ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
więcej ->

 
 

Kto chce emigrować do Kanady?

O, Kanada!

Dla wielu naiwnych omalze raj na ziemi.
Pisze to ku przestrodze wszystkim, ktorzy mysla, ze w Kanadzie zarabia sie kokosy i to latwo.

W moich oczach - i nie tylko - Kanada stacza sie po rowni pochylej coraz szybciej. Nic nie pomoga pompatyczne zapewnienia roznych kanadyjskich socjalistow i liberalow, ze Kanada jest najlepszym krajem do zycia. Ludzie coraz lepiej widza, ze polityka nepotyzmu i kreowania pasozytniczych rzadowych stanowisk pracy tylko dla swoich - pograza Kanade. Polityka emigracyjna Kanady sluzy tylko wlascicielom firm, kamienicznikom, wlascicielom sklepow z zywnoscia i odzieza. Na pewno nie sluzy ona dobrze wyksztalconym fachowcom z innych krajow, ktorzy przyjechali do Kanady ze wzgledu na tzw. posiadany poszukiwany zawod przez Kanade.

Dla nich nie ma pracy, a jedyna ich okazja jest wydawanie zarobionych pieniedzy na wynajecie mieszkania i utrzymanie sie tj. kupno odziezy, zywnosci, oplaty za przejazd etc. W samym Toronto poszukuje obecnie pracy okolo 20,000 inzynierow, a bardzo wielu ludzi z doktoratami pracuje jako taksowkarze.
Na spotkaniach w roznych osrodkach dla poszukujacych pracy ci o jedynie slusznych pogladach zaczynaja glosic nowa idee. Mianowicie, ze wiedza jest niczym jesli jej sie nie uzywa i pozytkuje. Innymi slowy wszyscy bezrobotni sa niczym, sa smieciem poniewaz nie spozytkowuja swojej wiedzy i umiejetnosci, poniewaz nie maja pracy. Wielu z bezrobotnych ma dobre referencje od swoich bylych kanadyjskich czy amerykanskich pracodawcow. Jednakze sa one bezuzyteczne. Zaden z pracodawcow nie dba o to, ze pracownik jest dobry, lojalny, punktualny, wykonujacy prace przed terminem. Pracownik ma byc taki. Jak wykona swoja robote to sie go zwalnia mimo, ze wykonywal prace za dwoch. A to z tej prostej przyczyny, ze nie nalezy do wybrancow, nie nalezy do rodziny lub grona znajomych wlascicieli firmy lub po prostu jest juz wiecej nie potrzebny. Dobrze jesli dostanie dobre referencje.
W ten sposob tworzy sie tzw. rynek pracy tj. masy pracownikow, ktorzy poszukuja pracy - czesto jakiejkolwiek pracy by przezyc. Ludzie probuja sie doksztalcac, biora nawet dosc drogie kursy w nadziei, ze dostana prace. Korzystaja na tym wlasciciele roznych firm i prywatnych college?ow. Jednakze to nie pomaga i czesto konczy sie tylko wyrzuceniem pieniedzy w bloto. Dlaczego? Proste - taka jest polityka wlascicieli Kanady.

Czy o tym glosno sie mowi? Alez skadze. Kanada jest przeciez najlepszym krajem na swiecie, gdzie nie ma zadnej dyskryminacji. Jakie jest wiec uzasadnienie tego, ze nie chca dac ci prace? Oto one:
-nie skonczyles kanadyjskiego college?u lub uczelni wiec nie znane sa twoje kwalifikacje,
-nie masz doswiadczenia kanadyjskiego,
-masz skonczony kurs, ale nie masz praktyki,
-nie znasz tak biegle angielskiego jak krolowa angielska,
-znasz sie na zbyt wielu rzeczach wiec masz przerost kwalifikacji i nie jestes wiarygodnym specjalista (specjalista znac sie moze tylko na jednej rzeczy dobrze),
-brak ci ciaglosci w wykonywaniu zawodu lub masz zbyt duze przerwy,
-bo mowisz prawde, ze byles zle traktowany przez menadzerow w poprzedniej firmie,
-nie zostaniesz dopuszczony do interview bez slowa wyjasnienia dlaczego.

