ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
więcej ->

 
 

Katastrofa na wschodzie



Nie tak dawno całe tłumy polskich mesjanistów politycznych latały do Kijowa aby dowodzić „pomarańczową rewolucją” w celu zbudowanie na Ukrainie demokracji. Uprzedzałem wtedy, że jest to działanie uwarunkowane ideologicznie i sprzeczne z polską racją stanu. Pisałem, że jeśli „pomarańczowi” nie daj Panie Boże przegrają i do władzy wróci ekipa Janukowicza to polska mniejszość na Ukrainie dostanie straszne baty. Dowodziłem, że ekipa Juszczenki to nie jest żadna rzeczywista opozycja, tylko taki rusiński odpowiednik naszych ROAD, UW i PD.

Na Ukrainie właśnie zakończyły się obrady ichniego „Okrągłego Stołu” w wyniku którego powstała czerwono-różowa koalicja Juszczenki i Janukowicza. W jakiejś ukraińskiej Magdalence Juszczenko odegrał rolę Michnika, a Janukowicz rolę Kiszczaka. Doszło do „historycznego kompromisu”, który oznacza „pokojową transformację” Ukrainy od „totalitaryzmu” do „demokracji”. Na Ukrainie zrealizowano schemat Adama Michnika: „wasz prezydent, nasz premier”, z tą różnicą, że tam opozycja ma prezydenta, a komuniści premiera.

Pewien mój znajomy spytał się mnie kiedyś „czy wiesz kto siedział przy Okrągłym Stole?”. Odpowiedziałem mu na to, że po jednej stronie siedzieli komuniści, a po drugiej socjaliści z „Solidarności”. Na to mój znajomy mi odpowiedział, że można to ująć o wiele prościej: „po obydwu stronach Okrągłego Stołu siedział Bronisław Geremek”. Fakt, to co podzieliło się w roku 1968, wróciło do pierwotnej przyja?ni. Na Ukrainie mamy dziś dokładnie to samo. W Kijowie narodził się klasyczny układ postkomunistyczny, powstający wtedy, gdy władza nie została obalona zbrojnie, lecz podzieliła się stołkami z byłą opozycją. Wiemy z doświadczeń Polski, że nie ma gorszego rozwiązania, gdyż smród tego układu będzie niszczył państwo przez kilkadziesiąt kolejnych lat. Są takie chwile gdy lepsza jest rewolucja, która pochłonie nawet pareset ofiar. Rewolucje oczyszczają atmosferę i oznaczają definitywny koniec starego układu. Rozumiał to Robespierre. Ale rozumieli to także Michnik, Kuroń i Geremek, a teraz Juszczenko – oni nie chcieli rewolucji, gdyż nie chcieli zniszczyć układu z którego wyrośli i którego nadal czuli się częścią.

Współczuję Ukraińcom, ale martwię się o Polskę. Jesteśmy dziś świadkami katastrofy polskiej mesjanistycznej dyplomacji na Wschodzie. Chciałbym dziś zapytać Lecha Wałęsę, Michała Kamińskiego i Jerzego Buzka - którzy je?dzili siać rewolucję w Kijowie – czy czują się odpowiedzialni za tę katastrofę? Czy zdają sobie sprawę, że Polska wmieszała się w wewnętrzne sprawy naszego sąsiada, postawiła wszystko na jedną frakcję i przegrała? Dzięki waszej głupocie Panowie, mamy dziś we wschodnim sąsiedzie wroga! Oczekuję, że przyznacie mi rację. Oczekuję, że poseł Kamiński wreszcie wystąpi w telewizji ze skwaszoną miną i przyzna, że nie jest najmądrzejszym człowiekiem na świecie! Oczekuję, że Jerzy Buzek przyzna publicznie, że na polityce to właściwie nigdy się nie znał i dał się do niej wciągnąć przez przypadek, na prośbę swojego doktoranta! Oczekuję, że Lech Wałęsa wreszcie uzna swoją niekompetencję i wróci do jakiś prostych prac fizycznych!

Na Ukrainie Polska poniosła katastrofalną porażkę, gdyż klasa polityczna kierowała się ideologią, zamiast modlić się przed politycznym bożkiem racji stanu. „Ultima ratio regnum” kazał wypisywać Richelieu na armatach, podczas gdy Wy – Panowie krzyczeliście „za wolność naszą i waszą”. Dlatego Richelieu był mężem stanu, a Wy jesteście tylko demokratycznymi politykami

6 sierpień 2006

Adam Wielomski 

  

Archiwum

Zionists, Psychopaths and 9/11
kwiecień 10, 2007
przysłał ICP
Ćmoje boje o praworządności
luty 20, 2006
Kometa którą postrzelono.
lipiec 5, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Bez prawa powrotu
maj 2, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Argentyński Buzek
kwiecień 25, 2004
PAP
Dwie miary
luty 3, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Lech Wałęsa niczym Gomułka
marzec 13, 2005
Antoni Zambrowski
CHIMeryczny świat Temidy
luty 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Najmądrzejszy naród na świecie
czerwiec 26, 2008
Artur Łoboda
"Nie mieliśmy innego wyboru posiadając informacje wywiadowcze takie, jakie posiadaliśmy".
luty 8, 2004
Kielce and fear
czerwiec 28, 2006
Norman G. Finkelstein
Brońcie się przed policyjnym zamachem stanu!
październik 20, 2004
cywilizowany
Miłość XXI wieku
marzec 8, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Polska znowu na pierwszy ogień?
sierpień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
USA sa niezastapione
kwiecień 19, 2008
Goska
Stalowa katastrofa
październik 28, 2003
http://www.obywatel.org.pl/
Ośle uszy.
czerwiec 6, 2008
Bogusław
Milczenie niektórych owiec i głos pasterzy
kwiecień 15, 2008
przesłala Elżbieta Gawlas
Arktyczne Rezerwy Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego
luty 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Masowe bankructwa z winy menadżerów
lipiec 31, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media