|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
więcej -> |
|
2009.02.26. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
|
|
Poprzedni serwis:
http://forum.wprost.pl/swiat/?w=194528
2009.02.23. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
Rozwinięcia pod podanymi linkami:
A - w języku angielskim
R – w języku rosyjskim
P – po polsku
E - po hiszpańsku
Regularny serwis wiadomości bieżących z parafialnego, nieuropejskiego punktu widzenia, po polsku:
www.bibula.com
Regularny serwis wiadomości bieżacych z niemieckiego, europejskiego punktu widzenia, w 30 językach:
http://www.dw-world.de/
......................................................
(A)http://www.haaretz.com/hasen/spages/1067072.html
International Atomic Energy Agency, Dr. Mohamed ElBaradei, dotychczasowy (3 kadencje) Dyrektor Generalny Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej ONZ jest atakowany przez izrealskie publikatory za "całokształt działalności", min.: nieprzyjazne podejscie do Izraela, zbyt miękkie nastawienie do Iranu, nieobiektywne śledztwo w sprawie rozwoju programu atomowego przez Syrię, ignorowanie pomocy Syrii dla Północnej Korei w rozwoju energetyki atomowej itp.
Obecna kampania przeciw Dr MEB została zapoczątkowana przez Nili Lifshitz, dotychczasową rzeczniczkę izraelskiej Komisji Energii Atomowej (Atomic Energy Commission ). AEC woli zwykle pozostawać w cieniu , bo Izrael nie jest sygnataruszem Traktatu o Zakazie Rozprzestrzeniania Broni Atomowej, ale ponieważ NL kończyła pracę jako rzecznik, to za przyzwoleniem Premiera Ehud Olmert, publicznie wyraziłą swoje zarzuty przed przejsciem do innej pracy....
Dr MEB to egipski prawnik i dyplomata związany z ONZ od 35 lat. Administracja GWB usiłowała zablokować jego wybór na kolejną kadencję przed 4 laty, ale wobec zdecydowanego poparcia Rosji, Chin i państw Trzeciego Świata bezskutecznie. Odwiedził Izrael przed 4 laty. Rozmawiał z kierownictwem AEC, odwiedził Nuclear Research Center, ale nie pozwolono mu zobaczyć reaktora w Dimona.
.....................................................
(A)http://www.haaretz.com/hasen/spages/1048372.html
Hotelarze w Eilat obawiają się skutków przedłużającego się zawieszenia lotów czarterowych z Federacji Rosyjskiej od 15 stycznia 2009 w następstwie wypadku autobusu w którym zginęło 24 Rosjan. W listopadzie 2007 Rosjanie stanowili 47% zagranicznych turystów w Eilat. Loty liniowe są dużo droższe, tym bardziej że Rosja życzy sobie aby były tylko z Moskwy.
............................................
(A)http://www.haaretz.com/hasen/spages/1040532.html
Wzrost turystycznego zainteresowania Autonomią Palestyńską. W porównaniu z rokiem poprzednim liczba odwiedzających Betlejem wzrosła prawie o 100%.
...............................................
(A) http://www.haaretz.com/hasen/spages/1043019.html
Seksualny molester z bogatą przeszłością (3 lata w więzieniu, 18 zarzutów) Eliezer Shmailov, lat 38, nie tylko czytał psalmy w synagodze Or Akiva dzieciom w wieku 7-10 pozostawionym jego wyłącznej opiece w popołudnia sabatu. Ostatnio zwolniony z więzienia w pa?dzierniku 2007.
Był to program dla synów samotnych matek. Chłopcy w wieku 7-12 zamiast błakać się po ulicy mieli odrabiać lekcie, uczyć się Tory i dobrych manier - wyjasnił dyrektor programu Rabin Shalom Suissa. Natomiast policja odmawia komentarzy.
..........................................
(A) http://www.haaretz.com/hasen/spages/1066587.html
Liga Obrony Żydów (The Anti-Defamation League ) zaprotestowała wobec apelu Amnesty International o nałożenie ogólnoświatowego embarga na eksport broni do Izraela za rze? w Gazie. Rze? 1300 Palestyńczyków nazywana jest w Izrealu i w Polsce ofensywą lub kampanią
..........................................
(A) http://www.hurriyet.com.tr/english/domestic/11092161.asp?scr=1
Prezydent Turcji Abdullah Gul uda się do Teheranu 10 marca na szczyt Organizacji Współpracy Gospodarczej (ECO). Członkami Economic Cooperation Organization są: Pakistan, Afghanistan, Azerbaijan, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Turkmenistan, Uzbekistan, Tajikistan, Turcja i gospodarz Iran.
........................................
(A) http://www.earthtimes.org/articles/show/257588,ex-serbian-president-cleared-of-war-crimes-in-kosovo.html
Były Prezydent Serbii Milan Milutinovic został uniewinniony przez Międzynarodowy Trybunał d/s Zbrodni Wojennych w Hadze. Zarzucano mu czystki etniczne w Kosowie w pierwszej połowie 1999.
