ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
więcej ->

 
 

Kaczyński: przychylność dla bossów

Uniewinnienie domniemanego herszta gangu pruszkowskiego w procesie przemytników kokainy to pomyślny sygnał dla bossów gangu i znak, że instytucja świadka koronnego jest kwestionowana - ocenia Lech Kaczyński.

To dwa gro?ne sygnały. To, że sąd nie uznał za wiarygodne zeznań świadka koronnego, do czego oczywiście miał prawo, to sygnał, że instytucja świadka koronnego jest kwestionowana - powiedział w piątek prezes PiS i były minister sprawiedliwości.

Po drugie, uniewinnienie człowieka, o którym wiadomo, że jest jednym z przywódców gangu pruszkowskiego, moim zdaniem jest sygnałem dla licznych w tej chwili bossów gangu, że sytuacja nie jest zła i że obecnie nie ma szczególnej nieprzychylności wobec nich - dodał.

Sąd Okręgowy w Warszawie wymierzył w piątek kary od 12 lat do roku więzienia w procesie 41 osób z kokainowego gangu. Sześć osób, w tym Leszek D. - "Wańka", domniemany herszt gangu pruszkowskiego, zostało uniewinnionych. Sąd uznał obciążające go zeznania świadka koronnego za niewystarczający dowód. "Wańka" był oskarżony o finansowanie przemytu, nie stawiano mu zarzutu przywództwa "kokainowego gangu".
9 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Ekonomia bogiem
sierpień 13, 2003
Sebastian Karczewski
Nowak-Jeziorański o Unii i Radiu Maryja
grudzień 2, 2002
Artur Łoboda
O nosie i tabakierce, czyli o pomocy wszechstronnej
marzec 31, 2008
Marek Jastrząb
Po wyborach
czerwiec 23, 2004
SOBCZAK i SZPAK
Jeden milion sto trzydzieści tysięcy siedemset zabitych irakijczyków (1130689)
grudzień 12, 2007
Felek Stankiewicz
Delphi
listopad 4, 2005
PAP
Pierwszy niedoszły żydowski prezydent USA a kryzys pożyczek
marzec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Wesołość z tego powodu ogarnia mnie pusta, gdy sobie pomyślę, że oszust, oszukał, oszusta"
luty 8, 2003
Michnik/PAP
Na zdrowie
styczeń 9, 2003
zaprasza.net
Bezpośrednie dopłaty pacjentów za leczenie? -opinia Primum Non Nocere
wrzesień 26, 2003
dr Adam Sandauer
Idą, idą na wojnę polityczne matoły i słono płacą
marzec 18, 2007
przysłał ICP
Miasto wielkie i kameralne
styczeń 12, 2008
www.krakow.pl
Czyżby szykowali nam nowe powstanie?
sierpień 8, 2004
idzik
Osiągnięto globalne porozumienie handlowe w Genewie
sierpień 2, 2004
Ukraińska Polska
maj 9, 2007
wasylzly
Ruch, to zdrowie
luty 22, 2008
Marek Jastrząb
Program / haslo UE - czym gorzej dla Polski, tym lepiej
czerwiec 4, 2003
Czterdzieści i cztery
styczeń 11, 2007
Jarosław Tomasiewicz
Hektary na halę
styczeń 29, 2004
Dziennik Polski
Refleksje z wakacji Opłacamy niemiecka i żydowską antypolską propagandę
sierpień 16, 2007
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media