ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
więcej ->

 
 

Koniec Kaczyńskiego...


Są mocne i niepodważalne dowody na to, że nieruchomości posiadane obecnie przez spółki i fundacje związane z Jarosławem Kaczyńskim, posłem Dornem, posłami Lipinskim, Jasińskim oraz posłanką Jolanta Sczypińska, zostały zagarnięte w drodze czynów zabronionych, być możeprzestępstw. Wobec tych nieruchomości istnieją potwierdzone przez Urząd Mieszkalnictwa oraz NSA roszczenia reprywatyzacyjne. Lech Kaczyński, prezydent Warszawy ich nie uznaje i nie garnie się też do zwrotu zagarniętych przez brata nieruchomości.

Wszystko wskazuje na to, że my wszyscy będziemy musieli zapłacić Tarnowskim odszkodowanie. Urzędnicy, którzy im zbywali w/w nieruchomości zostali w roku 1995 uznani winnymi popełnienia czynów zabronionych. To nie jest jednak wszystko!!!

Tylko jedna spółka z tytułu czynszów zbieranych na zagarniętych budynkach przynosi 9 mln zł przychodu rocznie. Kaczyński zaniżał również podatki. To potwierdził UKS.

Zapraszam do lektury artykułów oraz przeczytania umieszczonych w formacie pdf
załączników
Czytaj: http://www.raportnowaka.pl/
14 czerwiec 2005

Zbigniew Nowak 

  

Archiwum

Skazani na pokój, albo samounicestwienie
październik 19, 2003
Artur Łoboda
Rycerze i Obrońcy Grobu.... Chrystusowego
wrzesień 29, 2005
Mietek
Apel o wiernosc Polsce
marzec 7, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
Wałęsa szanujący prokuratorów
marzec 10, 2005
Lech Wałęsa
Zamach Stanu w Polsce
wrzesień 27, 2006
mik4
Pogrobowcy Minca
luty 3, 2003
Artur Łoboda
Rosja szachuje USA paliwem a USA Rosję "Tarczą"
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Podsumowanie tematu logowania
grudzień 4, 2007
Artur Łoboda
NEXUS - Bronie do zdalnej manipulacji mozgu
czerwiec 20, 2008
Goska
Dywersja kulturowo -polityczna jako narzędzie walki z Rosją na przykładzie Limonowa
wrzesień 1, 2006
G. Cimek
Generał Michał Gutowski nie żyje (2)
wrzesień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Sprawy płk. Chwastka ciąg dalszy.
listopad 24, 2002
PAP
"Wolna prasa"
kwiecień 30, 2004
Adam Zieliński
"Krajobraz po wojnie" - Pamiec 13 Grudnia 1981
grudzień 13, 2006
przesłała Elzbieta
Papież złożył Polakom noworoczne życzenia
grudzień 29, 2002
PAP
W czyim imieniu występują?
wrzesień 8, 2004
Wystąpienie kanclerza Niemiec Gerharda Schroedera
sierpień 2, 2004
PAP
20 września 1939 roku
lipiec 20, 2008
Artur Łoboda
Polska Państwem Prawa ?
kwiecień 7, 2003
dr Adam Sandauer
Kto to był Pankracy ?
wrzesień 25, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media