ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
więcej ->

 
 

Astronomiczne Koszty Wojny i Pacyfikacji Iraku



Donald Rumsfeld, amerykanski minister obrony, ocenial koszty ataku na Irak, jeszcze przed atakiem, na 50 miliardow dolarow i stwierdzil ze USA nie bedzie mialo obowiazku placic za szkody wynikle z nadchodzacych walk i pacyfikacji. „W przeciwienstwie do Afganistanu, Irak jest bogaty w rope naftowa,” powiedzial Rumsfeld

„The New York Times” natomiast opublikowalo w 18 sierpnia, 2005, zestawienie kosztow wojeny w Iraku pod tytulem „The Trillion-Dollar War,” ktore to zestawienie wykazuje akumulacje tych kosztow w wysokosci prawie poltora tysiaca miliardow z czego 256 miliardow juz wydano, plus 450 miliardow kosztow przez nastepne piec lat, koszt leczenia i utrzymania kalekich weteranow 315 miliardow, koszt oprocentowania dlugow wojennych 250 miliardow, koszty gospodarcze zwiazane z podwyzka cen plynnego paliwa 119 miliardow, etc. Te astronomiczne sumy nie tylko nie wliczaja wartosci zniszczonego majatku narodowego Irakijczykow, ale rowniez pomijaja straty w zabitych, rannych i okaleczonych mieszkancow pacyfikowanego kraju.

Tego rodzaju koszty osmioletniej wojny w Wietnamie w dzisiejszych dolarach wynosza 600 miliardow dolarow wedlug zestawienia Instytutu Studow Politycznych (IPS) po tytulem: „Bagno Bez Dna w Iraku: Rosnace Koszty Wojny i Powody Ewakuacji Wojsk USA” przez Phyllis Bennis i Erik Leaver , z 31go sierpnia, 2005. Wedlug autorow miesieczne koszty pacyfikacji Iraku sa znacznie wyzsze niz w Wietnamie. Na obywatela amerykanskiego stale rosnacy koszt pacyfikacji Iraku jest obecnie 727 dolarow na osobe. Do tej pory wiecej dziennikarzy (66) zostala zabitych w Iraku niz w Wietnamie (63).

USA kontroluje 106 ufortyfikowanych baz wojskowych w Iraku na ktore to fortyfikacje kongres przydzielil 236 miliardow w biezacym roku. Dane strat Irakijczykow sa niepewne. Z probek statystycznych ocenia sie okolo cwierc miliona (150,000 do 268,000) podczas gdy rzad Bush’a podaje 23,589 do 26,705 zabitych Irakijczykow. Samobojczy terrorysci dokonali 20 atakow na miesiac w 2003, 48 atakow miesiecznie w 2004 i 50 atakow miesiecznie w 2005 roku. Ruch oporu utrzymuje sie w wysokosci 16,000 do 40,000 partyzantow mimo raportow ze wojska okupacyjne zabijaja okolo 1600 partyzantow miesiecznie.

Rownoczesnie Departament Stanu obwiescil ze waznych atakow terrorystycznych bylo 175 w 2003 roku a 655 w 2004 mimo propagandy rzadu Bush’a ze wygrywa „wojne przeciwko terrorowi.” Na przestrzeni tego samego czasu ataki ruchu oporu zwiekszyly sie dziewieciokrotnie, z 22 w 2003 do 198 w 2004. Autorytet i wiarogodnosc ONZ zostaly podmiknowane przez amerykanski najazd i pacyfikacje Iraku.

Laureat nagrody Nobla i profesor ekonimii Columbia University, Joseph E. Stiglitz, oblicza ze wojna i pacyfikacja Iraku moze kosztowac USA ponad dwa tysiace miliardow dolarow biorac pod uwage powyzej wymienione kategorie kosztow, zwlaszcza jezeli porowna sie koszty spowodowane wojna, z rownej wartosci inwestycjami na terenie USA. Paul Wolfowitz, zaciekly sjonista, dzis prezes banku swiatowego, a wowczas wice-minister obrony, twierdzil ze dochodami ze (zrabowanej) ropy naftowej zaplaci sie koszta wojny i odbudowy Iraku po zniszczeniach wojennych.

Phyllis Bennis oglosila juz 15go lipca 2004 artykul pod tytulem „Cena Szalenstwa Imperialistycznego” („The Price of Imperial Folly”). W artykule tym, miedzy innymi poswieca uwage rodzinom rezerwistow, z ktorych okolo 40% zarabia mniej w wojsku, niz w zyciu prywatnym. Rodziony wielokrotnie wzywanych do sluzby doswiadczaja wysoki procent rozwodow.

Imperialne odrzucenie przez rzad Bush’a konwencji genewskich przeciwko torturom kompromituje Stany Zjednoczone jak tez napad na Irak wbrew prawu miedzynarodowemu i bez zgody ONZ, daje przyklad bezprawia dla krajow skloconych z sasiadami. W okupowanym Iraku rozwinal sie osrodek miedzynarodowego terroryzmu. Wedlug International Institute of Strategic Studies w Londynie, w ciagu pacyfikacji Iraku bardzo zwiekszyla sie ilosc ochotnikow do akcji w ramach Alkaidy.

Dzis Irak nie jest ani panstwem suwerennym ani niepodleglym; ani sama Ameryka ani caly swiat nie jest bezpieczniejszym z powodu najazdu USA na Irak. Amerykanski przemysl wojenny zarabia na tej wojnie, ktorej celem od poczatku byla poprawa sytuacji Izraela. Astronomiczne koszty wojny i pacyfikacji Iraku beda splacac nastepne pokolenia Amerykanow.

www.pogonowski.com
9 styczeń 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Od Niewolnictwa Do Polityki W Ameryce
listopad 17, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Dymać Policję!
styczeń 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zbyt kosztowna,
czerwiec 4, 2007
. (bez podpisu)
Strategia
wrzesień 28, 2004
aa
Długi Cień Konszachtów Rosyjsko Niemieckich
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowy rozdział w dziejach Polski
październik 24, 2005
Marek Olżyński
Czyżby plan Bolesława Bieruta był ciągle wdrażany?
czerwiec 1, 2005
olo
Jan Paweł II
kwiecień 2, 2005
Recent dealings in Russian weapons. Video presentations. Ostatnie transakcje rosyjskim uzbrojeniem - materiał video
wrzesień 27, 2008
tlumacz
Reklamy leków - jak proszek do prania
październik 15, 2006
Adam Sandauer
38 milionów durniów
czerwiec 21, 2008
Artur Łoboda
Typowy udział Żydów w sprawowaniu władzy w USA
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Antypodatkowe
grudzień 24, 2003
Gazeta Prawna
WOŚP na Hali Krupowej i Luboniu Wielkim
styczeń 4, 2005
Agent Boni nowym ministrem w rządzie Tuska
styczeń 15, 2009
PAP
Open Letter to Mr. Brattman, Editor@Isurvived.org
wrzesień 21, 2004
Piotr Bein
Nagroda dla "zasluzonej Polonii"
grudzień 29, 2006
Grazyna
LIBERAL = PHILOCRIMINAL Part III
styczeń 2, 2009
Marek Głogoczowski
Możecie sobie protestować - Cimoszewicze i tak zrobią swoje i naród się nie ruszy
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
WITAM w OSTENISRAEL!
listopad 25, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media