ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
więcej ->

 
 

Globalizacja, czyli programowy upadek Świata

Szanowni Państwo

Każdy patrzy na otaczającą rzeczywistość z własnego punktu widzenia.
Ponieważ ulokowani jesteśmy w różnych kulturach i różnych tradycjach, dlatego różnorodne czynniki wpływają na nasze postrzeganie Świata, w tym również na postrzeganie przedmiotu niniejszego listu - społeczności żydowskiej.
Urodziłem się i wychowałem się na Krakowskim Kazimierzu.
W sercu dawnego żydowskiego miasta, które przez pięć wieków nie tylko kształtowało losy Żydów, ale również wpłynęło na współczesne losy Świata.
Moim placem zabaw był plac przed Starą Synagogą - jednym z najważniejszych zabytków kultury żydowskiej drugiego tysiąclecia.
Jako dziecko wspinałem się po synagogach, wędrowałem po podwórkach i ulicach , które jeszcze niedawno tętniły życiem żydowskich mieszkańców.
W Synagodze Popera - użytkowanej jako Dom Kultury, uczyłem się malarstwa, muzyki, literatury.
Nigdy nie istniał dla mnie problem żydowski. Choć dziś patrząc z perspektywy czasu miałem kolegów Żydów. Nawet o tym nie wiedziałem, bo nie interesowało mnie kim są.
Dopiero po czterdziestu latach życia pierwszy raz pojawił się problem Żydostwa.
Pojawił się wtedy, kiedy zacząłem rozpoznawać zorganizowane struktury przestępcze w polskich organach władzy.
Polska, która zapoczątkowała upadek bloku komunistycznego, która jako pierwsza zrzuciła jarzmo komunizmu została rozgrabiona, zrujnowana a społeczeństwo polskie pozbawione materialnych podstaw bytu.
W wyniku działań doskonale zorganizowanych grup przestępczych rozgrabiona i osłabiona Polska, pozbyła się większości majątku narodowego.
Przestępcy w polskim rządzie sprzedali za ułamek wartości polski system bankowy, polską energetykę i wszystkie najcenniejsze gałęzie przemysłu.
Żeby unaocznić Wam jak wygląda sytuacja podam, że w roku 2002 polski Produkt Krajowy Brutto był prawie dwukrotnie mniejszy niż wynosił ćwierć wieku temu, w czasach niskowydajnego komunizmu. Pod uwagę należy wziąść również to, że większość dochodów w osłabionego przemysłu trafia w ręce zagranicznych przedsiębiorstw.
Należało więc zastanowić się jak do tego doszło.

