|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
więcej -> |
|
News lepszy od porannej kawy
|
|
Dzisiejsza (30-11-2007) poranna wiadomość zapewne musiała zelektryzować wiele osób w Polsce. Najbardziej nowych właścicieli kamienic i pałaców. A cała rzecz tym artykule:
Rząd zwróci pałace i kamienice należytym właścicielom?
Politycy Platformy Obywatelskiej chcą przeciąć wrzód, który rośnie co najmniej od 18 lat. Państwo ma się rozliczyć z majątku zagrabionego prywatnym właścicielom po II wojnie światowej - informuje dziennik "Polska". Link: http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=83914&wid=9444972&rfbawp=1196405611.564&ticaid=14e98
Już widzę tę nerwowość, która zapewne musi towarzyszyć wielu (większości) nowym właścicielom kamienic. To w jaki sposób wielu z nich weszło w posiadanie, to dopiero zadanie dla zespołu służb takich jak CBA, prokuratury. Ale tylko naiwni mogą sądzić że tak naprawdę coś w tym temacie się wydarzy. Zasoby mieszkaniowe w postaci kamienic, zespołów pałacowo-parkowych po 1989 roku pozostawały w gestii gmin miejskich. Nadzorem i administracją tego potężnego majątku z nieuporządkowaną masą spadkową (księgi wieczyste pozostawały niczym zaklęta czarodziejska księga, do której klucz posiadało niewiele wtajemniczonych osób) zajmowały się jednostki, najczęściej samodzielne, budżetowe gminy miejskiej. Zarządy budynków miejskich, czy jakie tam jeszcze inne nazwy nosiły, należycie dbały, aby ...
Chyba nie jest żadną wielką tajemnicą iż zdecydowana większość kierowników, dyrektorów tych placówek stanowią po dzień dzisiejszy ludzie z nomenklatury słusznie minionego ustroju. Prawie wszyscy, jeśli nie wszyscy, mieli powiązania z SB.
To za ich sprawą i za sprawą niewydolnego systemu prawnego, który to spowodował tak potężny zator w polskich sądach (wydziałach ksiąg wieczystych) spekulanci – dzisiejsi właściciele mogli sięgnąć po majątek jak po swój, po drodze czyniąc wiele krzywdy lokatorom. Często dochodziło do prawdziwych dramatów, kiedy z dnia na dzień nowy „właściciel” wyrzucał prosto na bruk lokatorów, którzy z dokumentem zasiedlenia mieszkali tam od wielu dziesięcioleci. Ale cóż, geszefciarze mówili często – kapitalizm. I ze świeżo nabytym tytułem własności w ręku nakazywali wyrzucać ludzi na ulicę.
Mechanizmy tej swoistej spekulacji to zadanie na wiele lat dla wytrawnych śledczych. Jak dotąd żadna władza nie zrobiła z tym tematem porządku. Nasuwa się pytanie dlaczego. Czy dlatego, że był to znakomity interes? Zapewne tak skoro szwindel mógł się kręcić, a wmieszane weń osoby, to w końcu nie jakieś tam płotki handlujące pietruszką na podmiejskim bazarze.
Jak należy zatem odczytać ten sygnał tego nowego rządu? Czy jest to ukłon w stronę Niemiec? – bo w końcu nie jest wielką tajemnicą iż większość tego zagrabionego majątku w latach powojennych należała kiedyś do obywateli pochodzenia niemieckiego, oraz żydowskiego.
Czy może jest to taki pistolet straszak, który ma spowodować aby „nowi właściciele” udali się gdzie trzeba, z czym trzeba i do kogo trzeba?
Przypomina mi to troszkę sytuację związaną z handlem paliwami. Tam też jest określona grupa osób, która regularnie odwiedza(ła) właściwe ministerstwo - ponoć z walizkami pieniędzy, po to aby tylko resort nie obniżał akcyz i podatków. W sektorze paliwowym, pomimo tak wielkiej i szumnej akcji jaką była „afera paliwowa”, nic się zmieniło na lepsze. Szwindle dalej się kręcą.
Jak będzie w zapowiadanym rządowym projekcie w sprawie poruszanej w temacie? Pożyjemy zobaczymy, ale już dziś wietrzę w tym dziwny podstęp, wyczuwam niebezpieczeństwo.
|
|
30 listopad 2007
|
|
Marek Olżyński
|
|
|
|
Przekształcanie Niemiec w sprzymierzeńca USA?
sierpień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polskojęzyczny wymiar bezprawia
maj 25, 2004
PAP
|
Sejm: oklaski dla francuskiego ministra rolnictwa
lipiec 26, 2002
IAR
|
Gdyby nie Balcerowicz to bylibyśmy drugą ....
listopad 11, 2004
www.dziennik.krakow.pl
|
Godzina policyjna, przeszukiwanie getta...
Skąd to znamy?
sierpień 17, 2004
PAP
|
IV Rzeczpospolita kontra Balcerowicz
marzec 24, 2006
Artur Łoboda
|
Zespół MF-NBP za szybkim wejściem do strefy euro
sierpień 27, 2002
PAP
|
Bilans rządów 1989 -2009 – akt oskarżenia
luty 6, 2009
Dariusz Kosiur
|
Kłopoty (nie tylko Blaira)
sierpień 11, 2003
Maciej Łętowski
|
Zemsta
styczeń 12, 2004
przesłała Elżbieta
|
Do Polskich Partii, organizacji i środowisk patriotycznych
czerwiec 19, 2004
|
Czy Rydzyk to współczesny Luter?
styczeń 28, 2003
PAP
|
Dziecięcy antysemityzm? – czy kolejna bajka dziennikarzy GW "z tysiąca i jednej nocy”.
maj 26, 2008
ZR
|
Instytut Prowokacji Narodowej
maj 22, 2005
Wojciech Kozlowski
|
Fakt odkwasil osiedle z filipinskiej zarazy.
październik 13, 2007
.
|
Koniec Napolenow IV RP?
kwiecień 15, 2007
wasylzly
|
RMF FM - zawiadomienie o przestępstwie stacji
marzec 18, 2007
Zdzisław Raczkowski
|
Czy jest wśród nas uczciwy prokurator?
marzec 10, 2006
Artur Łoboda
|
U progu Kabaret Klika
listopad 18, 2003
www.kabaret-klika.prv.pl
|
Nie przenoście nam Lenina do warszawki
luty 9, 2007
Remigiusz Okraska
|
więcej -> |
|