|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
więcej -> |
|
W Cieniu "Wojny Ostatecznej"
|
|

Politolodzy piszą o gro?bie „wojny ostatecznej” („treminal war”) w związku z ich krytką polityki zagranicznej neokonserwatystów-sjonistów w rządzie Bush’a, który grozi Iranowi użyciem broni nuklearnej przez USA, w podobny sposób jak to uczynił prezydent Truman w Hieroszima i Nagasaki, gdzie celem („ground zero”) była katedra katolicka. Wówczas wszyscy admirałowie i generałowie amerykańscy byli przeciwni zastosowaniu broniu nuklearnej przeciwko Japonii. Niestety przezważyła opinia masonów i radykalnych Żydów, zwolenników destabilizacji świata, tak że wielki mistrz masoński i prezydent USA, prezydent Harry Trumann niestety postąpił wówczas według ich woli i wypuścił na świat potwora nuklearnego.
Associated Press informuje 16go września, 2007, że project budowania w Polsce wyrzutni rakiet systemu „Tarcza,” bardzo szkodzi stosunkom USA z Rosją. Zawiodły dwie kolejne konferencje dotyczące rosyjskich propozycji i nie rozłdowały wzmagającego się napięcia, oraz nie doprowadziłny nawet do zmniejszenia różnic między opiniami Waszyngtonu i Moskwy w tej sprawie.
Neokonserwatyści rządzący w USA proponuję wysłanie na pertraktacje do Rosji ekspertów-technologów w nadzieji, żeby mimo decyzji budowy Tarczy w Polsce odwracać od tej budowy uwagę i nawiązać pertraktacje dotyczące innych aspektów technicznych sprawy międzynarodowego bezpieczństwa. Rosjanie zgadają się na rozmowy, nawet wówczas kiedy uważają te techniczne rozważania są „mydleniem oczu” i nadal reagują na 10 wyrzutnie rakiet w Polsce i kolosalnego radaru w Czechach tak, jak USA reagowało kiedyś na sowieckie rakiety na Kubie. Sprawa ta stała się naglącym problemem („high priority issue”), do którego stale wraca Putin w bezpośrednich rozmowach z Bushem.
USA upiera się, że wyrzutnie Tarczy w Polsce są konieczne z powodu zagrożenia przez pociski ballistyczne Iranu, które jakoby Iran może strzelać do obiektów w Europie i w Ameryce. Natomiast Moskwa twierdzi, że faktycznie Tarcza zagraża rosyjsko-amerykańskiej równowadze sił nuklearnych i że projekt ten jest zaplanowany w celu zdestabilizowania obecnej równowagi w zagrożeniu arsenałem nuklearnym Moskwy i Waszyngtonu. Wiadomo że państwa te mogą zniszczyć się wzajemie w pół godziny.
Właśnie zakończone w Paryżu rozmowy miedzy zastępcą sekretarza stanu USA, John’em Rood’em i wiceninistrem spraw zagranicznych Rosji, Sergejem Kisljakiem znowu nie dały żadnego rezultatu i Rosja absolutnie nie będzie pomagać w wyjaśnianiu w jakim stopniu Iran zagraża USA, póki budowa wyrzutni w Polsce nie zostanie odwołana i skasowana.
Naturalnie rakiety konwencjonalne Iranu zagrażają monopolowi nuklearnemu Izraela i w dodatku z postępem technicznym pocisków irańskich, jakikolwiek atak lotnictwa lub rakiet izraelaskich na Iran, grozi salwą odwetową, która uczyniłaby z Izraela teren radio-aktywny o promieniu 450 km. od izraelskich elekrowni nuklearnych i zbrojowni w Dimona na pustyni Negew do bazy morskiej w Haifie.
Zagrożenie Izraela nie jest tematem oficjalnych rozmów, ale fatycznie ogranicza ono możliwości utrzymania monopolu nuklearnego Izraela na Bliskim Wschodzie. Wkazuje na to tajny izraelski atak na Syrjię gdzie dowieziono koreańskie wyposażenie nuklearne, według raportu z Tel Avivu Uzi Mahnaimi i Michael’a Sheridan’a z Waszyngtonu.
Izraelski szwadron numer 69 samolotów F15 pogwalcił wybrzeże Syrji 50 mil od granicy Iraku. Natomiast izraelski patrol „Shaldag” czekał na ziemi,żeby pokierować promieniami laserów na magazyny podziemne, które miały podobno zawierać nuklearne materjały z Korei Północnej. Premier Uhud Olmert powiedział, że żłnierze Izraela wykazali dużą odwagę,ale że on nie może oficjalnie mówić o tym ataku na Syrję. Atak ten jakoby miał w celu zniszczenie transportu dla Hezbollah. Andrew Semmel z departamentu stanu w Waszyngtonie powiedział, że transport ten prawdopodobnie pochodził z Korei Północnej.
