|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
więcej -> |
|
Przestępcy w togach prokuratorskich
|
|
Za poparzenie noworodka
15.03.2005 16:03 (aktualizacja 16:23)
Prokurator zażądał kar dwóch lat pozbawienia wolności dla lekarki i pielęgniarki ze szpitala im. Żeromskiego, w którym w 1999 roku doszło do poparzenia trzydniowej dziewczynki z powodu naświetlania wadliwą lampą do fototerapii.
Dzisiaj przed Sądem Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty zakończył się proces w tej sprawie.
Dla pozostałych oskarżonych prokurator domaga się kar od 12 do 18 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata. Obrońcy wnosili o uniewinnienie oskarżonych od zarzutów, podnosząc m.in., że wadliwa lampa nie znajdowała się już w inwentarzu szpitala. Wyrok w tej sprawie zostanie ogłoszony pod koniec marca.
Do tragedii doszło w pa?dzierniku 1999 roku na oddziale noworodków i wcześniaków szpitala im. Żeromskiego w Nowej Hucie. W trakcie zabiegu fototerapii trzydniowej dziewczynki lampa do naświetlania pękła i zraniła dziecko gorącymi odłamkami szkła. Doszło także do poparzenia 20 proc. ciała dziecka.
Prokuratura ustaliła, że lampa miała nieprawidłową osłonę, uniemożliwiającą prawidłową pracę wentylatora i powodującą powstawanie naprężeń w szklanym filtrze, który w rezultacie pękł. Ponadto - na podstawie opinii biegłych - zakwestionowała celowość poddawania noworodka zabiegowi fototerapii.
Przed sądem stanęli wicedyrektor szpitala do spraw techniczno-eksploatacyjnych Krystyna S., kierownik warsztatu sprzętu medycznego Paweł U. oraz konserwator sprzętu Krzysztof Ż. Zarzucono im niedopełnienie obowiązków i dopuszczenie do eksploatacji niesprawnej lampy, przez co narazili pacjentów szpitala na niebezpieczeństwo utraty życia oraz zdrowia i nieumyślnie doprowadzili do wypadku.
Pielęgniarce na oddziale noworodków i wcześniaków Ewie B. zarzucono niedopełnienie obowiązków i niezachowanie wymaganej staranności, gdyż nie zgłosiła lekarce dyżurnej braków w wyposażeniu sprzętu; niewłaściwie założyła filtr, przez co pogorszyła pracę lampy i nie sprawowała nadzoru nad zabiegiem.
Lekarce dyżurnej Renacie L. prokuratura zarzuciła, że bez badań dziecka błędnie zaleciła leczenie fototerapią, niezgodnie z zasadami poleciła umieszczenie dziecka w łóżeczku, a nie w inkubatorze, który chroniłby je, i nie kontrolowała przebiegu leczenia.
Oskarżeni ani w śledztwie, ani przed sądem nie przyznali się do winy.
Ojciec okaleczonej dziewczynki, występujący w procesie jako oskarżyciel posiłkowy, mówił w dniu rozpoczęcia procesu przed dwoma laty, że dziecko rozwija się dobrze, będzie jednak wymagać operacji plastycznych.
(PAP)
|
|
15 marzec 2005
|
|
|
|
|
|
POLSKA - UNIA 11
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Konstytucja USA traci znaczenie?
wrzesień 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Выбор Петруся
grudzień 26, 2004
|
Uniki jako strategia obronna
sierpień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawda historyczna
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
Amnezja
sierpień 7, 2008
Marek Jastrząb
|
Według niektórych coraz bliżej, według nas już od dawna
październik 25, 2004
|
Lekarze po alkoholu
grudzień 3, 2005
Adam Sandauer
|
W interesie Izraela i biznesu naftowego
marzec 22, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
A więc po staremu
listopad 24, 2005
|
Dwa miliony euro grzywny dla Sorosa?
listopad 14, 2002
PAP
|
"Co mi z wolności, kiedy nie żyje moja rodzina"
kwiecień 7, 2003
|
42 lata po Kennedy'm
grudzień 9, 2003
Artur Łoboda
|
Sierpniowe wspomnienia
sierpień 9, 2003
|
Kłopoty (nie tylko Blaira)
sierpień 11, 2003
Maciej Łętowski
|
Będziem Polakami
grudzień 27, 2003
Artur Łoboda
|
Zespół do Spraw Reintegracji
listopad 27, 2002
PAP
|
Traktat Akcesyjny "zatwierdzony"!
luty 5, 2003
PAP
|
Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa
styczeń 6, 2007
|
ZPB: wojna polsko-polska o bazę USA w Grodnie?
sierpień 17, 2005
Marek Głogoczowski
|
więcej -> |
|