ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
więcej ->

 
 

Mamianie Poloni. Spotkanie Millera z przedstawicielami Polonii USA

Polsce zależy na nasileniu współpracy gospodarczej ze Stanami Zjednoczonymi i Polonia mieszkająca w USA może odegrać w tym dużą rolę - powiedział premier Leszek Miller na spotkaniu z Polakami mieszkającymi na zachodnim wybrzeżu.

W czwartek rano miejscowego czasu (wieczorem czasu polskiego) premier spotkał się na śniadaniu z reprezentantami Polonii.

Miller powiedział, że Polska zmienia się we właściwym kierunku. "Przez 13 lat niełatwej transformacji ta droga wiedzie nas we właściwym kierunku, ku państwu demokracji parlamentarnej i gospodarki rynkowej" - dodał.

Premier mówił również o swoich środowych rozmowach z czołowymi politykami amerykańskimi, w tym z prezydentem George'em Bushem. Powtórzył, że niezwykle dobry klimat kontaktów politycznych powinien się przełożyć na współpracę gospodarczą. "Polska gospodarka potrzebuje inwestycji, kapitału, nowych technologii. Musi stać się konkurencyjna w stosunku do gospodarek światowych. Sądzę, że kiedy mówię o współpracy polsko-amerykańskiej, to jest to wielki obszar, który może być wypełniony działaniami Polonii" - oświadczył szef rządu.

Miller namawiał przedstawicieli Polonii, aby podtrzymywali kontakty z ojczyzną, częściej odwiedzali Polskę i inwestowali w kraju.

Premier przypomniał, że być może niedługo Polska stanie się członkiem UE. Dodał, że wie, iż wśród Polonii, tak jak i w kraju, są różne poglądy na temat integracji Polski z Unią.


Podkreślił jednak, że Polska nie może zostać na marginesie europejskiego postępu cywilizacyjnego i technologicznego. Zapewniał, że w Polska jako członek UE pozostanie państwem demokratycznym, niepodległym i suwerennym.

W środę wieczorem miejscowego czasu (w czwartek nad ranem czasu polskiego) premier spotkał się z przedstawicielami Komitetu Żydów Amerykańskich. Podczas spotkania przedstawiono projekt mającego powstać w Warszawie Muzeum Historii Żydów Polskich. Prezentujący ten projekt Jerzy Halbersztadt powiedział dziennikarzom, że rozpoczęcie budowy muzeum zaplanowano na przyszły rok. Budowa ma potrwać 3-4 lata. Koszt całego przedsięwzięcia szacuje się na ok. 60 mln dolarów.

Halbersztadt wyjaśnił, że inicjatorzy powstania muzeum starają się o uzyskanie finansowego wsparcia także ze strony różnych organizacji, fundacji i stowarzyszeń zagranicznych oraz osób prywatnych. Według niego, wsparcie finansowe ze strony ofiarodawców z USA dla budowy muzeum może wynieść nawet ok. 20 mln dolarów.

Podczas spotkania premier powiedział, że potrzebne jest przywrócenie pamięci o historii polskich Żydów i walka ze stereotypem, w którym Polska jest postrzegana jako kraj, w którym doszło do zagłady Żydów. Miller dodał, że tworzenie muzeum jest dobrą okazją do dialogu polsko-żydowskiego. W spotkaniu wziął udział m.in. Adrien Brody, który w filmie Romana Polańskiego "Pianista" wcielił się w postać Władysława Szpilmana, polskiego kompozytora i pianisty pochodzenia żydowskiego. Brody wyraził nadzieję, że utworzenie muzeum przyczyni się do zachowania pamięci o polskich Żydach i pomoże we wzajemnych kontaktach Żydów i Polaków.
(PAP)

Komentarz redakcji

Zawsze głosiliśmy że istnieje potrzeba dyskusji i współpracy "środowisk polskich" ze "środowiskami żydowskimi".
Jeżeli jest to na poziomie intelektualistów to przynosi często wręcz wspaniałe owoce.

Gorzej, jeżeli jest to na poziomie gangsterów, a po drugiej wojnie światowej właśnie takie kontakty zdominowały "wzajemne stosunki".
7 luty 2003

zaprasza.net 

  

Archiwum

Francja przoduje w budowie elektrowni nuklearnych
marzec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Obalenie Rządu Olszewskiego
czerwiec 8, 2007
Lech Wałęsa
Niech żyje Serbia!
luty 25, 2008
Adam Śmiech
90 miast amerykańskich przeciw wojnie
luty 13, 2003
PAP
Wnioski po wypowiedzi prof.OHMA
styczeń 25, 2009
mik
„Fiasko w Iraku”
lipiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polskie Prawo: instytucje finansowe ....nie płacą podatku dochodowego od działalności statutowej
listopad 8, 2005
PAP
Polska oddaje hołd USA
czerwiec 18, 2006
anty$
Kraków będzie negocjował ze spółką Forte
sierpień 1, 2002
Dziennik Polski
Zmiany w Magistracie
wrzesień 30, 2004
www.krakow.pl
Bush: “Nie jestem Belzebubem, Władcą siarki"
wrzesień 23, 2006
nadesłała Dorota
Wpisywanie informacji do encyklopedii Wikipedia
styczeń 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Amok
październik 10, 2005
Artur Łoboda
Co się Kołodce marzy w roku bieżącym
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda / IAR
Unijna emigracja
październik 26, 2005
przesłała Elzbieta
Antizoological* “Logos” of Noam Chomsky
sierpień 6, 2008
Krętacze. Bratkowski z NBP o wypowiedzi Leppera
luty 5, 2003
Piotr Mączynski
niestrudzeni - z kart historii
marzec 4, 2003
Miroslaw M. Krupinski (maj 1998)
Mełła dwa dolce na sekundę
maj 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ukraińska Polska
maj 9, 2007
wasylzly
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media