Każdy rozpatruje negatywne strony judaizmu na podstawie znanych sobie informacji.
Zanim przejdę do dalszej części wyjaśnię, że jestem wielkim przyjacielem Żydów. Ale ponieważ potrafię samodzielnie myśleć i nie poddaję się medialnej manipulacji potrafię rozróżnić żydowskich bandytów od przyzwoitych ludzi.
Największym problemem jest to, że społeczeństwo żydowskie nie potrafi, bąd? nie chce odizolować bandytów ze swojego grona, dając im jakże często ochronę, w zamian za podzielenie się zagrabionymi pieniędzmi.
Niedawno, uczestniczyłem w dyskusji poświęconej tak zwanemu "polskiemu antysemityzmowi" .
Podnoszone w niej kwestie niechęci Polaków do Żydów, były całkowicie marginalne
Kiedy więc wyraziłem swoją opinię, że główną przyczyną tak zwanego "polskiego antysemityzmu" była przestępcza działalność gospodarcza Żydów spotkałem się ze sprzeciwem osób robiących z tematu historii stosunku polsko-żydowskich misterium do samoutrapienia.
Nie muszę Państwu wyjaśniać, to co jest rzeczą oczywistą, że przestępczą działalnością zajmowały się nieliczne grupy, podczas gdy większość społeczności Żydów żyła i pracowała uczciwie.
Należało by jeszcze wyjaśnić, że Polska (która jako pierwsza w nowożytnym Świecie wprowadziła system demokracji, ograniczony do jednej grupy społecznej), była krajem otwartym dla wielu przybyszy z zagranicy, będąc niejako pierwowzorem Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, dając szanse rozwoju przybyszom.
Dlatego obecne społeczeństwo polskie jest mieszaniną wielu nacji wśród których najliczniejsze to Żydzi, Niemcy, Rusini. W mniejszym stopniu: Włosi, Francuzi, Tatarzy, Gruzini i inni.
Nieszczęściem Kościoła Katolickiego jest mieszanie się do polityki i gospodarki.
W przeszłości Kościół Katolicki pod gro?bą ekskomuniki zabronił zajmowani się procederem pożyczania pieniędzy.
Z tego powodu, w katolickiej Polsce, jedynymi, którzy zajmowali się obrotem pieniądzem byli Żydzi.
Trywialnym było to, że zakony katolickie, biskupi i kardynałowie lokowali swoje oszczędności u Żydów.
Nie było w tym czasie żadnych mechanizmów kontrolnych, żadnego audytu nad działalnością bankierów żydowskich.
A ci, będąc całkowicie bezkarni dokonywali na masową skalę zabiegu porównywalnego do "kreatywnej księgowości", wypisując mnóstwo bezwartościowych weksli i poręczeń.
Co robili bankierzy żydowscy z ulokowanymi przez goi pieniędzmi?
Niektórzy najzwyczajniej kradli powierzone pieniądze.
Inni opętani przez żądzę zdobycia fortuny - w piramidach finansowych chcieli powiększyć swój majątek.
Równocześnie z procederem obrotu pieniędzmi, znaczna część Żydów prowadziła interesy handlowe, które najprościej można porównać do obecnego pojęcia globalizacji.
Dzięki faktowi, że w całej Europie istniały skupiska żydowskie, prowadzili (niejednokrotnie ze swymi krewniakami) interesy handlowe, które polegały na ogół na handlu międzynarodowym omijającym bariery handlowe i cła.
W ten sposób doprowadzili do rozstrojenia gospodarki polskiej, która w II połowie siedemnastego wieku zaczęła podupadać.
Upadającej gospodarki nie można było dalej doić, dlatego w szybkim tempie upadły również biznesy spekulacyjne żerujące na polskiej gospodarce.
Bankructwo - w II połowie XVII wieku, największego w Rzeczypospolitej Polskiej banku Forbesa, który zachwiał całą polską gospodarką tamtych czasów, stało się punktem przełomowym dla historii Polski. Osłabiona ekonomicznie Polska stała się łatwym łupem dla pazernych sąsiadów, którzy bezkarnie plądrowali Kraj grabiąc i rujnując co napotkali po drodze.
Następstwem tego stanu rzeczy był ostateczny upadek Polski, przypieczętowany rozbiorami naszego Kraju - podzielonego między trzech zaborców.
Jest rzeczą oczywistą, że wraz z upadkiem Polski upadły żydowskie fortuny, a większość społeczności żydowskiej znalazła się w tragicznej sytuacji finansowej.
Przedstawiony powyżej ciąg zdarzeń to tylko jeden nurt - wyodrębniony z całego szeregu innych uzupełniających go wydarzeń.
Kiedy więc czytam, o wielkiej grabieży dokonanej w firmie Word Com, o malwersacjach firmy Arthur Andersen to nie mam wątpliwości, że jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej.
Przodkowie - niektórych z tych ekonomicznych gangsterów - działali kiedyś w Polsce.
Podobnie jak w przeszłości ich w Europie , tak samo dzisiaj w Ameryce - mają oni rozległe macki - nie tylko w strukturach władzy USA, ale również w większości krajów Europejskich, a co najgorsze w moim kraju.
Jeżeli taka nihilistyczna postawa doprowadziła kiedyś do upadku Polski to istnieje wszelkie prawdopodobieństwo, że doprowadzi również do upadku gospodarki Świata.
Globalizacja handlu, będąca dziś przyczyną wielu nieszczęść ludzkich miała swoją premierę na terenach Polski.
Tak naprawdę sprowadzała się do nierównych zasad handlu, omijaniu obowiązującego prawa i zwykłej kradzieży.
Proszę sprawdzić, czy zjawisko z którym mamy do czynienia w chwili obecnej nie sprowadza się do tego samego.

