ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Bankructwo Ukrainy 
 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
więcej ->

 
 

Kosowo i Kurdystan


Poparcie USA dla niepodległości Kosowa ma dać gwarancję utrzymywania tam największej zagranicznej bazy USA „Camp Bondsteel,” która stoi na straży rurociągu naftowego wartości ponad miliarda dolarów, mającego służyć jako ogniwo w dostarczaniu paliwa do rafinerii w USA. Tymczasem Wladimir Putin uważa uznanie niepodległości Kosowa za podminowywanie stosunków międzynarodowych na bardzo długi czas. Akt ten Putin porównał do kija, który ma dwa końce i grozi Waszyngtonowi, że jeden z końców tego kija uderzy w USA.

Premier Serbii, Wojisław Kostunica mówi o Kosowie, jako o „fałszywym państwie,” ponieważ nie ma Kosowarów. Są tylko Serbowie i Albańczycy, z których każdy chce przłączyć Kosowo do swojego państwa, albo „historycznej” Serbii albo „wielkiej” Albanii. Analityk William S. Lind pisze, że akcja USA i UE odcięcia od Serbii najważniejszej historycznie serbskiej prowincji, jest jednocześnie zbrodnią i wielkim błędem, ponieważ nikt nie ma prawa do rozbiorów suwerennego państwa.

Pamiętamy, że rozbiory Polski były nie tylko tragedią Polaków, ale równocześnie zbrodnią międzynarodową. Obecne uzasadnianie rozbioru Serbii, jako aktu legalnego jest zupełnie bezprawne. Według sądów niemieckich, w nie było czystki etnicznej Albańczyków w Kosowie, przed bombardowaniem Serbii przez USA, w ramach NATO.

Działo się to według planu pani M. Albright, Żydówki, której Serbowie uratowali życie, chowając ją przed hitlerowcami, w Belgradzie i w nagrodę w 1999 roku, byli według jej planu bombardowani przez 78 dni w czasie których atakowano ludność cywilną co jest zbrodnią przeciwko prawu międzynarodowemu.

Kiedy Rosja wycofała swoją pomoc dla Serbii okupowanej przez NATO, dwie trzecie Serbów w Kosowie padło ofiarą czystki etnicznej z rąk Albańczyków. Tylko Kosowo północne ma serbską większość ludności i teraz jest nieoficjalnie przejmowane przez służby Serbii. Obecnie w Kosowie północnym, NATO nie ma żadnej kontroli. Natomiast wysepki Serbów na terenach, na których przeważa ludność albańska są zagrożone zbrodnicza czystką etniczną.

Rosja i Serbia może uruchomić partyzantkę przeciwko Waszyngtonowi i Brukseli. Łatwo jest dziś Serbom stosować miny przydrożne przeciw czołgowe jak i strzelać z zasadzki. Jeżeli UE zastosuje sankcje ekonomiczne, Rosja może poprzeć Serbię petro-dolarami. Na wypadek ponownego zagrożenia Serbii bombardowaniem z powietrza przez NATO, Rosja, tym razem, jest w stanie posłać do Serbii dobrze wyposażone oddziały przeciw-lotnicze tak jak to Rosjanie uczynili dla Syrii przeciwko USA i Izraelowi. Poprzednio słaby i przekupny Jelcyn, nie mógł niczego zrobić, ponieważ Amerykanie i Żydzi utrzymywali go przy wadzy. Czynili to w celu okradania Rosji drogą prywatyzacji.

Ponowna wojna na Bałkanach, tym razem jako rosnące współzawodnictwo Rosji i NATO, jest poważnym zagrożeniem dla świata w obecnej epoce nuklearnej. Być może nowa konferencja bałkańska mogłaby być powołana i dać Serbii serbską część Bośni, w zamian za stratę części Kosowa na rzecz Albanii.

Według Wladimira Owczynky, byłego szefa rosyjskiego biura Interpol’u w 1990tych, Albania jest głównym centrum zorganizowanej zbrodni w Europie, pod kontrolą Haszami Thaci, byłego marksisty, nawróconego na narodowy socjalizm i byłego szefa Wyzwoleńczej Armii w Kosowie (WAK). Thaci używał pseudonimu „serpent” i był chwalony przez sekretarza stanu Madeleine Albright, jako muzułmański „wojownik o demokrację.”

