ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie 
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
więcej ->

 
 

Maja Komorowska: Papież nakreślił nowe perspektywy nadziei

Aktorka Maja Komorowska jako najważniejszy akcent dziewiątej pielgrzymki Jana Pawła II do Ojczyzny odebrała zarysowanie przez papieża perspektyw nadziei na zbudowanie poprzez miłosierdzie nowej cywilizacji opartej na miłości.

Miałam tę radość, że byłam w Łagiewnikach, byłam też na krakowskich Błoniach. Dla mnie najważniejsza chyba była przedstawiona przez Ojca Świętego wizja wielkiej nadziei. Może nam się nie udawać, możemy upadać, ale zostanie nam to przebaczone. My też powinniśmy wybaczać - okazywać Miłosierdzie innym ludziom. Słowa papieża odbieram jako pewnego rodzaju ponaglenie. Przed ludzkością pojawiają się nowe perspektywy, ale też nowe zagrożenia. Często żyjemy tak, jakby Boga nie było, co Ojciec Święty określił w przejmujący sposób jako „misterium nieprawości”. Nadzieja, o której mówił papież, to także możliwość, że Boże Miłosierdzie może stać się podstawą nowej cywilizacji - cywilizacji zbudowanej na miłości - mówiła Maja Komorowska.

Aktorka podkreśliła też, że po raz kolejny mieliśmy okazję obserwować wielki dar Ojca Świętego - umiejętność nawiązania kontaktu z młodymi ludźmi. Tak bardzo było widoczne w ostatnich dniach, że młodzi ludzie potrzebują autorytetu, a Ojciec Święty ma w sobie prawdę, która pociąga ludzi. Ma też wspaniałe poczucie humoru. Tak jak długo wspominaliśmy wadowickie kremówki, tak długo będziemy wspominać łagiewnickie drewniaki - powiedziała aktorka.

Zdaniem Mai Komorowskiej, kolejny raz Ojciec Święty wykazał się głębokim wyczuciem momentu historycznego świata i miejsca, które zajmuje w nim Polska. Bardzo ważne wydało mi się głośnie podkreślenie przez Papieża, w ostatnich skierowanych do rodaków słowach, że w Unii nie musimy utracić naszej tożsamości - dodała Komorowska.
20 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Najlepszy amerykański Szeryf
wrzesień 8, 2007
Kolas Bregnon
Wiedza aprioryczna
sierpień 31, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Jak walczy libański ruch oporu
sierpień 16, 2006
z-m-k
Unijna pomoc dla polskiej rodziny
styczeń 31, 2008
PAP
Nasza Polska: Obrońmy Polskę!
luty 4, 2003
Sami Swoi
maj 7, 2008
PAP
Pomóżcie proszę wstrzymac to opętanie
styczeń 23, 2004
Żyd "ekskomunikowany" za uczestnictwo w teherańskiej konferencji na temat Holokaustu
styczeń 13, 2007
bibula- pismo niezależne
We?my piły we własne ręce
grudzień 11, 2005
Mirosław Naleziński
Konstytucja UE
lipiec 28, 2003
Sebastian Karczewski
Procedures - sequel of 'Medallions'
wrzesień 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
MAŁA ENCYKLOPEDIA PIENIˇDZA
styczeń 26, 2009
encyklopedysta
O BANANACH I OPOZYCJI... i jeszcze raz o bananach
styczeń 9, 2003
Artur Łoboda
Co kryje się za "polityką ochrony zdrowia"?
lipiec 8, 2004
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
"Złodzieje, nie donatorzy"
październik 25, 2003
Plują nam w twarz
grudzień 4, 2007
Budowanie moralności w przyszłym Państwie Polskim
czerwiec 19, 2004
Żegnam kretynów i prowokatorów
maj 2, 2008
Artur Łoboda
Hitler’s genocidal actions inspired by Berliners?
sierpień 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Niemcy nie dadzą się wciądnąć w wojnę
styczeń 19, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media