ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
więcej ->

 
 

Niemcy krytykują okładkę "Wprost"


W stosunkach polsko-niemieckich wypłynęła ostatnio kwestia szukania winnych - za nieodpowiedzialną politykę polskich rządów wobec Niemiec.
Trze?wo myślący człowiek zdawał sobie sprawę, że Niemcy nigdy nie zmienią swego charakteru i tradycyjnie będą oszukiwać - tak jak to robili przez stulecia.
Jednak polskie sfery polityczne nie należą do trze?wo myślących, czego wynikiem jest obecna, tragiczna sytuacja Kraju.
W ostatnim czasie polskojęzyczni polityczy, dla ratowania swego wizerunku, zaczęli machać szabelką, bijąc na larum, wobec zakusów niemieckich.
Ci sami politycy, jeszcze dwa lata temu poniżali i ośmieszali wszystkich, którzy ostrzegali przed niemieckim zagrożeniem.

Jednak szczytem hipokryzji popisuje się gazeta "Wprost", która po raz koleny sięga po (prawnie zabronione) symbole nazistowskie.
Tym razem w kontekście idei Centrum Przeciw Wypędzeniom.
Jakby tego było mało, wulgarnym wzorem okładki tej gazety, rozplakatowano całą Polskę.
Nie wiem czy to już dno rynsztoku czy dopiero jego początek.
Szefowie "Wprost" zapewne niedługo nam wyjawią.
(Artur Łoboda)

"Pozbawiony gustu", "niestosowny" oraz "więcej niż niesmaczny" - takimi słowami rzecznik niemieckiego rządu Bela Anda skrytykował fotomontaż na okładce tygodnika "Wprost", przedstawiający przewodniczącą Związku Wypędzonych (BdV) Erikę Steinbach w nazistowskim mundurze siedzącą okrakiem na kanclerzu Gerhardzie Schroederze.

Kanclerz nie zamierza składać skargi - powiedział Anda na konferencji prasowej w Berlinie. Wyjaśnił, że zdjęcie ukazało się na łamach wolnej prasy w Polsce.

Anda zapewnił, że dyskusja na temat Centrum przeciwko Wypędzeniom nie stanowi obciążenia dla polsko-niemieckich stosunków.

Rzecznik klubu parlamentarnego CDU/CSU Hartmut Koschyk wezwał kanclerza do "uświadomienia" stronie polskiej, że kontynuowanie "pozbawionej stylu" kampanii wyrządza ciężkie szkody polsko-niemieckim stosunkom. Koschyk nazwał fotomontaż "dnem dyskusji, która całkowicie wymknęła się spod kontroli". Popełniony lapsus - zdaniem Koschyka - jest wynikiem tego, iż polskie elity
prawie nie łagodzą emocji w Polsce.
19 wrzesień 2003

 

  

Archiwum

Logiczne wnioski
lipiec 26, 2003
Dyskryminacja nowych członków UE
październik 26, 2004
NATO-wski radar bez prądu :-)
październik 7, 2006
marduk
Czas tłumaczenia (się)
listopad 14, 2005
Marek Olżyński
"Nowy Dzień", stare zwyczaje
grudzień 14, 2005
PAP
Kontynuatorzy z SLD (1)
czerwiec 19, 2003
Pawel Siergiejczyk
Stany Zjednoczone - natychmiast won z Iraku! Ręce precz od Iranu!
styczeń 29, 2007
Przedruk z: Workers Vanguard nr 884, 19 stycznia 2
Wyjście awaryjne
październik 10, 2003
Kazimierz Poznański
Przyjazny feudalizm? Mit Tybetu...
marzec 28, 2008
przysłał marduk
Towarzysz Petent
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
"Klucze Wład-ctwa", lub "Pierścienie Wład-ctwa" - czyli o sposobach wytwarzania Miazgi
czerwiec 17, 2006
Robert "RODMAN" Łapiński
OECD: transformacja bliska końca, konieczne reformy
lipiec 12, 2002
PAP
Jak ślicznie!!!
październik 14, 2006
jon2
Apel do papieża o odwołanie Rydzyka
lipiec 10, 2007
Orły schodzą na dziady
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kredyty gotówkowe - kosimy ceny! Decyzja kredytowa następnego dnia Nie wymagamy dodatkowych zabezpieczeń
czerwiec 27, 2007
bbnb
Prawa pacjenta - kierunek zmian Mylić się jest rzeczą ludzką, ale ukrywanie błędów jest okrucieństwem
kwiecień 18, 2005
Adam Sandauer
Polskość musi się opłacać.
grudzień 6, 2003
Andrzej Kumor
Własność rzecz święta cz.1
maj 14, 2008
Dariusz Kosiur
Globalizacja jako miraż
kwiecień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media