Kiedy więc czytam wypowiedzi krytyków Żydostwa, odwołujące się do religijnych czy ideologicznych aspektów zagadnienia to bardzo wyra?nie podkreślam:
Tu nie chodzi i religię czy ideologię.
Judaizm, syjonizm, tragedia holokaustu są dzisiaj tylko narzędziem do dokonywania wielkich przestępstw przez największych światowych gangsterów.
Historia potwierdziła ten fakt, przez występujący system powiązań żydowskich komunistów z syjonistami, ortodoksami i niewierzącymi żydowskimi gangsterami, działających wspólnie dla zagarnięcia cudzych pieniędzy.
Nie jest to reguła, ale takie związki kilkakrotnie wystąpiły w przeszłości.

Daruję sobie wymienianie nazwisk, ale pewien szanowany Żyd (również przeze mnie) powiedział :
"Każdy naród płodzi ludzi porządnych i łotrów".
Tylko, że żydowskie łotry posiadają bardzo niebezpieczne narzędzia : w postaci judaizmu z koncepcją "narodu wybranego" i błędnie rozumianą "solidarnością etniczną".
Jest pokracznym obrazem Narodu Żydowskiego fakt, że "solidarność żydowska" nie znajduje zastosowania wobec biednych i uczciwych Żydów, ale głównie wobec wielkich złodziei i gangsterów.

Proszę - w myślach - przeprowadzić analizę systemu powiązań najważniejszych instytucji finansowych Świata, a zrozumiecie Państwo, motywy ich działań.
Kiedy już to zrobicie, zrozumiecie co grozi naszemu wspólnemu Światu.

(Angielskie tłumaczenie powyszego artykułu opublikowane zostało w wolnych żydowskich mediach w listopadzie 2003r.)
20 luty 2005

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Kadry IV Rzeczpospolitej
styczeń 17, 2007
copy/paste malgorzata
Dlaczego Putin wygrywa?
listopad 15, 2007
Iwo Cyprian Poonowski
Nie taka ta Unia Europejska i Konstytucja straszna.
marzec 23, 2005
Gregory Akko
Doradcy, nie Filozofowi
lipiec 23, 2006
Jacek Bartyzel
Jeśli chcecie pomóc Krzysztofowi Wyszkowskiemu w jego walce o prawdę o Lechu Wałęsie i III RP
maj 13, 2008
z ulotki
Genialność strategii
październik 4, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Szaron i "Mocarstwo Izrael"
styczeń 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Bez prywatyzacji dług publiczny może przekroczyć 50%
sierpień 27, 2002
PAP
Dwa odrębne światy...
marzec 3, 2008
tłumacz
Brytyjska prasa o ostrzeżeniach papieża
sierpień 19, 2002
PAP
Nieznana w Polsce Białoruś
marzec 1, 2008
tłumacz
Budowa "Wielkiego Izraela" w Geopolitycznej Panoramie Świata
marzec 2, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją. (2)
luty 2, 2005
Gregory Akko
Pogarda - tryumf Jacka Kurskiego
wrzesień 30, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Czyje taśmy.
wrzesień 29, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Dehumanizacja pieniądzem
luty 14, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kiedy gangsterzy egzekwują prawo
styczeń 27, 2008
Interia.pl
Manifestacja w Warszawie - przeciw wojnie w Iraku
czerwiec 30, 2004
Przyjazne przesiadki
styczeń 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kretynizm zinstytucjonalizowany w wydaniu WP
czerwiec 15, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media