|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków |
|
|
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
więcej -> |
|
Dbajmy o edukację
|
|
Zwróciły moją uwagę w Linii Otwockiej z 29.02.2008 (tygodnik regionalny) trzy artykuły informujące o jakże pożytecznych akcjach społecznych i kulturalnych. Podobne zdarzenia mają zresztą miejsce w całym kraju i informuje o nich prasa regionalna w Polsce. Teksty z Linii Otwockiej zawierają jednak własne, niezamierzone przez ich autorów podteksty, które dla wielu będą niezauważalne, więc chcę je wydobyć na dzienne światło.
„Spalą łapówki pod urzędem” (LO str. 2) i słusznie, bo korupcja jest niemoralna. Tylko, że niedokształcona jeszcze młodzież z jakiegoś „Kolibra” i jej dorośli niedouczeni (a może doskonale wiedzą, co robią) promotorzy piętnują łapówkarstwo jako naszą narodową plagę, zupełnie nie wskazując przyczyn tego zjawiska. To tak, jakby lekarz leczył tylko same objawy choroby bez usuwania jej przyczyn. O takim lekarzu powiedzielibyśmy, że to cymbał i łobuz.
Czy w ramach szkolnej edukacji nasza młodzież dowiaduje się, że w chrześcijańskiej średniowiecznej Polsce (i w Europie) praktycznie nie istniało złodziejstwo, że nie zawsze spisywano umowy – wystarczało tylko słowo, a o korupcji nikt słyszał? W Polsce jeszcze nawet w latach 1950 – 1960 rolnicy wychodzący do pracy w polu nie zamykali drzwi na klucz – nie obawiali się kradzieży.
Ten moralny porządek, który zawdzięczamy wychowaniu w religii katolickiej zaczął podupadać prawie jednocześnie z niszczeniem chrześcijaństwa, poczynając od reformacji, przez rewolucję francuską, liberalizm XIX wieku, na rewolucji bolszewickiej i współczesnym liberalizmie kończąc. Widać więc, że przyczyny korupcji tkwią w upadku lub raczej w celowym niszczeniu moralności. Można i trzeba wskazać również na judaizm, jako na głównego niszczyciela chrześcijańskiej moralności, ponieważ w swojej religijnej doktrynie judaizm zakłada zniszczenie wszystkich odszczepieńców, a zwłaszcza chrześcijan. Judaizm (wyłączna religia Żydów) pojawił się w Polsce już ok. X w., a w Europie nawet wcześniej. Jego zgubne skutki dla funkcjonowania państw przyczyniły się do wypędzeń i pogromów żydów. Nieuświadomieni młodzieńcy z nieszczęsnego „Kolibra” propagują również „wolny rynek” – naczelne hasło liberałów. Kompletnie przy tym nie orientując się, że podstawowym warunkiem (nie jedynym) funkcjonowania „wolnego rynku” jest realizacja polityki pieniężnej przez władze państwa (wybieramy je przecież spośród siebie, czyli spośród producentów i konsumentów). A właśnie jednym z haseł liberałów jest wyłączenie polityki pieniężnej i systemu bankowego z jurysdykcji rządu i sejmu i oddanie jej w ręce prywatne. Pryska, więc mit „wolnego rynku”, bo decydują o nim wyłącznie właściciele banków dążący do maksymalizacji własnych zysków i zwykli obywatele nie mają na temat „wolnego rynku” nic do powiedzenia, ani w wyborach, ani gdzie indziej. O wymuszeniu likwidacji polityki celnej chroniącej rynek krajowy już nie wspomnę.
Wmanipulowano, więc nieszczęsną młodzież w propagowanie liberalizmu i opluwanie samych siebie – jesteśmy wszak potencjalnymi łapówkarzami – a ja sobie nie życzę takiego pomawiania. Nawiasem mówiąc najbardziej dziś łapówkarskie państwo, to jednocześnie lider i siewca liberalnej ideologii. Nawet wybory prezydenckie są tam jedną korupcyjną hucpą – tak, chodzi o USA.
„Oprócz błękitnego nieba nic mi więcej nie potrzeba” (LO str. 9). (Jak dobrze pójdzie, to rzeczywiście niewiele więcej nam Polakom zostanie.) Wspaniały charytatywny bal, zbożny cel, biedni i chorzy będą się z pewnością radować – cudownie. Wypada jednak dodać, że kluby rotariańskie są masońskimi przedszkolami, jest na ten temat sporo publikacji, oto jedna z nich:
http://www.antyk.org.pl/ojczyzna/szkiceomasonerii.htm .