To sa ich wytlumaczenia aby ci nie dac pracy.
Nie nalezych do nich wiec masz byc w grupie poszukujacych prace - kropka! Tym poszukujacym prace ciagle sie wmawia, ze jesli beda myslec pozytywnie to kiedys dostana prace. A gra idzie o to by zatrzymac ich jak najdluzej w Kanadzie, aby oni podtrzymywali ekonomie Kanady pracujac za grosze i napedzali kabze wlascicielom mieszkan i sklepow z zywnoscia i odzieza.

Ludzie, ktorzy widza jak jest naprawde i o tym mowia glosno sa niszczeni. Dlaczego? Gdyz pokazycja te hucpe innym, uswiadamiaja ich i ograniczaja w ten sposob na robienie ynteresu tej zlodziejskiej bandzie. Jesli nie jestes razem z tymi "kreatorami nowego swiata" nie masz szans na godne zycie w Kanadzie.
Na liscie ONZ - najlepszych krajow swiata pod wzgledem standardu zycia - Kanada obsunela sie o pare pozycji. To tylko potwierdza teze, ze wszedzie gdzie liberalowie i socjalisci sa u wladzy to w krotkim stanie zniszcza kazdy kraj.

Pewnego dnia imigranci na poszukiwany zawod rozumieja o co chodzi i wracaja do swoich ojczyzn. Najszybciej rozumieja to Chinczycy, ktorych emigracja spadla dosc gwaltownie. Hindusi jeszcze nie zrozumieli i jest ich coraz wiecej. Nowych uczestnikow gry w iluzje nie brakuje. Karuzela jeszcze sie kreci - jak dlugo?
Kiedy wreszcie oglupieni Kanadyjczycy sie obudza? Oni rowniez uczestnicza w tej uwlaczajacej ludzkiej godnosci grze.

Pamietajcie kochani Polacy - jestescie nikim jesli jestescie najmitami. Tyle Polski ile polskiej wlasnosci. Na pochybel zdrajcom i sprzedawczykom!


Pozdrawiam
Jerzy Malinski
24 sierpień 2003

Ojczyzna.pl 

  

Archiwum

Zmieniać aby nie zmienić
kwiecień 18, 2005
Kazimierz Murasiewicz
Fałsze Henryka Grynberga
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
Nowa Zimna Wojna?
kwiecień 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Plac Świętego Piotra
marzec 31, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rozchełstane modelki przed ostatnim meblem
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Michnik znowu zacheca Polakow do oddawania pieniedzy lichwiarzom
grudzień 31, 2007
W.M.
Prorok Nycz
sierpień 18, 2002
PAP
Kultowy ubaw po pachy
lipiec 9, 2008
Marek Jastrząb
Przynieście nam głowy zdrajców
wrzesień 12, 2004
Europejskie "standardy"
sierpień 23, 2003
PAP
Soros skazany
grudzień 20, 2002
zapraza.net
Białoruś w Polskim wydaniu.
czerwiec 17, 2008
Bogusław
TEZY do dyskusji w ramach Programu "Polska 2005" ? komentarz 1
lipiec 18, 2005
J.Ś.
Wyrok za negowanie holokaustu
luty 21, 2006
Koalicje. KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
listopad 15, 2002
http://angora.pl
Witojcie w naszym Euro-Unijnym Więzieniu Narodów!
maj 1, 2004
Marek Głogoczowski
Bohaterowie czy omamieni?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Polacy są kretynami?
lipiec 10, 2008
Artur Łoboda
Rebelia w afgańskiej prowincji
czerwiec 18, 2004
PAP
Według Gronkiewicz-Waltz "program Kołodki to kontynuacja"
lipiec 16, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media