ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Bankructwo Ukrainy 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
więcej ->

 
 

Kolejny niemiecki koncern zbankrutował

Zatrudniający 22 tys. pracowników niemiecki koncern budowy maszyn i urządzeń energetycznych Babcock Borsig jest bankrutem. Premier Nadrenii Północnej-Westfalii Wolfgang Clement poinformował w poniedziałek w Duesseldorfie, że wszystkie próby ratowania przedsiębiorstwa zakończyły się fiaskiem.

Cztery z sześciu banków nie okazały wystarczającego zaufania do programu strategicznej zmiany profilu przedsiębiorstwa i jego struktury kierowniczej - powiedział Clement.

W centrali koncernu w Oberhausen oraz innych zakładach niemieckich jest zatrudnionych 13 tys. osób.

Władze koncernu złożyły w piątek wniosek o upadłość. Do uratowania firmy potrzebna była kwota 750 mln euro. Niemieckie władze i Nadrenia Północna-Westfalia były gotowe do poręczenia kredytu w wysokości 430 mln euro.

Udziału w ratowaniu zakładów odmówiły m.in. Commerzbank i Hypo-Vereinsbank, natomiast Deutsche Bank i Westdeutsche Landesbank zamierzały włączyć się w proces sanacji. Babcock Borsig ma zamówienia na kwotę 5,5 mld euro.

Pracownicy zakładów Babcock Borsig nie otrzymali pensji za czerwiec. Kierownictwo firmy zapewniło, że załoga otrzyma wypłaty z funduszu upadłościowego w wysokości przeciętnej pensji netto z ostatnich trzech miesięcy. Na niedzielnym wiecu przedwyborczym kanclerz Gerhard Schroeder ostro zaatakował kierownictwo zakładów Babcock Borsig. Sama firma jest im obojętna, lecz kiedy wpadają w tarapaty, domagają się pomocy od państwa - powiedział kanclerz.

Fala bankructw w Niemczech osiągnęła rekordowy poziom. W pierwszym półroczu niewypłacalność ogłosiło 19 tys. firm. Najgłośniejszym tegorocznym przypadkiem było bankructwo imperium medialnego Leo Kircha.
8 lipiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Recenzja książki W.Bojarskiego pt „ O PRZYSZŁOŚĆ POLSKI” Problemy i wyzwania XXI wieku - część druga
kwiecień 11, 2006
prof. Zbigniew Dmochowski
Wracamy do dyskusji
grudzień 5, 2007
Artur Łoboda
Wybory w Rosji
luty 2, 2008
. bez podpisu
Gal Anonim
luty 16, 2005
Mirosław Naleziński
Farelka i paplanina - nazwiskowe związki
styczeń 4, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wizyta premiera Tuska w Moskwie - garść refleksji na gorąco
luty 9, 2008
Adam Smiech
Jews killed Jews to create the state of Israel
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Rada Programowa Krakowskiego Biura Festiwalowego
styczeń 18, 2006
Ankieta i Judeopolonia Rzeczywistość czy zły sen?
wrzesień 28, 2006
Józef Bizoń
Związki fundacji Maksymiuka z WSI
styczeń 28, 2007
O. Rydzyk: Smutna rzecz się stała
kwiecień 14, 2007
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (8)
WRÓĆ KOMUNO!

listopad 14, 2003
Świętosław Małysz
Żydzi nie są narodem wybranym
maj 14, 2008
Co twoje, to moje, co moje, to nie rusz
kwiecień 25, 2003
PAP
Masoni
lipiec 23, 2008
Artur Łoboda
Agentura wygrała 28 lat
lipiec 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Oleksy: czy komisja rozjaśni "zakryte pole"?
styczeń 11, 2003
PAP
Eksperymentalna broń laserowa w Iraku - video
listopad 9, 2006
Dorota
AMERYKAŃSKIE IDEOLOGIE GLOBALNEGO PODBOJU
luty 7, 2005
dr Marek Głogoczowski
Uważamy za skandal, że polskie władze doprowadzają do poważnego konfliktu z Niemcami i Francją.
marzec 20, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media