Obecnie WAK jest rodzajem bałkańskiej al-Qaid’y, finansowanej za pomocą handlu narkotykami i żywym towarem, głównie na rynek niemiecki i holenderski. Mafia ta ma poparcie służb specjalnych USA i W. Brytanii. Według Interpol’u oraz Europol’u mafia albańska zarobiła w latach 1999 i 2000 ponad siedem i pół miliarda euro, (dziś wymienianego po kursie 1,52 dolara za euro).

Trans-bałkański rurociąg firmy Albanian Macedonian Bulgarian Oil Corporation ma być uruchomiony w 2011 roku i zasilany z regionu Morza Kaspijskiego oraz statkami przez Morze Czarne, do Burgas w Bułgarii, a następnie przez Macedonię do portu Vlora w Albanii. Dlatego wojna NATO przeciwko Jugosławii była kluczowa dla kontroli portu Vlora, przez który paliwo ma być transportowane dalej do Rotterdamu i rafinerii w USA, omijając zatłoczone Dardanele.

„Korytarz energetyczny” omijający Rosję oraz Iran ma być zabezpieczony za pomocą bazy zbudowanej na 400 hektarach, „Camp Bondsteel,” na polach południowego Kosowa. Według Chalmers’a Jonhnsona, autora „Sorrows of Empire,” baza ta ma działać również tak jak Guantanamo na Kubie. Garnizon 17,000 żołnierzy NATO, plus tysiące biurokratów i policji ma służyć jako gwarancja sukcesu neo-kolonialzmu w imię „demokracji.”

Tymczasem u ważnego ?ródła ropy naftowej w Iraku, Amerykanie pozwolili Turkom chwilowo najechać na Kurdystan armią 10,000 żołnierzy. Kurdystanowi grozi ponowna zdrada ze strony USA, jak to miało miejsce już kilka razy. Tysiące żołnierzy Peszmerga, wojsk Kurdów, jest na granicy Iraku i Turcji gotowych do walki. Jednocześnie Turcja jest członkiem NATO i nie zgadza się na istnienie Kurdystanu w Iraku, ponieważ na ¼ terenu Turcji mieszka ponad 12 milionów Kurdów, skłóconych z Turkami i pozbawionych autonomii.

Obecnie Turcy są w dobrej pozycji strategicznej. Przez Turcję można eksportować z Iraku ropę naftową i gaz ziemny, szczególnie z bogatego regionu Kirkut, który również jest bogaty w wodę. Turcja jednocześnie również może kupować ropę naftową z Rosji i gaz ziemny z Iranu, co jest atutem w walce Turcji przeciwko istnieniu państwa Kurdów. Tak więc Serbia i Irak są ofiarami „wielkiej gry” o ropę naftową i gaz ziemny a Kosowo i Kurdystan są pionkami w tej grze.

WWW.pogonowski.com
2 marzec 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Tylko 21 postępowań karnych wobec polskich maklerów
styczeń 13, 2003
PAP
Haniebny - czy tylko głupi?
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
Jarmulka i prezydent
listopad 28, 2006
wielbiciel poezji
Wojskowa turystyka
maj 21, 2003
Stanisław Tymiński
Miller nie bąd? głupi
marzec 27, 2003
Artur Łoboda
Pod ochroną Wymiaru Bezprawia
grudzień 4, 2003
http://www.gazetapoznanska.pl
NOWA DEMOKRACJA. Jak rządzić w XXI wieku?
styczeń 15, 2003
PHILIP GOULD The Spectator
"Nowy Bliski Wschód"
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
To my napluliśmy na groby naszych bohaterów
maj 1, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Izrael Szamir - Przyparty do muru
lipiec 9, 2008
Izrael Szamir
"Integracja czy rozbój"
luty 20, 2003
Piotr z Calgary
Hitler chciał namówić Polaków do wspólnego ataku na Sowiety
sierpień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kontrakt na Podboj Serc i Umyslow
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Kapitalizm
kwiecień 25, 2004
Artur Łoboda
Franco udaremnił komunistyczny zamach
sierpień 8, 2006
Prof. Maciej Giertych
Władyslaw Bartoszewski
październik 19, 2007
Goska
Tusk: Polska będzie w kłopotliwym położeniu, jak Irlandia
lipiec 1, 2008
Różne światy - czyli - co Wy tu robicie?!
październik 25, 2007
Artur Łoboda
Komuna mogła by być wzorcem
październik 31, 2004
Geje pomiędzy ofiarami
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media