ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
więcej ->

 
 

Prawidło tylko do obuwia


*Ponad 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miała kierująca samochodem czołowa koszykarka Lotosu Gdynia, 27-letnia Amerykanka zatrzymana przez policjantów. Grożą jej dwa lata więzienia. Nie spodziewała się, że dwie lampki wina mogą dać taki efekt w jej przypadku, po sześciu godzinach zajęć.
Ubolewa nad tym i gotowa jest ponieść wszelkie konsekwencje.* - Onet (21 lutego 2005)

Zapewne sympatyczna Amerykanka wie, że w Polsce takich jak ona, policja wyłapuje około stu tysięcy rocznie, zatem nic szczególnego jej nie grozi wśród takiej masy. Z pewnością też wie, jakie problemy miałaby w swej ojczy?nie. Jednak tłumaczenie o efektach dwóch lampek jest zaskakujące - bywam na wielu imprezach i jeszcze nie spotkałem się z wychyleniem choćby jednego kielicha przez kierowcę, który planuje powożenie współczesną bryką po zakończeniu spotkania. I to w kraju słynącym z chlania i z koszmarnej liczby "pozytywnych" kontroli. A tu, inteligentna, dobrze zarabiająca sportsmenka, z wielkiego świata, informuje, że nie zdawała sobie sprawy ze skutków... No i te wszelkie konsekwencje, które chce ponieść - czy ona zdaje sobie sprawę, że gdyby zastosować wobec niej prawidłową procedurę, to jej dalsza kariera w Polsce stanęłaby pod wielkim znakiem zapytania. Ale na jej szczęście, polski wymiar sprawiedliwości nie tylko przymyka oko na łamanie prawa przez hordy zwykłych naszych żłopaczy, ale uznaje niepisaną regułę, że cenieni rodacy oraz cudzoziemcy, są traktowani znacznie sympatyczniej, niż przeciętniacy... Może nawet Temida (zwykle ślepa), z rozmysłem udaje nierozgarniętą w tysiącach spraw, aby nikt nie czepiał się, kiedy puści w niepamięć ważną personę, choć powinna taką puścić bez butów, jedynie w skarpetkach, wzorem państw bardziej przestrzegających ustanowionych prawideł. U nas prawidło robi mizerną karierę, i to większą w... obuwnictwie ni?li w sądownictwie.

2 marzec 2005

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

Sukces
luty 6, 2004
SOBCZAK i SZPAK
Przewodnicząca organizacji zrzeszającej ofiary 9-11 zwolniona po ujawnieniu jej kłamliwych zeznań
październik 7, 2007
BIBULA
HALLOW
październik 19, 2007
K.B.
Blad?stwo i tolerancja
grudzień 15, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
"Michnik jest manipulatorem. To jest człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny".
październik 23, 2003
Artur Łoboda
Zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Rodaków
grudzień 26, 2006
zaprasza.net
Torheit macht frei
listopad 3, 2003
Poklepywanie złodzieji - "Zysk dla obu stron"
luty 25, 2004
www.krakow.pl
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
5 września 2007
wrzesień 5, 2007
Artur Łoboda
Szefowie przedsiębiorstw powinni obciąć sobie zarobki
wrzesień 11, 2002
zaprasza.net
Wałęsa szanujący prokuratorów
marzec 10, 2005
Lech Wałęsa
Oświadczenie przewodniczącego Primum Non Nocere
czerwiec 4, 2004
dr Adam Sandauer -prezes Stowarzyszenia
Rząd brytyjski wprowadza absurdalne przepisy "w walce z homofobią"
sierpień 11, 2007
bibula
Troskliwe misie –bajka nie dla dzieci.
sierpień 26, 2006
Marek Olżyński
AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO:
styczeń 17, 2003
Chyba, że zdarzy się cud (refleksja powyborcza)
październik 11, 2005
Wiesław Sokołowski
Granice obelgi koniecznej
lipiec 18, 2007
Marek Olzyński
Amerykańscy Żydzi chcą konsultacji na temat kształtu ustawy reprywatyzacyjnej
styczeń 6, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
Nowy kierunek strategiczny?
sierpień 26, 2008
Ignacy Nowopolski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media