W tych przedszkolach dokonuje się rekrutacji do masońskich lóż, kształtuje się odpowiednio młodzież, żeby mogła podjąć wyzwanie budowy „Nowego Światowego Ładu”. UE jest tu tylko jednym z etapów budowy tego pogańskiego „świetlanego porządku”. Charytatywna działalność służy wyłącznie jako przykrywka w celu uzyskania społecznej aprobaty dla realizacji celów zdecydowanie odwrotnych niż dobro człowieka i ludzkości. Masoneria propaguje liberalizm kulturowy i gospodarczy, a więc niszczenie religii (z wyjątkiem judaizmu?) i moralności, zasad etycznych, istnienie ogromnych dysproporcji w dochodach. Istnienie nędzy to rzecz pożądana, a jej „łagodzenie” tylko poprzez działania „charytatywne” jest dopuszczalne. W tym kontekście nawet włoska mafia wypada znacznie lepiej. Mimo, że dopuszczała się zbrodni (masoneria ma tu znacznie bogatsze konto), prowadziła nie tylko działalność charytatywną, ale tworzyła miejsca pracy. Natomiast działania masonerii zmierzają w kierunku odwrotnym, czego znakomitym przykładem może być dziś upadająca Polska.
„Śmiech, taniec i klezmerzy” (LO str.15) – obyśmy kiedyś nie pękli z tego śmiechu. Nie mam nic przeciw żydowskiej kulturze. Tylko nie wydaje mi się, że należy koniecznie ją promować w polskich mediach i za polskie pieniądze, a zwłaszcza klezmerską chałturę. Mimo, że Żydzi stanowią znacznie mniejszą mniejszość narodową w Polsce niż np. Niemcy, to jak kraj nasz długi i szeroki promuje się wyłącznie żydowską kulturę, w dodatku za publiczne pieniądze http://serwis.iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=379&ac=0&Itemid=55 . Teatry wystawiają sztuki o tematyce żydowskiej, są też takie filmy, mamy w większości żydowskie media, żydowskiego pochodzenia prezydenta RP zastąpił w 2005 r. prezydent również pochodzący z tej samej nacji, nie inaczej jest z większością rządową i sejmową RP. Mamy już zjudaizowane prawo, kulturę, religię – bo jest judeochrześcijańska, a nie katolicka. A może ja po prostu nie mieszkam w Polsce, tylko cholera wie, w jakim innym kraju?
|
|
9 marzec 2008
|
|
Dariusz Kosiur
|
|
|
|
Typowy udział Żydów w sprawowaniu władzy w USA
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
List prywatny
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
|
Konstytucja 3 maja
kwiecień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie tylko Kwaśniewski potrafi dbać o swe interesy
luty 11, 2006
Dziennik Polski
|
Przypadek czy koordynowana polityka demograficznego wyniszczania Rosji?
marzec 23, 2008
tłumacz
|
Machloja grubymi nićmi szyta
sierpień 10, 2002
|
Prezentacja multimedialna "Wspaniały Kraków"
styczeń 17, 2005
redakcja zaprasza.net
|
Czy kierowcy powinni ponosić koszty leczenia ofiar wypadków?
kwiecień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Szaron i "Mocarstwo Izrael"
styczeń 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czasem się coś w Gazecie Wyborczej trafi, ale znika szybko...
styczeń 12, 2004
czytelnik
|
Odezwa do ludożerców
czerwiec 11, 2005
Wiesław Sokołowski
|
Jak funkcjonują największe gangi (3)
Jansen pogrąża Eureko
luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
|
Rosyjska dusza żąda pokrzepienia.
wrzesień 19, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
"Polacy nie chcą pracy" - kolejna manipulacja
lipiec 13, 2004
|
ZUS story
maj 16, 2003
|
Militaryzm polski - fakty i mity
marzec 17, 2007
nebuchadnezar
|
Wystawa w 100-lecie urodzina Jana Szancera.
listopad 22, 2002
PAP
|
Podróż po starym lądzie (3)
maj 3, 2008
Artur Łoboda
|
APEL – ݎDANIE
czerwiec 30, 2008
Dariusz Kosiur
|
Sekcja Młodych Stronnictwa Narodowego i Instytut Edukacji Narodowej zapraszają na konferencję "Nacjonalizm a religia".
grudzień 13, 2004
|
więcej -> |
|