(R)http://www.lenta.ru/news/2009/02/26/verdict/
(R) http://www.lenta.ru/articles/2008/07/22/karadzic/
W kontekście tego orzeczenia media rosyjskie przypominają losy innego aresztowanego prezydenta Radowana Karadicza.
..................................................
(R) http://www.lenta.ru/articles/2009/02/26/again/
Gazprom przewiduje wstrzymanie dostaw gazu 8 marca jesli do 7 marca ukraiński Neftogaz nie zapłaci 550 mln dolarów za dostawy gazu w lutym co wydaje się bardzo prawdopodobne. Naftogaz już 19 lutego uprzedził o katastrofalnej ściągalnosci należności za dostawy od odbiorców krajowych za dostawy .
.................................................
(R) Przebywający zwizytą w Moskwie Prezydent Jemenu Ali Abdullah Salih wyraził chęć zakupu myśliwców Mig-29 już posiadanych przez Jemen, a nawet nowszych Mig-35
......................................................
(A) http://www.haaretz.com/hasen/spages/1066851.html
Palestyńczycy z Hamazu w Gazie wpadli na pomysł aby bombardować pustynię Negew! I wywołuje to wielką złość w Izraelu. Izreal twierdzi że tylko dlatego bombarduje tunele przemytnicze w Gazie. Takie czułe miejsce ta pustynia Negew?
(P)http://www.zaprasza.net/a_ya.php?mid=29653&&PHPSESSID=7b615bd0bbf7ad43cfff866de8aec317
.......................................................
(A) http://www.chinadaily.com.cn/china/2009-02/26/content_7517517.htm
Deartament Stanu USA opublikował coroczny raport na temat naruszeń praw człowieka w 190 krajach, w tym w Chinach, oczywiście z pominięciem USA... W odpowiedzi na ten raport chińskie Biuro Informacyjne Rady Państwa opublikowało obszerną brakującą część (...) " aby pomóc ludziom na całym świecie zorientować się w naruszeniach praw człowieka w USA i jako upomnienie dla USA mające skłonić władze tego kraju do refleksji".
Sześciostronicowy raport na temat przestrzegania praw człowieka najeżony jest liczbami i składa się z następujących rozdziałów:
1.Zagrozenie życia i bezpieczeństwa osobistego.
2. Prawa obywatelskie i polityczne
3 Prawa ekonomiczne, społeczne, kulturalne
4. Dyskryminacja rasowa
5. Prawa kobiet i dzieci
6. Naruszanie praw człowieka przez USA w innych krajach.
Chiński raport kończy się wezwaniem USA do zaprzestania stosowania podwójnych standardów.
.............................................
(A)http://www.chinadaily.com.cn/china/2009-02/26/content_7517486.htm
Po raz pierwszy od 1949 można na Taiwan wysyłać dewizy z kontynentalnych Chin. Już 2000 punktów pocztowych w Chinach ma uprawnienia do wysyłania takich przekazów. Liczba uprawnionych do odboru przekazów z Taiwanu wynosi 20 000... |
|
26 luty 2009
|
|
tłumacz
|
|
|
|
Żołnierze amerykańscy gwałcą i mordują dzieci Irackie - przypadek Abir - jeden z tysięcy.
wrzesień 24, 2006
Dorota Szczepańska
|
Człekozwierz, komu potrzebny?
styczeń 1, 2008
przesłał .
|
PRÓBA WYŁUDZENIA
grudzień 14, 2002
Kazimierz Z. Poznanski
|
Jews killed Jews to create the state of Israel
maj 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ludzkie gnojowisko
wrzesień 4, 2003
Adam Zieliński
|
Naprawdę chodzi o wolność słowa
styczeń 3, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Kwaśniewski: bąd?my wdzięczni za dni, które papież nam poświęcił
sierpień 19, 2002
PAP
|
Fragment rozmowy z jednym z Iluminatów. Czy należy mu wierzyć ? Oceńcie sami.
styczeń 23, 2007
marduk
|
Kosowo
luty 28, 2008
Artur Łoboda
|
Przekazanie spisu nazwisk z listy IPN. Gratuluję odwagi Panu Bronisławowi Wildsteinowi.
styczeń 31, 2005
Adam Sandauer
|
Self-Restraint Prolongs the War - by prof. Paul Eildelberg
styczeń 6, 2009
przysłał Marek Głogoczowski
|
„Prawa człowieka” nie dla wię?niów haskiego trybunału
marzec 16, 2006
Mariusz Affek
|
Przerazony stojąc na palcach
styczeń 6, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Białoruska hucpa - redivivus?
czerwiec 26, 2007
Adam Śmiech
|
Twórczość filmowa Krzysztofa Zanussiego uhonorowana w Izraelu
lipiec 17, 2002
PAP
|
Trudne pytania do entuzjastow UE
lipiec 22, 2008
Goska
|
Polacy chcą rozszerzenia kompetencji RPP
lipiec 25, 2002
PAP
|
"Obniżka stóp byłaby nieodpowiedzialna"
lipiec 12, 2002
PAP
|
POLSKA - UNIA
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Integracja czy podbój?
kwiecień 19, 2003
przysłał Piotr Letowt-Vorbek
|
więcej -> |
|