ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
więcej ->

 
 

Puste kieszenie Polaków. Jeszcze większa pustka w głowach ekonomistów

To, czy inflacja wynosi u nas 0,4 lub nawet 2 i 3%, nie ma większego znaczenia - ocenia "Puls Biznesu". Dlatego należy - zdaniem dziennika - przyjąć wczorajszą wiadomość o kolejnym styczniowym rekordzie, z uznaniem, ale bez euforii.

Jak pisze Wiktor Krzyżanowski, bardziej istotne jest zachowanie inflacji w dłuższym okresie i możliwość wystąpienia ewentualnych problemów - z deflacją włącznie. Zresztą inflacja poniżej zera nie jest niczym nadzwyczajnym w naszym europejskim regionie. Popyt mamy słabiutki bo Polacy nie mają pieniędzy, a jeśli już mają, to każdą złotówkę dokładnie obejrzą, zanim wydadzą - stwierdza publicysta.

Skoro popyt jest słaby, to firmy nie będą więcej produkować. A jeśli nie będą, to zatrudnienie nie będzie rosło - pisze Krzyżanowski.

Według niego, dla dobra polskiej gospodarki rząd powinien zrobić wszystko, by niska inflacja nie była naszym jedynym sukcesem. W końcu po co rzucać kolejne puste obietnice rychłego spadku bezrobocia. Lepiej doprowadzić do tego, żeby bezrobocie naprawdę spadło. Wtedy nie trzeba będzie kombinować, jak wygrać kolejne wybory - uważa autor komentarza.

Komentarz

Co najmniej od momentu rozpoczęcia schładzania gospodarki przez Gronkiewicz Waltz, wiadomo było do czego zmierza polityka gangsterów w których ręce wpadł Narodowy Bank polski.

Szkoda że wtedy pan Krzyżanowski nie napisał takiego tekstu, bo my głośno mówiliśmy co Polskę czeka.
18 luty 2003

zaprasza.net 

  

Archiwum

Czy Pan Prezydent
listopad 24, 2006
mik4
WŁADZA JAK WULKAN Ten tekst dedykuję mieszkańcom mojego Otwocka, miejscowa prasa nie chce go drukować...
marzec 4, 2007
Dariusz Kosiur
Co i z czym kojarzy się Adamowi Michnikowi
wrzesień 4, 2007
Izabela Grelowska
Atimes: Putin na prezydenta USA!Ratować USA!
luty 15, 2008
marduk
Wybory w Rosji
luty 2, 2008
. bez podpisu
Czy Izrael szpieguje USA?
czerwiec 11, 2007
przysłał ICP
Brońmy integralności terytorialnej mordowanej Serbii !!!
luty 19, 2008
w.w.
Anatomia katastrofy w Iraku
marzec 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Spisek generałów w USA?
kwiecień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Głupich nie sieją....
wrzesień 20, 2003
Artur Łoboda
Apel Barbary Giertych o konstytucyjną ochronę życia dzieci nienarodzonych!
marzec 9, 2007
(-) Barbara Maria Giertych
Robienie Wariata
luty 6, 2005
Kazimierz Poznański
Kłamstwo od tronu
lipiec 25, 2003
Andrzej Kumor
Spiskowa teoria dziejów. Fakty ukrywane
grudzień 17, 2003
O Iraku za czasów Prezydenta Hussaina...Myślę że to prawda
luty 28, 2004
antycenzor
Amerykańskie idee globalnego podboju
luty 18, 2005
dr Marek Głogoczowski
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
grudzień 31, 2005
zaprasza.net
Czy nad USA unosi się widmo zbankrutowanej demokracji?
styczeń 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Komu zalezalo aby zabic W.Milewicza?
maj 9, 2004
UE w Wąchocku
grudzień 27, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media