ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
więcej ->

 
 

Ukrzyżowanie na zamówienie...


W artykule *Dwunastu ukrzyżowanych* czytamy, że ***Tłumy turystów obejrzały ceremonię ukrzyżowania 12 Filipińczyków (w tym jednej kobiety).
W Wielki Piątek gram rolę Jezusa Chrystusa - powiedziała przed swym ukrzyżowaniem 60-letnia pani Santos. Wzięła udział w obrzędzie już po raz czternasty. Ręce i nogi zostały przybite do drewnianego krzyża, na którym pozostała przez kilka minut, trze?wo odpowiadając na pytania zgromadzonych wokół, a nawet żartując - relacjonował obecny na miejscu korespondent Reutersa [powinno być *Reutera*]. W spektaklu uczestniczyło ponad tysiąc zagranicznych turystów. Na miejsce ściągnęli także liczni sprzedawcy wody i słodyczy, liczący na duże zyski. Katolicy na Filipinach stanowią ponad 85% mieszkańców.***
Od wieków Kościół naucza, że Chrystus oddał swe życie w ogromnych mękach za nasze grzechy i aby nas zbawić. Ukrzyżowanie kojarzyć się powinno z cierpieniem i zbawieniem. Jednak Filipińczycy (prościej - Filipini; dlaczego jedynie oni?) corocznie, niemal zawodowo, organizują owe spektakle może nie z wyszynkiem, a z wysłodkiem. Przeciętny katolik uznać może, że ta męka pańska nie była aż takim straszliwym cierpieniem, skoro wielu chętnych dla sławy i (być może) dla pieniędzy daje się ukrzyżować... I to nie jednokrotnie, ale niejednokrotnie... Czyż ceremonie takie nie deprecjonują znaczenia męki Zbawiciela i nie są dla innowierców tudzież ateistów tematem do (krytycznych) przemyśleń. Tylko mały krok od stwierdzenia, że każdy ochotnik mógłby kilkanaście razy w życiu odgrywać jakąś kuglarską sztuczkę, także dwa tysiące lat temu...
Jeśli agencję nazwano od nazwiska *Reuter*, to czyż nie powinno być *agencja Reutera* (jako i drzewiej bywało...), a nie *agencja Reutersa*? Czyżby to miał być podwójny dopełniacz (polski i angielski)?
28 marzec 2005

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

Takich sobie oszustów wybraliśmy
listopad 27, 2003
Artur Łoboda
Gówno znów wypływa na wierzch
styczeń 19, 2008
Artur Łoboda
Trąd wolnej mowy
sierpień 8, 2003
Andrzej Kumor
Żydowska studentka sama malowała swastyki na swoich drzwiach - wideo NBC
luty 28, 2008
NBC
Kwaśniewski: bąd?my wdzięczni za dni, które papież nam poświęcił
sierpień 19, 2002
PAP
Absudalny Dramat Imperium Bush’a
kwiecień 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Odzyskac dumę narodową
wrzesień 13, 2003
Artur Kowalski
prezydent nie zmienia opinii o Huszczy
styczeń 7, 2004
Torheit macht frei
listopad 3, 2003
Podszewka demokratycznej kapoty
grudzień 19, 2006
luzak
Chiny wykorzystują echa zimnej wojny
marzec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Spieprzać dziady, czyli kolejny "prezydent wszystkich Polaków"
listopad 9, 2006
INTERIA.PL/RMF/PAP
Rozbiór RP
sierpień 7, 2005
Bogusław
Szafranowa rewolucja w Birmie? Powszechne prawo do informacji zmanipulowanej
październik 4, 2007
Kazimierz Murasiewicz
Syndrom autobusu
grudzień 13, 2004
Mirosław Naleziński
Zapytaj o Unie
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
Szpital w Phuket poszukuje rodziców 2-letniego chłopca
styczeń 5, 2005
Masoneria (3)
Wielki Światowy Spisek

listopad 26, 2003
Czy lobby Izraela wygra wybory w USA?
marzec 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Własność rzecz święta
październik 4, 2006
Dariusz Kosiur 04.10.2006
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media