ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
więcej ->

 
 

Koszty aneksji do UE (2)

Wyprowadzane zyski i utrata produktu krajowego

Kazimierz Poznanski szacuje wartosc transferu zyskow i rent za granice na 16 do 32 mld USD rocznie, a J. Rutkowski ("Wielki szwindel", "Trybuna" maj 2001), rozpatrujac tylko czesc zjawisk, ocenia te wartosc na 2 do 3 mld USD rocznie.
Ponizej uwzgledniamy, zapewne podobnie jak K. Poznanski, szeroki zakres zyskow zwyczajnych i nadzwyczajnych, uzyskiwanych miedzy innymi z wtornej monopolizacji rynku, ze zwolnien podatkowych i celnych oraz wyzysku pracownikow. Bierzemy tez pod uwage wyprowadzane czesciowo za granice fundusze rentowe i ubezpieczeniowe, a takze polskie lokaty bankowe. Przyjmujemy ostroznie, ze transfery te wzrastaly stopniowo w kolejnych latach od 1 mld USD w 1993 r. do 16 mld USD w 2001 r. W ten sposob oceniamy, ze w calym okresie wyplynelo ta droga za granice okolo 77 mld USD. W przyszlosci nalezy liczyc sie z transferem okolo 18 mld USD rocznie.

Duza trudnosc sprawia oszacowanie wartosci produktu krajowego utraconego w latach 1991-2001. Wielkosc produkcji przemyslowej spadla w tym okresie o kilkadziesiat procent, niekiedy obnizyla sie do polowy, a nawet wiecej. Liczba zarejestrowanych bezrobotnych wzrosla w tym czasie o 2 mln osob, z 1,1 mln w 1990 do 3,1 mln w 2001 r. Liczba rencistow i emerytow zwiekszyla sie (w wyniku wczesniejszych przejsc na emerytury i ulgowych warunkow uzyskania renty) o 2,5 mln osob z 7,1 mln do 9,5 mln w 2001 r. Ogolem w tym okresie odeszlo z pracy okolo 5 mln ludzi. Natomiast statystyczne wartosci PKB wzrastaly miedzy innymi w wyniku wzrostu podatkow, wielkiego rozwoju czesto zbytecznych uslug posrednictwa oraz wydzielania uslug z przedsiebiorstw, a takze w wyniku doliczania szacowanego dowolnie udzialu "szarej strefy" nierejestrowanej oficjalnie.

Nasz szacunek opieramy wiec na wartosciach PKB obliczonych dla poszczegolnych lat w sposob podany powyzej, z uwzglednieniem sily nabywczej dolara i wskaznikow dynamiki zmian. Dzielac taka wielkosc PKB przez liczbe pracujacych, otrzymano dla kazdego roku wartosc PKB przypadajaca na jednego zatrudnionego. Zalozono, ze trwale zwolnienie z pracy pracownika laczylo sie w kolejnych latach z utrata tylko 40 proc. tak ustalonej wartosci jednostkowej PKB. W ten sposob uwzgledniono, ze zwalniano z pracy mniej wydajnych pracownikow i likwidowano mniej rentowne zaklady, choc nie zawsze tak sie dzialo. Dla kolejnych lat brano pod uwage tylko wzrost liczby zarejestrowanych bezrobotnych ponad poziom z 1990 r. Pominieto przy tym bezrobotnych niezarejestrowanych oraz wiekszosc bezrobocia na wsi. Doliczono jedynie do przyrostu bezrobocia, poczynajac od 1993 r., okolo 1 mln wczesniejszych emerytow. Tak ustalona liczbe niepracujacych pomnozono przez jednostkowa wartosc PKB, obnizona o 40 proc. Oszacowana w ten sposob wartosc utraconego PKB wyniosla 20 mld USD w 1993 r. i wzrastala stopniowo do 30 mld USD w 2001 r. Sumaryczna wartosc utraconego PKB dla calego okresu 1991-2001 wyniosla okolo 240 mld USD. Dla dalszych lat trzeba sie liczyc z utrata PKB w wysokosci 35 mld USD rocznie.
15 marzec 2003

Piotr Wesołowski 

  

Archiwum

Konkurs dla przewodników
lipiec 1, 2004
Nowy numer magazynu PHALANX
czerwiec 1, 2004
Rafał
Kołodko studzi zadowolenie
grudzień 14, 2002
PAP
2003-01-13
styczeń 12, 2003
zaprasza.net
Przerazony stojąc na palcach
styczeń 6, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Chamstwo, srebrniki, negocjacje i niechciane podziękowania
grudzień 20, 2002
PAP
" Wyzwalanie "
kwiecień 13, 2003
Wojciech Wlazlinski
Czudaki ukraszajut mir
listopad 29, 2006
luzak
Pro domo sua
Dzieci maja '68

maj 30, 2003
Ewa Polak-Palkiewicz
Bush, Kwaśniewski i Tortury
kwiecień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Uzasadnienie wyroku na Rywina
lipiec 30, 2004
Odezwa do kołka w płocie
luty 10, 2006
Wiesław Sokołowski
Wzrosła liczba Żydów w parlamentach różnych krajów świata
listopad 17, 2006
bibula
Lenin oraz Swiet(n)y Paweł o zakazie karmienia ptaków niebieskich
luty 11, 2007
Marek Głogoczowski
Słowo o "księciu dziennikarstwa"
styczeń 15, 2008
Dariusz Kosiur
Jak zabito Serbię
luty 19, 2008
Jan Engelgard
Polska w łapach PiS, PO – USA-Izrael-UE(Niemcy)
sierpień 23, 2008
Dariusz Kosiur
Rzecz niemożliwa dla matołów - nacjonalistów
grudzień 1, 2008
Artur Łoboda
Kaliningrad a "Tarcza" w Polsce
lipiec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Mit o Zyzypie
kwiecień 29, 2006
Andrzej Grabowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media