ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
więcej ->

 
 

Potencjalne skutki ataku na Iran






Hasłem ataku USA na Irak była „Wolność Iraku,” i wtedy neokonserwatyści w rządzie Bush’a obiecywali entuzjastyczne przyjęcie najeżdżców przez Irakijczyków. Teraz hasłem ataku USA na Iran jest „Wyciszenie Mułłów,” również malowane w różowych kolorach, ponieważ jak kadencja Bush’a będzie się kończyć w 2009 roku, to „już będzie po spacyfikowaniu Iranu i zniszczeniu wszelkich możliwości budowania tam arsenału nuklearnego”.

Wśród neokonserwatystów, na pytanie co się stanie, jeżeli sankcje karne przeciwko Iranowi nie dadzą skutków, pożądanych przez USA i Izrael, jest prosta odpowied?: „Tylko dwa bombowce typu B-2, każdy z załgą dwu Amerykanów, mogą w czasie jednego nalotu zniszczyć wystarczającą ilość obiektów żeby wykończyć opór Iranu.” Lotnictwo USA ma 21 takich samolotów, każdy z nich kosztował 2,2 miliarda dolarów i posiada potencjał dokonania kolosalnych zniszczeń jeżeli użyje bomby nuklearne przeciwko ośmiu instalacjom.

W sumie, teoretycznie, te dwa samoloty mogą zniszczyć 16 instalacji z 17 obiektów nuklearnych w Iranie. Instalacje te są głównie podziemią, według mapy przygotowanej przez Mossad dla Pentagonu. Każdy z tych samolotów może dowie?ć 20 ton materiałów wybuchowych i trafić w cel z przybliżeniem do około 22 kilometrów. Niestety większość podziemnych instalacji nuklearnych w Iranie jest w pobliżu miast, tak, że pierwszymi skutkami nalotu, byłyby ofiary cywilne, pokazywane przez telewizję wszędzie na świecie, co by jeszcze bardziej zaszkodziło opinii USA, niż fotografie tortur w Abu Gharib w Iraku.

Koszty pacyfikacji Iraku przez USA będą bliskie tysiąca miliardów dolarów z końcen bieżącego roku. Jak dotąd, wydatki te spowodowały na świecie wzrost wpłyów Chin i Rosji kosztem USA. Tymczasem neokonserwatywny rząd Bush’a nie wiele robi w sprawie bomb nuklearnych Korei Północnej, ale gotów jest zniszczyć Iran, który dotąd broni nuklearnej wogóle nie ma, ale nadaje przez radio pogróżki i kpiny przeciwko Izraelowi.

Natomiast Izrael, za pozwoleniem USA, ma kilkaset bomb nuklearnych. Obecnie w Waszyngtonie rozważa się skutki globalne, planowanego ataku USA na Iran.
Noekonserwatystów nie wzrusza fakt, że Iran jest krajem o starej cywilizacji i że ma 70 milionów ludności, oraz że kraj ten może reagować salwą odwetową i zamknąć wywóz ropy naftowej z Zatoki Perskiej i zaczopować Cieśninę Hormuz, jak też stworzyć anty-USA koalicję Szyitów w Iraku uzbrojonych przez Iran.

Jeżeli wojsko USA będzie pacyfikować Irak jeszcze w 2009 roku, jak to Bush zapowiada, Teheran w odwecie zrobi wszystko w jego mocy, żeby Amerykanie musieli sie wycogać z Iraku, tak jak kiedyś uciekali oni z Wietnamu. Już dziś Iran utwierdza swoje wpływy na 60% terytorium Iraku gdzie mieszkają Szyici.

Niedawne na konferencji Rady Bezpieczeństwa w Berlinie Rosja i Chiny twardo oponowały przeciwko nakładaniu przez ONZ sankcji karnych na Iran i Mahomed ElBaradei, przezes komisji atomowej przy ONZ, ostrzegał przeciwko nieodpowiedzialnym atakom na Iran. Niemcy dostarczyły i nadal dostarczają Iranowi technologii wzbogacania uranu, co może służyć do produkcji, tak elektryczności, jak i broni nuklearnej. Chiny podpisały kontrakt na dostawy paliwa z Iranu wartości 100 miliardów dolarów, a Iran kupuje technologię elekrowni nuklearnych i broń od Rosji.

Neokonserwatyści oceniają, że będą mogli zniszczyć instralacje uklearne w Iranie za pomocą nalotów samolotów B-2 przez wyborami w listopadzie 2006 albo przed wyborami prezydenckimi w 2008 w USA. Gazeta „World Peace Herald” opublikowała 3go kwietnnia, 2006, artykuł Arnaud de Borgrave, redaktora United Press International, pod tytułem: „Niebezpieczeństwo Niezamierzonych Konsekwencji” w którym to artykule autor ten powołuje się na historyczne „prawo niezamierzonych konsekwencji” jako argument przeciwko interwencji wojskowej USA w Iranie, na rzecz obrony monopolu nuklearnego Izraela na Bliskim Wschodzie.

www.pogonowski.com
5 kwiecień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

USA chcą, by Polska pokryła część kosztów budowy tarczy
czerwiec 6, 2007
nadesłała Dorota
Dlaczego w Polsce jest o 30% rencistów więcej niż w państwach o podobnej historii?
październik 23, 2003
Adam Sandauer
Euro
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
Walka zręcznie pozorowana
Unia Europejska

grudzień 5, 2002
Katarzyna Szymańska-Borginon "Newsweek" 46/02,
Zionists, Psychopaths and 9/11
kwiecień 10, 2007
przysłał ICP
Stronnictwo Narodowe - wybory do Parlamentu Europejskiego
maj 18, 2004
Stanisław Bulza
Śledztwo w Sprawie Najazdu na Irak
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Who's afraid of the Israel Lobby?
październik 7, 2007
Ray McGovern
Unijne dotacje
lipiec 17, 2003
Tomasz Cukiernik
Ochrona Zdrowia
Prawa Rynku a Prawa Człowieka

październik 9, 2004
Adam Sandauer
Są jeszcze normalne narody
marzec 9, 2004
RMF
Pozorowanie etyki, czyli etyka w służbie kapitału
maj 12, 2007
Gracjan Cimek
Czy pisać, że Paris to France?
grudzień 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Michnik: instrukcja obsługi
luty 5, 2008
Rafał Ziemkiewicz
Gdzie się podziały pożyczki?
styczeń 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Kryzys w Rosji sprzyja Chinom. Ale w jaki sposób?
sierpień 19, 2008
tłumacz
PZPR apeluje do Lecha Wałęsy
luty 13, 2006
Klaudiusz Wesołek
Ojciec Kopernik z Torunia objawił się na Jasnej Górze w Częstochowie dla PIS-ców.
wrzesień 16, 2007
Gregory Akko
Brukselska hołota nagle coś dojrzała
maj 22, 2008
PAP
Rosja ma nową ideę
listopad 30, 2007
Igor Panarin
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media