|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
więcej -> |
|
Przyznanie się do błędu
|
|
5 lipca Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski wręczył tytuły Mecenasa Kultury w trzech kategoriach: największego finansowego wkładu, najciekawszej formy i efektowności mecenatu oraz działań na rzecz ochrony zabytków.
( 5 lipca) Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski wręczył tytuły Mecenasa Kultury w trzech kategoriach: największego finansowego wkładu, najciekawszej formy i efektowności mecenatu oraz działań na rzecz ochrony zabytków. Tytuły Mecenasa Kultury 2004 roku otrzymali:
Krakowski Bank Spółdzielczy w kategorii największego finansowego wkładu we współfinansowanie podmiotów lub przedsięwzięć kulturalnych i artystycznych związanych z Krakowem i równocześnie w kategorii najciekawszej formy i efektywności mecenatu.
Bank BPH S.A. w kategorii największego finansowego wkładu we współfinansowanie podmiotów lub przedsięwzięć kulturalnych i artystycznych związanych z Krakowem.
Elektrociepłownia Kraków S.A., Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. Oddział w Krakowie, Bank PKO Bank Polski S.A.-w kategorii najciekawszej formy i efektywności mecenatu za najlepszy i niekonwencjonalny pomysł , bąd? ciągłość mecenatu nad jednym podmiotem lub przedsięwzięciem.
Steven Spielberg -w kategorii działań na rzecz ochrony zabytków.
Do tegorocznej edycji konkursu wpłynęły 74 wnioski o przyznanie tytułów 56 podmiotom.
Laureaci otrzymują statułetki autorstwa krakowskiego artysty-rze?biarza Kazimierza Adamskiego oraz dyplom zaprojektowany przez prof. Akademii Sztuk Pięknych Adama Miratyńskiego. Przez pięć lat laureaci mają prawo używania znaku graficznego tytułu Mecenasa Kultury Krakowa we własnych publikacjach( z zaznaczeniem roku, w którym tytuł otrzymali).
Idę konkursu Mecenasa Kultury jest wspieranie współpracy środowisk gospodarczych z krakowskimi twórcami i instytucjami kultury. Tytuł Mecenasa przyznaje co roku Prezydent Miasta Krakowa na wniosek komisji –Bractwa Mecenatu Kultury. O tytuł Mecenasa Kultury Krakowa mogą ubiegać się polskie i zagraniczne osoby fizyczne oraz podmioty prawne. (MW)
(www.krakow.pl)
|
|
5 lipiec 2005
|
|
|
|
|
|
Plutokracja - najdroższa orgia w historii
wrzesień 3, 2006
zbigniew jankowski
|
Mundial i cykliści
czerwiec 15, 2006
StefanDetko
|
Skazywał niewinnych
marzec 6, 2006
PAP
|
Czwarty wymiar czyli przełamanie aksjomatów
kwiecień 24, 2006
Artur Łoboda
|
60. rocznica powstania w Getcie Warszawskim
kwiecień 30, 2003
aaa
|
To my napluliśmy na groby naszych bohaterów
maj 1, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dorzynki w Bagdadzie
listopad 17, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Pieniądze nie śmierdzą
lipiec 18, 2002
PAP
|
Odebrać dzieci
styczeń 5, 2009
Bogusław
|
Oleksy: czy komisja rozjaśni "zakryte pole"?
styczeń 11, 2003
PAP
|
Na kogo nie głosować podczas zbliżających się wyborów
wrzesień 24, 2005
Artur Łoboda
|
Prawda
listopad 14, 2006
Artur Łoboda
|
Ekskluzywny wywiad dla polskiej TV
sierpień 31, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kajmany - raj dla hedgefundów
czerwiec 15, 2008
|
Proszę, przebaczcie nam!
kwiecień 25, 2003
PAP
|
Równość wobec prawa
listopad 3, 2006
Margot III
|
Ożywienie gospodarcze na świecie ...........
lipiec 12, 2002
PAP
|
Najazd na Halembę
grudzień 4, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
|
Na wschdniej granicy będzie niemiecki żołnierz nas pilnował!
marzec 29, 2003
Jędrzej Bielecki z Brukseli
|
Śpiew "tenorów" trzech
maj 29, 2007
Dariusz Kosiur
|
więcej -> |
|