ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
więcej ->

 
 

Ziemia czy ziemia?

W złowieszczym artykule pt. 'Lot z wyrokiem śmierci' (Fakt, 28 lipca 2005), mamy kłopoty z odróżnieniem ziemi od Ziemi - *Podczas powrotu promu na Ziemię powłoka termiczna chroni pojazd i załogę przed usmażeniem się w rozgrzanych do kilkuset stopni Celsjusza warstwach atmosfery.*
*Tak wysoka temperatura powstaje na skutek tarcia powierzchni rozpędzonego do tysiąca kilometrów promu i gazów wysoko nad ziemią.*
*Cały świat ma jeszcze przed oczami gigantyczną eksplozję wracającego na ziemię promu Columbia.*
*NASA raczej nie zdecydowałaby się na ściągnięcie uszkodzonego promu na ziemię.*
'Usmażenie' nie jest właściwym słowem wobec ewentualnej kolejnej tragedii! Liczba mnoga rozgrzanych warstw nie jest poprawną interpretacją zjawiska, wszak to prom się rozgrzewa (nie warstwy) przetłaczając się przez coraz gęstszą atmosferę, co zasygnalizowano w kolejnym zdaniu. Zapis o gazie jest zwodniczy - jest to niemal "normalne" powietrze,choć znacznie rozrzedzone (wprawdzie powietrze jest również gazem, jednak w podanym kontekście, większość czytelników może myśleć o jakimkolwiek innym gazie). Podano nibyprędkość (brak wzmianki o czasie). We wszystkich podanych zdaniach myślano o naszej planecie, zatem Ziemia (nie ziemia).
Natomiast istotnie o ziemi (nie Ziemi), a dokładniej - o pomyśle nie z tej ziemi (o, tutaj można od małej litery; podobnie 'plażowicze nie?le usmażyli się na słońcu' - nawet tu nie razi owo usmażenie) napisano w artykule o dwóch młodzieńcach, z których jeden zapewne będzie nominowany do Nagrody Darwina. To całkowicie porażająca informacja!
*Dwóch chłopaków wybrało się przed północą na szlak kolejowy. Wymyślili zabawę - Jeden z nich wdrapał się na czterometrowy słup i dla żartu zaczął brzeszczotem ciąć kabel. Nagle rozbłysła łuna i za chwilę chłopak leżał na ziemi.*
Na zdjęciu, nad torami widzimy (gołe) przewody trakcji elektrycznej, zatem to jednak nie kable...
*Od strony Torunia zbliża się mercedes. Kierowca grzeje ponad 100 kilometrów na godzinę! Szok - za kierownicą siedzi znana aktorka.*
Okazało się, że aktorka zwalczająca (w audycjach) piractwo drogowe i propagująca światełka odblaskowe, miała nieważny blankiet prawa jazdy. Za ów brak oraz za przekroczenie prędkości zaliczyła 10 punktów karnych i kilkusetzłotowy mandat.
Nieładnie z grzaniem, ale choć prędkość określono poprawnie...
Prasa rozpisuje się o przezroczystawych strojach naszych zawodniczek startujących w Montrealu. Nie zapomniano załączyć materiały ilustrujące problem - tekstylne materiały. Damskiego tematu nie przegapiła męska część redakcji. Nie poinformowano, czy nasi pływacy mają podobny problem - i całe szczęście!
*Dla dziewczyn to bardzo krępująca sytuacja - mówi Jan Wiederek z Polskiego Związku Pływackiego.*
Okazuje się, że to włoski producent dostarczył kostiumy, zatem nie dziwota, że nie tylko włoski prześwitują. A pan Wiederek mógłby wylać na nasze panie parę wiaderek przed wyjazdem i (wzrokowo, w związkowym zaciszu) rozwiązać (ale bez rozwiązłości) problem testując (wyłącznie) stroje. Zapewne nastroje reprezentantek byłyby mniej nerwowe, gdyby prezentowały jedynie walory sportowe. Ciekawe, ile wydano na stroje?
Tytuł *Absurdalne oskarżenia reżimu Łukaszenki*. Białoruski reżim absurdalnie oskarża Polaków, czy my oskarżamy ów reżim? Podobnie - 'Polacy walczyli z Niemcami' (kiedyś na frontach, a teraz o podnoszenie stopy życiowej w UE).
*Viagra może popsuć wzrok*. Co na to krety? W końcu (bez aluzji!) oko mętnieje także po wielogodzinnym wgapianiu się w monitor, a co bystrookiemu orłowi po tępym dziobie? Co komu po różach, kiedy płoną lasy?
30 lipiec 2005

Mirnal 

  

Archiwum

Mimo paniki na giełdzie, USA zbliża się do wojny przeciwko Iranowi
sierpień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Anatomia terroru w Iraku
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Dziewiąta cywilizacja" w działaniu (1)
styczeń 17, 2005
Hołota i żydohołota (II)
luty 20, 2006
Artur Łoboda
Ślązacy
luty 1, 2003
Artur Łoboda
Unia bez tajemnic Wielkie oszustwo (1)
listopad 19, 2002
http://www.naszdziennik.pl
U studentów Kaczyński ma...
kwiecień 12, 2006
Ich poprzednicy trafili w "nagrodę" do Berezy Katuskiej
lipiec 14, 2008
Newsweek
Kuczma - baranie - trzeba było przygotować żonę na fotel prezydenta
grudzień 27, 2003
PAP
Taksa turystyczna w Krakowie jednak legalna
luty 21, 2005
Patrole Egzekucyjne Szkolone przez USA?
grudzień 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Apartheid panuje w Izraelu
luty 14, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Najwięcej polskich dzieci głoduje w wakacje
sierpień 6, 2004
Dzisiaj mam urlop
lipiec 27, 2008
Marek Jastrząb
Włoscy parlamentarzyści odrzucili plan wprowadzenia prawa zabraniającego "negowanie Holokaustu"
styczeń 26, 2007
bibula- pismo niezależne
Przynieście nam głowy zdrajców
wrzesień 12, 2004
Czekajac na rade
styczeń 7, 2004
Kogo unikać niczym komuny
październik 1, 2005
amen
Polonijna Wioska
sierpień 23, 2008
...
Lech Wałęsa niczym Gomułka
marzec 13, 2005
Antoni Zambrowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media