|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
więcej -> |
|
Walka o władzę
|
|

W ostatnich tygodniach Litwą wstrząsa skandal związany z zachowaniem się otoczenia i doradców prezydenta Litwy R. Paksasa, którzy, jak wielu czy nawet większość obecnych urzędników, pomocników i doradców, stanowiących otoczkę polityków, uznaje, że wszystko jest dozwolone, przy tym nie kiedyś tam w przyszłości, ale dziś i natychmiast nie przebierając w środkach, kontaktach i ludziach. Można więc łatwo się domyśleć, iż gdyby pod podobną lupą znalazł inny polityk, inna grupa doradców - wynik mógłby być podobny. Tylko nazwiska byłyby inne.
Jest to więc raczej tylko ułamek, jedna z odsłon stanu elit politycznych, jedna z wielu grupowych bitew o władzę, o dostęp do kasy, gdzie głośne słowa o Litwie - Ojczy?nie i rzekomej trosce o jej losy stanowią tylko próbę przykrycia bezwstydnej golizny. Litewskie środki masowego przekazu w zapędzie dokopania R. Paksasa wyra?nie przekroczyły dopuszczalny poziom kultury w dół, w wyniku czego została skompromitowana konstytucyjna instytucja jako taka, jednocześnie pozostawiając bez odpowiedzi szereg podstawowych pytań, w tym również, na ile jest szeroka i czy oparta na prawie interwencja służb specjalnych w prywatne życie obywateli.
"Polska grupa", która się znajduje w otoczeniu prezydenta, również nie dodała mu wiarygodności i blasku. Doradca Cz. Okińczyc, na którego dziennik "Kur. Wil." niejednokrotnie wskazywał jako na osobę o wątpliwych powiązaniach, czy jego "bli?niak" sławetny Z. Balcewicz, lub też W. Tomaszewski, który, jak się niedawno okazało, ma bogate doświadczenie i nawyki rozprawy fizycznej, nabyte w składzie grupy "Montanna" oraz kilku byłych wysoko postawionych funkcjonariuszy z sowieckiego więzienia na Łukiszkach, a dziś nadający stosowny ton w działalności Akcji Wyborczej i wileńskiego samorządu rejonowego - w normalnych warunkach w ogóle nie powinni mieć nic wspólnego z głową państwa.
A o wpływach takiego otoczenia - doradców, pomocników i koalicjantów - niech świadczy taki fakt, że o ile Borysowowi tytuł obywatela Litwy udało się uzyskać bez najmniejszego trudu, o tyle prośba o obywatelstwo Litwy praprawnuka Wieszcza, będącego w sporze z Cz. Okińczycem z powodu działalności fundacji im. Adama Mickiewicza, została bezpardonowo odrzucona.
Jakie z tego skandalu wokół głowy państwa zostaną wyciągnięte wnioski i czy w ogóle zostaną - pokaże niedaleka przyszłość.
Oczywiście, dla dobra ogółu i przyszłej demokracji ważna by była całkowita klarowność finansowania kampanii wyborczych, o czym się mówi od dawna, ale nic się nie czyni w tym kierunku i przede wszystkim o niedopuszczalności wpływania zza granicy środków na działalność polityczną lub wykorzystywanie organizacji społecznych do tych celów.
W każdym bąd? razie Litwa po tym skandalu będzie w pewnym stopniu inna, wiele dając do myślenia jej obywatelom odnośnie stanu państwa oraz odpowiedzialności elit politycznych, żyjących kosztem podatników. Będzie też na pewno inny i R. Paksas, o ile w ogóle pozostanie u władzy.
A o ile pozostanie i ułoży się z tymi, do których faktycznie władza na Litwie należy - będzie mógł przez pozostałe cztery lata sielankowo spędzać czas w otoczeniu częściowo nowych doradców i pomocników, twierdząc jednocześnie, iż jest głową państwa. Byleby pamiętał o swoim miejscu i się nie wychylał.
Ryszard Maciejkianiec
Nasz Czas 33/2003 (622) |
|
27 listopad 2003
|
|
"Nasz Czas" (Litwa)
|
|
|
|
Sprzedać, byle szybciej sprzedać
styczeń 29, 2003
Radio Zet
|
"Zachód przestał istnieć"
sierpień 7, 2006
Gennaro Carotenuto
|
Zagrozenie Gospodarki Globalnej i Kłopoty USA?
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wyjazdy lekarzy?
październik 29, 2004
Adam Sandauer
|
Tempora, leges i mores
grudzień 4, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Kelnerzy
sierpień 1, 2004
|
Bush nie chce zakazu tortur
październik 6, 2005
PAP
|
PiS wysyła młodych na zmywak
luty 17, 2006
IAR
|
Brukselska hołota nagle coś dojrzała
maj 22, 2008
PAP
|
Poszukiwany - porwany
styczeń 13, 2006
|
Polak - prostak i cham
październik 29, 2005
Artur Łoboda
|
Nie dezerterzy
czerwiec 26, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Koszty kapitulanctwa (1)
czerwiec 18, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
|
MS: Jest porozumienie UniCredit - MSP
kwiecień 6, 2006
|
NASZA TRADYCJA?
marzec 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Sierpniowe wspomnienia
sierpień 9, 2003
|
"PCHŁA I RABIN" - Adam Mickiewicz
październik 29, 2008
Adam Mickiewicz
|
Izrael szykuje się na Irak ?
sierpień 10, 2002
PAP
|
Tarcza i wyścig zbrojeń
sierpień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tony Blair i 25 lat od zwycięstwa Margaret Thatcher
kwiecień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|