pozaparlamentarnego. Na mojej stronie są dokumenty postępowania www.victoria.go.pl
Panie premierze Jarosławie Kaczyński w TVP usłyszałem z paniskach ust, że powinno się usunąć nazwy ulic Komunistycznych zbrodniarzy i bym głośno przyklasną gdybym usłyszał dodatkowo, że koniec wasalstwa wobec Niemiec. Artykuł 13-Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu.
A co się dzieje na Śląsku szczególnie Opolskim gdzie jest kult Niemiecki zbrodniarzy. A co z historykiem twierdzącym, że to Polska doprowadziła do I I wojny światowej. Jak się ma obowiązująca Konstytucja Artykuł 27-W Rzeczypospolitej Polskiej językiem urzędowym jest język polski? Dlaczego w języku niemieckim są napisy na Polskich urzędach?
Czy Prawo i Sprawiedliwość w Polsce jest wybiórcze tak jak wymiar sprawiedliwości działający bezprawnie?
A pytanie, kiedy znowuż będzie konferencja prasowa pana posła ministra sprawiedliwość przecież powyżej przedstawiłem wielkie sukcesy Polskiego wymiaru sprawiedliwości.
Mam pytanie do pana ministra, dlaczego topi się pieniądze podatnika w tzw. aferę seksualnej przecież nie ma najmniejszej wątpliwości, że Łyżwiniski został bezpodstawnie oskarżony o ojcostwo. Czy Anety Krawczyk to świętość medialna i podatnicy zapłacą dwa tysiące za badania nie mówiąc o kosztów postępowania?
A może pan Kaczyński słusznie postanowił odwołać osobę popularną według koncernu TVN i powołał niepopularną, lecz dbającą o Polski wymiar sprawiedliwości który nie będzie tylko z nazwy.

Bogusław Maśliński
www.victoria.go.pl
25 styczeń 2007

Bogusław 

  

Archiwum

Nietakt reklam
wrzesień 7, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
POLSKA - UNIA 16
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Polaków będzie mniej
lipiec 19, 2002
PAP
Innowacje Holocaust Industry: Wypłacajcie odszkodowania dla... dzieci "ofiar Holokaustu"
maj 9, 2007
bibula.com
Cieszę się z każdej chwili...
sierpień 13, 2003
przesłała Elżbieta
"Cywilni" Amerykanie - przedsiębiorcy czy też bandyci w Iraku?
kwiecień 9, 2004
Marek Głogoczowski
Dobry artykul.
kwiecień 7, 2008
Goska
http://dd.tradepress.com.pl/
luty 25, 2005
ala
Terazniejsza edukacja
listopad 30, 2005
Goska
Doktorat honoris causa dla prof. Seamusa Heaneya i prof. Bronisława Geremka
maj 13, 2005
Rafał Romanowski
Owsiak zrzekł się Wiktorów
kwiecień 26, 2005
PAP
Fundamentalne prawa narodu
czerwiec 3, 2007
przesłała Elzbieta
Co było "polskie", jest "prywatne"
październik 31, 2005
PAP
Gehenna Palestynczykow
styczeń 30, 2008
...
Izrael Szamir - PaRDeS - studium Kabały - Rozdział 5
marzec 22, 2006
Strach w samolotach i masakra w Libanie
sierpień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
To bylo ludobójstwo
marzec 15, 2003
Adam Kruczek
Sprzedać, byle szybciej sprzedać
styczeń 29, 2003
Radio Zet
"Neo-wariaci" Planuja "Wojne Permanentną"
grudzień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Siekanie rencistów
listopad 11, 2003
Adrian Dudkiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media