|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
więcej -> |
|
Z deszczu pod rynnę. Stany Zjednoczone mogą wywołać wojnę handlową
|
|
Stany Zjednoczone mogą wywołać wojnę handlową
Pakiet pobudzenia gospodarki uchwalony w środę przez Izbę Reprezentantów zawiera protekcjonistyczny zapis, który zdaniem krytyków może wywołać posunięcia odwetowe przeciw amerykańskim przedsiębiorstwom i doprowadzić do wojny handlowej.
Wymaga się w nim, żeby w inwestycjach w naprawę infrastruktury - kluczowy element planu administracji prezydenta Obamy - ich wykonawcy używali niemal wyłącznie amerykańskiego żelaza i stali.
Wersja pakietu przygotowywana w Senacie, jeszcze nie uchwalona, idzie jeszcze dalej - wszystkie projekty finansowane z pakietu mają używać tylko krajowego sprzętu i materiałów.
Zapis te przeforsowano na życzenie amerykańskich producentów stali i związków zawodowych. Argumentują oni, że to jedyny sposób, by zapewnić nowe miejsca pracy w kraju, pogrążonym w recesji.
Przypomina się jednak, że podobne protekcjonistyczne posunięcia wprowadzono na początku Wielkiej Depresji w latach 30.; spowodowały one zablokowanie wolnego handlu na całym świecie i przyczyniły się do pogłębienia kryzysu.
Krytycy ostrzegają, że zapisy o konieczności używania krajowej stali wywołają kroki odwetowe przeciw amerykańskim przedsiębiorstwom działającym za granicą, jak np. Caterpillar, producent maszyn budowlanych.
Stany Zjednoczone były przez ostatnich kilkanaście lat głównym na świecie rzecznikiem wolnego handlu, który zdaniem ekonomistów jest jednym z najważniejszych motorów wzrostu.
W Kongresie USA narastały wszakże w ostatnich latach tendencje protekcjonistyczne, zwłaszcza wśród Demokratów. Demokraci po wyborach umocnili większość na Kapitolu.
PAP
Komentarz
Wielokrotnie powtarzałem łacińską - bardzo inteligentną maksymę :
"głupcy - kiedy ich bieda dosięgnie - w przeciwieństwa uciekają"
Amerykańscy głupcy przez lata dawali sobie wmawiać hasła "wolnego handlu".
Na polskim gruncie szerzył je niejaki Janusz -przygłup Mikke.
Rozdziawione gęby i tupet - cechowały piewców liberalizmu.
Dzisiaj świat się obraca.
Ale podąża w drugą skrajność.
Zakończy się to globalną stagnacją.
A tymczasem trzeba znale?ć odpowiednie rozwiązanie - gdzieś między skrajnościami.
|
|
29 styczeń 2009
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
W interesie Izraela i biznesu naftowego
marzec 22, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Konflikt Gruzja – Osetia południowa jako przykrywka dla wojny rosyjsko – amerykańskiej
sierpień 9, 2008
komentator
|
The Iraqi National Resistance
styczeń 22, 2008
nadesłał Marduk
|
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
|
List otwarty do biskupa J.Życińskiego
luty 26, 2005
|
Dlaczego Pan Akko uważa, że powinniśmy ratyfikować konstytucję UE
czerwiec 4, 2005
Gregory Akko
|
Wiara naszych przodków
grudzień 15, 2005
Artur Łoboda
|
Boeing za 30 groszy opuści zakłady lotnicze
październik 8, 2004
Zbigniew Krzysztyniak
|
Kwestia wiarygodności
czerwiec 15, 2006
Marek Stefan Szmidt
|
Moje przykazania -1
maj 8, 2003
krzysztof gilewski
|
2008.03.27. Serwis wiadomosci ze świata w 3ch językach
marzec 27, 2008
tłumacz
|
Możecie sobie protestować - Cimoszewicze i tak zrobią swoje i naród się nie ruszy
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
Wyciąć drzewa na zewnętrznych łukach!
czerwiec 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Konfederacja nieuków
styczeń 10, 2004
ZS
|
Zniewolenie prezydentury USA?
październik 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy jest wśród nas "małpa w czerwonym"?
grudzień 21, 2006
Artur Łoboda
|
Masowy eksodus i taka bida lekarzy w Polsce, że aż na medycenę trudno się dostać....
lipiec 14, 2006
Adam Sandauer
|
Złodziejskie rekomendacje
kwiecień 24, 2003
Artur Łoboda
|
Prawda o genetycznie modyfikowanej żywności
luty 2, 2007
Dorota
|
Arsenał Pakistanu "Solą w Oku" Izraela
listopad 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|