ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
więcej ->

 
 

Kryterium wyboru kandydatów do samorządów

12 Oct 2006

ŻYCIORYS JAKO WARUNEK WSTĘPNY KANDYDOWANIA

Trwa kampania wyborcza do samorządów i w perspektywie zbliża się kampania wyborcza do parlamentu. Dotychczasowe doświadczenia dowodzą, że większość kandydatów nie spełnia elementarnych warunków i oczekiwań społeczeństwa. Wyborcy są rozczarowani, ale bezsilni. Jedynie co mogą mądrego zrobić, to zbojkotować wybory zmonopolizowane przez partie. I tak się chyba stanie, zarówno w wyborach do samorządów, jak i do parlamentu. Dominacja partii i brak pokazania obywatelskich oczekiwań powoduje, że zgłaszają się kandydaci, których wyborcy nie chcą, nie mogą i nie powinni akceptować. Wyborcy mają rację stawiając pytanie potencjalnym kandydatom - dlaczego kandydują? Co sobą reprezentują? Co takiego dotychczas zrobili dla kraju lub lokalnej społeczności, żeby właśnie ich wybrać? By uzyskać zaufanie i akceptacje wyborców, kandydaci powinni przedstawić rzetelnie swoje życiorysy i przekonać do siebie elektorat. uzasadniającą aspiracje kandydatów trzeba ukazać ich dokładne i życiorysy odpowiedzieć . Zresztą, niektórzy pretendenci sami zrezygnują z kandydowania, gdy zaczną ujawniać uczciwie swój życiorys. Żeby jednak wybrać świadomie, najlepszych kandatów trzeba, by wyborcy poznali ich walor, umiejętności umysłowe, intelektualne, doświadczenia społeczne, osiągnięcia w działalności publicznej, a także ich słabości, nawet wady, które jednak nie powinny ich dyskwalifikować i przeszkadzać w sprawowaniu urzędu. Oczywiście wymagania stawiane kandydatom muszą być wysokie, choć nieco inne dla członka rady sołeckiej, gminnej, wójta, starosty, prezydenta, marszałka województwa. Pomóc temu wyborowi powinny rzetelne życiorysy.

BIOGRAFIE KANDYDATÓW

Życiorysy powinny być budowane według pewnych wymuszonych schematów. Chodzi bowiem o to, by kandydujący nie mogli ukryć pewnych ważnych faktów z ich przeszłości i tera?niejszości, które wyborca powinien poznać nim odda głos. Słowem powinna to być swego rodzaju ankieta, wymuszająca prawdziwą wypowied?. Dla niektórych już sama ankieta będzie autowykluczająca np. przechodzenie w przeszłości do różnych partii, organizacji, obozów politycznych, np. do Unii Demokratycznej, Unii Wolności, Partii Demokratycznej, AWS, ZCHN, Platformy Obywatelskiej, Prawo i Sprawiedliwość, Liga Polskich Rodzin, Samoobrony, stosując się do starożytnej koniunkturalnej zasady : ubi bene ibi patria (tam ojczyzna, gdzie jest dobrze) W Polsce takie postępowanie nazywa się dosadnie, prostytucją polityczną. Oczywiście, mimo pewnych negatywów w życiorysie wyborcy mogą wybrać kandydata, ale wtedy pretensje będą musieli mieć tylko do siebie- wybrali bowiem świadomie zło, mimo , że byli uprzedzeni. Życiorysy mają stworzyć wyborcom warunki do świadomego wyboru. I jest to obywatelskim i patriotycznym zadaniem światłej części społeczeństwa.

