|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
więcej -> |
|
Duma lobby Izraela
|
|

Główną organizacją lobby Izraela jest American Israel Public Affairs Committee (AIPAC), która twierdzi, że „w Libanie Izrael walczy kluczową wojnę o swoje istnienie,” jako uzasadnienie zbrodniczego zniszczenia miast i infrastruktury Libanu, jak i masakry ludności cywilnej tego kraju. AIPAC dodaje takie zdanie: „Tylko jedno państwo na świecie wystąpiło i twardo zadeklarowało: Dajcie Izraelowi czas na zdruzgotanie Libanu...Tym państwem jest USA – i powodem tak jasnego postawienia sprawy jesteście wy, wszyscy Żydzi amerykańscy.” Jednocześnie gdyby, kto inny niż prezes AIPAC, Friedman, a zwłaszcza nie-Żyd, te słowa napisał to media okrzyczałby go, jako anty-semitę, ponieważ zdarzają się Żydzi w USA, którzy krytykują postępowanie Izraela w Libanie.
Departament stanu w Waszyngtonie zarządził śledztwo w sprawie bombardownia Libanu przez Izrael za pomocą trzech rodzaji tak zawanych „cluster bombs,” które nad ziemią dzielą się na setki mniejszych bomb, nad dużym terenem, w celu rażenia dużej ilości ludzi. Na południe od rzeki Litani w 249 miejscach Izrael użył „cluster bombs,” które nie wybuchły, co oznacza że cyfra ta jest tylko ułamkiem sumy wszystkich takich bomb rzuconych w tej okolicy.
Prawo USA zabrania dostarczania takich bomb krajom, które używają je przeciwko luidnośći cywilnej, jak to czyni Izrael. Śledztwo to nie spowoduje sankcji przeciwko Izrealowi, ale może wyciszy krytykę rządów Arabskich w tej sprawie. Rząd Libanu podaję, że 1,183 osoby zostały zabite przez siły Izraela i że było 4,054 rannych.
The Wall Street Journal z 25go sierpnia, 2006, zawiera artykuł Neh, King’a Jr. pod tytułem: „Rice Jest Ostro Krytykowana Ponieważ Układ na Bliskim Wschodzie Jest Niepweny; Krytycy Twierdzą że Biały Dom Przesadnie Opisał Porozumienie Izrael-Hezbollah Żeby Zakończyć Wojnę.”
Faktycznie wojna była rozpoczęta przez Izrael w celu zdobycia terenów wokół ujścia rzeki Litani i pobierania z tej rzeki przez Izrael około 280 milionów metrów kubicznych wody rocznie, jak też w celu zniszczenia sił Hezbollah w Libanie, jako wstęp do pacyfikacji Syrii i Iranu przez oś USA-Izrael. Pretekstem do wojny było schwytanie przez Hezbollah dwu żołnierzy izraelskich, w celu wymiany ich na wię?niów arabskich, więzionych od lat przez Izrael.
Mimo rezolucji 1701 Rady Bezpieczeństwa, 11go sierpnia, 2006, wymiana wię?niow nie miała dotąd miejsca. Z planowanych 15,000 żołnierzy armii Libanu tylko 5000 doszło do granicy z Izrealem. Zamiast 13,000 ludzi w siłach ONZ, zgłosiło się 5,500. Przemyt broni do Hezbollah dalej odbywa się i rząd Libanu oznajmił że nie ma zamiaru rozbrajać sił Hezbollah, czego żądał Izrael.
Lobby Izreala i pokrewne jej organizacje takie jak American Enterprise Institute, twierdzą, że zawieszenie broni w Libanie ?le się skończy. Teraz wszystkie słowa krytyki przypisuje się jakoby konserwatystom, jest to nagminnie stosowany chwyt propagandowy, dla określenia neo-konserwwatystów, którzy nie są wcale ruchem zachowawczym i są określani przez wielu jako „partia pro-wojenna.”
Do tej partii należy między innymi Richard Perle i William Kristol, którego ojciec nawrócił się z tyrockizmu na radykalny sjonizm i stworzył ideologię ruchu neo-konserwatywnego. Ludzie ci żądają, żeby USA jeszcze bardziej stosowało się do planów wojskowych i politycznych Izraela.
Teraz neokonserwatyści krytykują Condoleezzę Rice, że nie zrobiła więcej dla Izraela choć mówiła, że masakra Libanu przedstawia „bóle porodowe” rodzącego się „Nowego Bliskiego Wschodu,” a tymczasem ten poród wcale nie nastąpił. Jedyne co nastąpiło to koniec walk po 31 dniach, czyli okresu mobilizacji, na który Izrael z trudem może sobie pozwolić, w braku wystarczającej armii stałej i musi polegać na rezerwistach, na których opiera się gospodarka Izraela.
Tymczasem Hezbollah otrzymuje duże transporty broni z Syrii i z Iranu, a rząd Libanu nadal podkreśla, że nie ma zamiaru ograniczać lub rozbrajać Hezbollah, która powstrzymała siły Izraela, przed zdominowaniem delty rzeki Litani. Mimo tego komunikat rządu Bush’a stwierdza, że „zaczyna się nowy porządek w południowym Libanie,” które to stwierdzenie jest powodem do dumu lobby Izraela.
www.pogonowski.com |
|
26 sierpień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Która to jest kurwa?
lipiec 16, 2007
Artur Łoboda
|
Kto "załatwił" ZPB, a raczej Polaków na Białorusi?
marzec 3, 2006
|
Uśmiechnij się
kwiecień 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
Trzy karty
lipiec 18, 2008
Artur Łoboda
|
Co nas czeka w 2006 roku
styczeń 5, 2006
Artur Łoboda
|
US utracili kontrolę nad prowincją Anbar
wrzesień 14, 2006
marduk
|
Gmina Kraków zaciągnęła 40 mln zł kredytu w DB 24 SA
styczeń 2, 2003
PAP
|
Uczciwy demokrata doszedł do tych samych wniosków co ks.Jankowski
maj 13, 2005
czytelnik
|
Apel o Uczczenie Pamięci Ofiar Stalinizmu
czerwiec 27, 2006
Leszek Skonka
|
Autograf szczęśliwej Motylii
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polskie szpitale
luty 10, 2007
Bogusław
|
Ślepcy od Bibuły
marzec 19, 2007
kruzoe
|
Śmierć czai się w skałkach-haki śmierci.
listopad 23, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Ludzki odruch względem przestępców.
kwiecień 28, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Przerabianie stypy na wesele
maj 5, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
|
Antyfaszysta roku 2003 aresztowany!
styczeń 4, 2007
hahaha antifa
|
"Komuno, zdychaj"
luty 19, 2008
Dariusz Kosiur
|
Gosiewski o korupcji przy naborze na aplikacje
luty 19, 2006
PAP
|
Piłka kopana, czyli hat-trick Ebi Smolarka
październik 14, 2007
Marek Olżyński
|
Ameryka to zadupie !!!
marzec 15, 2007
P. I.
|
więcej -> |
|