Wiadomo jest że arsenał Syrji zawiera broń chemiczną, ale Syria, wobec broni nuklearnej Izraela, może chcieć stworzyć również własny arsenał nuklearny przy pomocy Koreji Pónocnej, w zamian za pomoc gospodarczą, według raportów Meir’a Dagan’a, szefa Mossadu, który uważa, że chodziło o głowicę dla rakiet koreańskich w Syrji typu Scud-C. Washington Post otrzymało zeznania od Izraelczyków, którzy brali udział w ataku na Syrję. Syryjski ośrodek nad rzeką Euphrates bombardowany był przy pomocy izraelskiego satelity szpiegowskiego Ofek7.
Ambasador Rosji w Syrji. Sergej Kirpiczenko, ostrzegał presydenta Bashar al-Assad’a miesiąc temu, że Izrael planuje atak, przed którym, jak zwykle, spowoduje odprężenie, tak żeby zmylić zujność Syryjczyków. Po zmyleniu czujności Syryjczyków, Izraela zaatakował po otrzymaniu kodów USA, żeby nie narazić się na reakcję amerykańskiego lotnictwa w czasie ataku.
Atak ten Syrja oprotestowała w ONZ. Podobno atak Izraela jakoby uszkodził dostawy z Koreji Północnej, której minister handlu odwiedził Syrję 14go siepnie 2007. Syrja ma od 60 do 120 rakiet Scud-C nabytych na przestrzeni ostatnich 15 lat, których zasięg jest powiększany do 450 km.
Atak Izraela na Syrję jest jedną z ilustracji zagrożenia powodowanego przez monopol nuklearny Izraela na Bliskim Wschodzie utrzymywany przy pomocy USA. Polska jest eksponowana na zagrożenie radio-aktywne nuklearnych bomb rosyjskich. Zgadzając się na budowę w Polsce rakiet przeciwko Rosji, która z tego właśnie powodu może zakazić teren Polski, tak jak kiedyś USA groziły zakażeniem terenów polskich w latach 1970tych żeby stworzyć na ziemiech polskich barierę odcinającą Rosję od Zachodniej Europy, na wypadek ataku sowieckiego na zachód.
Pułkownik Ryszard Kukliński wówczas bronił ojczyzny jak mógł. Obecnie większość mieszkańców Polski nie chce rakiet Tarczy, ale mimo tego, budowa tych gro?nych instalacji jest poważnie przygotowywana i może przyczynić się do niezamirzonego udziału Polski w zapoczątkowaniu „Wojny Ostatecznej,” przed którą przestrzegają politoplodzy.
www.pogonowski.com |
|
16 wrzesień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
"Światem rządzi pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka"
marzec 12, 2008
Artur Łoboda
|
Solą w oczy
marzec 10, 2005
Wojciech Gryc
|
Trzy karty
lipiec 18, 2008
Artur Łoboda
|
Dyskusja na poprawkami do Traktatu Lizbonskiego
marzec 19, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Redaktor "kadyceusz" czyli Bubel w Samoobronie
wrzesień 16, 2002
PAP
|
Nadzieja
wrzesień 17, 2004
Marian Hemar
|
Kretyn Hausner
luty 28, 2004
Artur Łoboda
|
George Soros Gro?ba kapitalizmu
wrzesień 30, 2003
|
Review of I Saw Poland Betrayed, by Arthur Bliss Lane (1948).
lipiec 13, 2006
przysłał prof. I.C. Pogonowski
|
Posprzątać po obecnych politykach
grudzień 3, 2006
Artur Łoboda
|
Strategiczne straty USA w Azji Centralnej
październik 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Noam Chomsky o zadłużeniu
styczeń 5, 2007
cgc@poprostu.pl
|
Polskie Lobby Przeciwko Integracji Polski z "Unią Europejską"
luty 19, 2003
|
Ostatnia szansa, by razem skruszyć opór Unii
listopad 17, 2002
PAP
|
Miejcie nadzieję
marzec 14, 2009
Adam Asnyk
|
Czekajac na rade
styczeń 7, 2004
|
Austriacy zainteresowani Krakowem
listopad 17, 2007
www.krakow.pl
|
Wielka manifestacja pokojowa w Tel Awiwie
maj 11, 2002
Artur Łoboda
|
Nacjonalizm, czy kosmopolityzm?
lipiec 21, 2008
Dariusz Kosiur
|
Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich otrzymał od władz Gdańska prawo własności do działki w mieście o powierzchni ponad 3,6 h
wrzesień 6, 2007
Interia, PAP
|
więcej -> |
|