|
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
Po prostu zobaczcie |
|
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
|
|
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
|
|
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
davidicke.pl |
|
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
Kto mordował w Katyniu |
|
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
|
|
Medialni MORDERCY! |
|
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
"Babcia Kasia" |
|
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
|
|
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
więcej -> |
|
Jak wywolac powszechna rewolucje ?
|
|
Opowiedz bardzo prosta. Tak jak za rewolucji we Francji, jak za rewolucji w Rosji - zabrac ludziom dostep do zywnosci.
Tak narody beda trzymane za gardlo !
Stan podgorączkowy
Autor: Marek_B, sob, 12/04/2008 - 11:45
Inflacja w naszym biednym kraju powoli dobija do 7% - takie są oficjalne publikacje jednego z szanowanych banków. Tymczasem media i politycy robią ludziom wodę z mózgu i twierdzą, że kręci się to wokół "4". Niedawno uwolniono ceny energii. Jak powszechnie wiadomo jest to rynek skrajnie monopolistyczny. Sytuację nieco ratuje stale słabnący dolar, za który kupujemy ropę.
Oliwy do ognia dolewa czerwono-zielona Unia Europejska. Obłęd w jaki wprowadziła nasz kontynent, a nawet częsciowo zainfekowała Amerykę nawiedzona niemiecka ekolewizna na czele z Joschką Fischerem i jemu podobnymi, powoli zaczyna odbijać się na naszych kieszeniach. Do 2012 roku cena energii ma w wzrosnąć o 100%. Podobnie będzie z cenami żywności, której jakość za sprawą konserwantów, nawozów i GMO oraz wbrew oczekiwaniom staje się coraz niższa. "Biopaliwa" wysysają z rynku produkty rolne, które do tej pory po prostu się... jadło - ceny rosną.
Dochodzą do tego strajki i narastająca presja płacowa w Polsce. Czy znów czeka nas następna epoka balcerowiczowska - zabawa w kotka i myszkę cen z rosnącymi wynagrodzeniami?
» blog: Marek_B Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować czytano: 117
Swiatowe ceny żywności wzrosły o 40%
Autor: Bacz, sob, 12/04/2008 - 17:15
Swiatowe ceny żywności wzrosły o 40% od lata 2007 r.
W tej sytuacji KE powinna jak najszybciej znieść wszelkie ograniczenia w produkcji rolnej, czyli w przypadku Polski kwoty mleczne, a w przypadku innych krajów dopłaty za ograniczanie produkcji żywności. W ogóle dopłaty do rolnictwa trzeba znieść bo rolnicy w sytuacji gdy zdrożała żywność mają wystarczające dochody.
Janusz Baczyński
http://www.prawica.net/node/11322 |
12 kwiecień 2008
|
przeslala Elzbieta Gawlas
|
|
|
|
Rosja może odpowiedzieć atakiem nuklearnym na Polskę jeśli ta umieści na swoim terenie "Patrioty"
sierpień 15, 2008
"Pravda"
|
Nowy Minister Obrony USA i Fakty Dokonane?
grudzień 17, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Putin zagrożony w grze o naftę
październik 1, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
umiaru i rzeczowości...
październik 11, 2005
Tadzio
|
Berlusconi zapowiada walkę z antysemityzmem
marzec 14, 2008
PAP
|
Czyje Orlęta.
czerwiec 24, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Gorzkie zioło pamięci
sierpień 7, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
Dzielni Polacy
styczeń 17, 2006
|
Rosja ma nową ideę
listopad 30, 2007
Igor Panarin
|
Kaczyński na tropie układu
marzec 9, 2006
|
Cisza informacyjna w sprawie lokalizacji amerykańskich rakiet na polskim terytorium
kwiecień 21, 2007
pnlp
|
Oto są - ci niebezpieczni - a dla tumanów "żydzi"
lipiec 1, 2008
Rzeczpospolita
|
Polityczna ciuciubabka
sierpień 22, 2008
Artur Łoboda
|
Gdzie się podziały pożyczki?
styczeń 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Józef Beck wykonał plany Józefa Piłsudskiego i przyczynił się do klęski Hitlera
grudzień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Holokaust i cmentarze żydowskie jako "dziedzictwo Ameryki"
styczeń 18, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Pisuje tez na witrynie PiSu
luty 7, 2008
przyjaciel
|
Po pierwsze nie szkodzić
listopad 25, 2008
Artur Łoboda
|
Czy Ukraina jest krajem o newralgicznym znaczeniu dla Polski?
grudzień 31, 2004
Gregory Akko
|
Za naszą i waszą ... cywilizację
sierpień 12, 2003
Klaudiusz Wesołek
|
więcej -> |
|