|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
więcej -> |
|
Emigracja lekarzy czy propaganda?
|
|

Otwarcie granic UE to możliwość wyjazdu dla wielu specjalistów: naukowców, lekarzy, inżynierów itd...
W Polsce PKB przypadające na osobę jest rzędu 20% tego parametru zamożnych państw Europy. Trudno spodziewać się by w takiej sytuacji pensje w Polsce mogły były podobne jak w UE.
Młodzi lekarze jak i znaczna część inteligencji, zarabiają w Polsce rzeczywiście mało i trudno dziwić się iż mogą być podatni na propagandę poszukiwania lepszej pracy za granicą.
Natomiast zarobki części tych którzy są ordynatorami, profesorami, czy osobami decydującym, pochodzą z innych ?ródeł.
Koperty, korupcja czy fundacje utworzone i działające na bazie publicznego sprzętu....np:
http://info.onet.pl/4,15,11,1270357,0,0,forum.html
Beneficjenci obecnego stanu uczynią wszystko, by nie uległ on zmianie. Natomiast wrzask o pieniądze rozlega się na cały kraj i na pół Europy.
W ostatnich latach środki publiczne na leczenie ( ok. 35 mld. zł. ) nie są mniejsze niż wcześniej, ale pieniądze kończą się obecnie w połowie roku. Nie było żadnej epidemii która by mogła spowodować to zwiększenie wydatków. Przyczyną jest niegospodarność, korupcja i coraz gorszy system kontroli.
Pamiętajmy że przystąpienie do UE to otwarcie granic i także potencjalne zwiększenie zarobków jako wynik przyjazdu pacjentów, bo tu powinno być tańsze leczenie.
W ubogiej przed wojną, górskiej Szwajcarii, powstawała ceniona obecnie w całym swiecie Służba Zdrowia. Przy braku antybiotyków chorzy na grużlicę szukali tanich miejsc leczenia klimatycznego.
Wymagało to jednak, by leczenie prowadzone było dobrze i odpowiedzialnie.
O dobrym leczeniu czy odpowiedialności w Polsce nie wspominajmy. Zamiast tego społeczeństwo Polski straszone jest gro?bami wyjazdu znaczącej liczby lekarzy. Nie cytuję tu, ani nie umieszczam liknków do wypowiedzi Prezesa Naczelnej Rady Lekarskiej dr. Konstantego Radziwiła, bo były one tak nagłaśniane przez media iż każdy te wypowiedzi albo słyszał albo czytał.
Przed przystąpieniem Polski do UE, Pan Prezes twierdził odwrotnie, iż takiego zagrożenia nie ma w zwiazku z przystąpiem do UE:
http://www.europolforum.pl/news2.html?id=85&j=1
Należy więc by Izby Lekarskie wyjaśniły:
1. kiedy Pan Prezes mówił prawdę a kiedy nieprawdę i dlaczego?
2. jaka część z lekarzy którzy, od przystąpienia do UE do teraz, wystąpili do Izby Lekarskiej o dokumenty pozwalające ubiegać się o pracę w UE:
a/wyemigrowała z Polski i pracuje w innym państwie UE?
b/mieszka w Polsce przy granicy z innym państwem UE, pracując ( choćby częściowo ) poza Polską ( np. mieszka w Zgorzelcu a pracuje w Goerlitz)?
c/nie podjęła do teraz działań związanych ze znalezieniem pracy poza Polską?
3. jaki procent wszystkich lekarzy stanowią osoby opisane w pytaniach 2, 2a,2b,2c?
4. ilu lekarzy z innych państw UE rozpoczęło pracę w Polsce?
Przypominam iz w Polsce mamy około 120 tys. lekarzy. |
|
25 lipiec 2005
|
|
Adam Sandauer
|
|
|
|
"Można świętować"
marzec 16, 2006
|
W USA stopy procentowe bez zmian
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Aristotelian deciphering of YHWH’s "logos"
marzec 27, 2006
Marek Glogoczowski, Ph.D.
|
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
|
Jan Paweł Wielki
listopad 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dalsza konsolidacja mediów w rękach żydowskich
maj 9, 2007
Lech Maziakowski
|
Czekajac na rade
styczeń 7, 2004
|
"Rolnicy zarobią dzięki unijnym zasadom interwencji"
lipiec 16, 2002
PAP
|
Odsiedział 18 lat za ujawnienie planów atomowych Izraela
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Gesty - niby nic wielkiego, a jednak...
maj 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
PASZPORTYZACJA
wrzesień 1, 2007
Nadesłał: Marek Olżyński
|
Polska atrakcja turystyczna
maj 8, 2004
Andrzej Kumor
|
Plany prywatyzacyjne rządu
luty 12, 2006
|
Prawda o Adamie Michniku i "Gazecie Wyborczej".
luty 28, 2007
Marian Kałuski
|
Polska.......ale jaka
listopad 24, 2008
Krzysztof Daukszewicz
|
Piotr Bein: zydoskosc Walesy jest nieistotna
marzec 15, 2008
Piotr Bein
|
Profesor Zybertowicz nie chce milczec
wrzesień 14, 2007
..
|
KOPZ "Placówka"
sierpień 7, 2003
przesłała Elżbieta
|
Ukrzyżowanie na zamówienie...
marzec 28, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Lekcja, która niczego nie uczy
sierpień 27, 2004
|
więcej -> |
|