|
PiStapo atakuje rodziny |
|
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
|
|
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
Ukraina: Maski rewolucji |
|
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
|
|
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
|
|
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
|
|
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
Iwo Cyprian Pogonowski |
|
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
|
więcej -> |
|
Profesor kłamstwa
|
|
Przebywający z wizytą w Rosji prezydent Aleksander Kwaśniewski odebrał dziś tytuł honorowego profesora Uniwersytetu Moskiewskiego im. Michaiła Łomonosowa (MGU).
MGU to największa rosyjska uczelnia, na której studiuje ponad 40 tys. studentów i doktorantów. W przyszłym roku uniwersytet świętować będzie 250-lecie.
Rozmowy w Moskwie
Rektor uniwersytetu Wiktor Sadowniczyj motywował wręczenie Kwaśniewskiemu "najwyższego wyróżnienia uczelni" jego "zasługami w umacnianiu przyja?ni między Polską i Rosją".
Ceremonię poprzedził wykład polskiego prezydenta, który poświęcił głównie stosunkom polsko-rosyjskim. - Niewiele jest narodów i społeczeństw, które poznały się tak blisko. Nasze sąsiedztwo rozwijało się często bardzo przyja?nie, ale jednocześnie bywało w nim mnóstwo rywalizacji i przemocy - powiedział polski prezydent.
Kwaśniewski chwalił polskie przemiany rynkowe, wzrost PKB o ponad 50 proc. w ciągu ostatnich 14 lat i 70 mld dolarów inwestycji zagranicznych. Podkreślał, że po wejściu do UE nasz kraj nie zamierza odwracać się plecami do Rosji. - Jesteśmy radzi, że Unia podobnie jak i NATO szczególne znaczenie przykłada do współpracy z Rosją - powiedział.
Mówił jednak również, że partnerstwa nie wolno budować zapominając o bolesnych kartach historii, w tym o zbrodni katyńskiej, której strona rosyjska nie określiła mianem ludobójstwa. - Uważamy, że o bolesnej przeszłości należy mówić otwarcie, zbrodnie nazywać zbrodniami, a ludobójstwo - ludobójstwem - powiedział. - Z drugiej strony wiemy jednak, że ta zbrodnia była jedną z wielu potworności tamtych strasznych lat, że
Aleksander Kwaśniewski odpowiadał pó?niej po rosyjsku na pytania studentów uniwersytetu, które dotyczyły m.in. jego dawnych studenckich lat, poziomu polskich uniwersytetów oraz kwestii politycznych.
Kwaśniewski, który wcześniej spotkał się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem, kończy jutro swoją dwudniową wizytę. Jedynym jutrzejszym jej punktem będzie odwiedzenie podmoskiewskiej fabryki toruńskiego producenta materiałów opatrunkowych Bella.
(PAP)
Magisterium Kwaśniewskiego i "wzrozst PKB o 50%" to "stały fragment gry" w wydaniu tego ...
(Ada) |
28 wrzesień 2004
|
|
|
|
|
Program podróży Jana Pawła II do Polski
sierpień 5, 2002
PAP
|
Erotyczna Solidarność
wrzesień 6, 2005
|
WP jak TPSA
październik 17, 2003
Tomasz Sęk
|
Walka o politykę Stanów Zjednoczonych
grudzień 12, 2006
Biuletyn Informacyjny Instytutu Schillera
|
Brońmy Józefa Oleksego!
grudzień 23, 2004
antykomunista
|
Czy Unia Europejska powinna
zawrzeć sojusz z Rosją?
styczeń 17, 2007
Stefan Durand (tłum. Halina Lisowska-Chehab)
|
Media -IV władza ta kryształowa
grudzień 11, 2006
A.Sandauer
|
Towarzysz Berman i jego partia
kwiecień 13, 2004
|
Najwieksi milosnicy przyrody i natury w waszyngtonie!
marzec 3, 2007
gajowy
|
Wojsko Polskie nie morduje a jedynie osłania morderców
listopad 5, 2004
|
Program Wyborczy Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
marzec 13, 2005
|
Wracamy do klanów
lipiec 3, 2004
Andrzej Kumor
|
Szykuje się kolejna wojna aborcyjna
maj 6, 2008
PAP
|
Szwajcaria a Unia Europejska
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
|
Polacy maltretowali irackich wię?niów?
maj 28, 2004
IAR
|
Chirac skrytykował Polskę
luty 18, 2003
zaprasza.net
|
Glemp zna telefon do Pana Boga
kwiecień 15, 2003
prymas Józef Glemp
|
Przeciw Narodowi
listopad 20, 2003
Nasz Dziennik
|
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło w czerwcu o 2,4%
sierpień 14, 2002
PAP
|
Wspomnienie z dzieciństwa
listopad 26, 2007
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|