PRZYKŁDOWA ANKIETA BIOGRAFICZNA

1. Data i miejsce urodzenia ( miasto, miasteczko, wieś, za granicą)
2. Środowisko społeczne (robotnicze, inteligenckie, chłopskie)
3. Warunki socjalne ( z czego się utrzymuje kandydat i jego najbliższa rodzina,)
4.. Wykształcenie, (ogólne, zawodowe, specjalne)
5.. Zawód wyuczony i wykonywany ( zajęcie zawodowe)
6.. Sytuacja materialna i posiadany majątek ( jaki, w jaki sposób i kiedy go zdobył, odziedziczony, mieszkanie, domek, willa, kilka mieszkań, domów, za granicą)
7.. Rodzina (czym zajmują się członkowie rodziny, jakie mają wykształcenie, zawody, jakie zajmują stanowiska społeczne, gospodarcze, polityczne)
8.. Przynależność partyjna, organizacyjna, związkowa: w PRL i ostatnich 25 latach (wymienić wszystkie) po kolei
9.. Jakie pełnił i zajmował stanowiska i funkcje w tych partiach i organizacjach
10.. Jakie zajmował stanowiska i pełnił funkcje publiczne ( także w gospodarce, w radach nadzorczych) w PRL i III RP
11.. Jakie stanowiska, funkcje publiczne pełnił w ostatnich 25 latach i pełni i jakie jego najbliższa rodzina
12.. Czy był karany lub toczyło się wobec niego śledztwo w sprawach karnych ( i czy zostało umorzone)
13.. Jakie ma szczególne wyróżniające osiągnięcia w działalności dla kraju lub lokalnej społeczności
14.. Co go szczególnie wyróżnia od innych i predysponuje do ubieganie się o wybór ( jakie ma nadzwyczajne zasługi dla kraju, narodu, lokalnej społeczności np. sprzeciwianie się złu, nadużyciom)

KOMENTARZ DO ANKIETY

Zapewne niektórym potencjalnym, na stanowiska
publiczne wydać się może, że tego rodzaju zagłębianie się w życie osobiste, prawie jest niesłuszne. Każdy człowiek powinien mieć prawo do zachowania prywatności. Jest to
pogląd błędny. Życie osoby publicznej powinno być przejrzyste i bez tajemnic. Jeśli na to kandydat się nie godzi, to nie musi kandydować, albo uprzedza z góry potencjalnych wyborców, że nie godzi się, by ludzie interesowali się sferą jego życia prywatnego. Jeśli wyborcy mimo to zagłosują na niego, to w porządku. Oczywiście są sfery życia intymnego, które nie powinny interesować
wyborców np. pewne nieszkodliwe słabości obyczajowe, preferencje seksualne, stosunki wewnątrz rodzinne, poglądy religijne, upodobania estetyczne, namiętności sportowe itp.


Opracował dr Leszek Skonka " Namieć Narodu"

12 październik 2006

przesłała Elżbieta 

  

Archiwum

Polka wygrała na wybiegu
styczeń 5, 2005
Mirosław Naleziński
Zaproszenie na odsłonięcie pomnika Romana Dmowskiego
listopad 9, 2006
/-/narodowcy
Żydowska studentka sama malowała swastyki na swoich drzwiach - wideo NBC
luty 28, 2008
NBC
Czy należy chronić szkodników - W. Ziobro w Dzienniku Polskim
kwiecień 27, 2005
Adam Sandauer
Lekcja wychowania obywatelskiego...
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wybory w Rosji
luty 2, 2008
. bez podpisu
Why the West Hates Islam...
czerwiec 24, 2007
przysłał Marduk
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
grudzień 31, 2005
zaprasza.net
„Bezgraniczny” Skandal w Palestynie
marzec 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Społeczeństwo tworzy język a nie językoznawcy
listopad 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tak się kolonizuje podbite gospodarczo narody
sierpień 16, 2004
Marcin Gesing
Czas na recesję w USA
sierpień 8, 2005
Tajne Loty CIA do Lotnisk w Europie
grudzień 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Wzrost OC, czyli koncepcja Religi inflacyjnego ratowania dziurawego systemu ochrony zdrowia
sierpień 8, 2006
Adam Sandauer
Stanęliśmy przed kolejną ważną próbą. list otwarty do Edwarda Moskala - Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
luty 28, 2003
Artur Łoboda
Israel Shamir - "PaRDeS – an etude in Cabbala" (Rozdział 18 - ostatni)
maj 21, 2006
Israel Adam Shamir
Rewinski o komunie i III Rzeczypospolitej.
wrzesień 1, 2007
_____
Kolejne zagranie do przejęcia pełnej władzy nad polskim kapitałem
sierpień 2, 2004
PAP
Platforma anty-winietuje
wrzesień 3, 2002
Art
Bezrobocie obce urzędnikom
sierpień 16, 2004
www.dziennik.krakow.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media