ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
więcej ->

 
 

Światu grozi zagłada

Czterdzieści lat temu, na Krakowskim Kazimierzu, nieopodal Starej Synagogi rosły drzewa owocowe.

W tym samym miejscu jeszcze kilkanaście lat wcześniej mieściła się mała bożnica. W niej to Natan Spira - twórca kabały i wielki mistyk żydowski rozwijał swoje teorie na początku XVI wieku.
W młodości wielokrotnie wspinałem się po drzewach by zerwać rosnące na nich owoce.
Szczególnie smakowite były - rosnące od strony ul. Dajwór papierówki.
Ani duch miejsca, ani twórcze skłonności nie wyzwoliły we mnie mistycyzmu i na życie patrzę nad wyraz trze?wo.
Co prawda w młodości zdarzało się odwoływać do nadprzyrodzonych mocy, kiedy podrywało się jakąś dziewczynę i we wspólnym uniesieniu dążyło do wiadomego celu.
Zresztą miałem w tej materii doskonałego mistrza - niejakiego Adasia Mickiewicza, który w bajerowaniu kobiet osiągnął szczyty.

Kiedyś, w końcu płodzi się syna, buduje dom i sadzi drzewo. Wtedy to, organiczne przeżywanie każdego dnia staje się przyjemnością samą w sobie i nie potrzebujemy doszukiwać się nadprzyrodzonych sił decydujących o naszym życiu a popełnione błędy wstawiamy do właściwej szuflady, bez uciekania się krętactw.
Jednak ci, którym natura poskąpiła przymiotów męskości poszukują dróg odreagowania we władzy, mordzie, strachu swoich ofiar.
Takie Hitlerki rodzą się pod każdą szerokością geograficzną i w każdej kulturze.
Dlatego w Niemczech - kraju o bardzo rozwiniętej demokracji nastąpił regres cywilizacyjny, kiedy w wyniku monumentalnej manipulacji (której elementem było spalenie parlamentu - Reichstagu) władzę przejął eunuch odwołujący się do mistyki i niejasnych zagrożeń narodu niemieckiego.
Wtedy - to spisek żydowski miał być straszakiem na otumanione medialnie społeczeństwo niemieckie.

Po 60 latach następuje powtórzenie takiego samego schematu działania.
Tym razem Żydzi stymulują strach przed nieznanym, chociaż bardzo dokładnie opisanym. Tym złem jest - świat islamu, stojący na drodze imperialnej agresji Izraela.
Przez ostatnie 20 lat w filmach hollywoodzkich realizowano program manipulacji umysłami Amerykanów.
Zrobiono z nich bezmyślnych idiotów, których teraz bardzo łatwo poprowadzić na wojnę i wmówić, że powinni mordować ludzi bo w przeciwnym wypadku sami staną się ofiarą czarnych mocy - "imperium zła".
Kto sieje wiatr ten zbiera żniwo
Dzisiaj kalifornijscy twórcy filmowi opowiadają się przeciwko amerykańskiemu Hitlerkowi. Ale sprawy zaszły tak daleko, że nie da się odkręcić popełnionych błędów.

Nasi rodzimi podpalacze świata: agent-Kwaśniewski i agent-Belka chcą przenieść pożar wojny na teren Polski.
W tym celu, nie tylko wysyłają polskich żołdaków do Iraku, ale dążą do zainstalowania na terenie Polski amerykańskich wyrzutni rakietowych.
W wypadku konfliktu zbrojnego Polska stanie się pierwszoplanowym celem.
Nawet w czasie sowieckiej okupacji nie mieliśmy takiego zagrożenia.

Za 2-3 lata czeka nas wielka hekatomba.

Dzień ogłoszenia wyników wyborczych w Stanach Zjednoczonych - 3 listopada 2004 roku, mimo że tak piękny (jak na tą porę roku) stał się dzniem smutku.

Światu grozi zagłada.


(Rabin Natan Nata Spira (1583-1633), od tytułu swego głównego dzieła zwany Megale Amukot - rabin, kabalista, jeden z pierwszych żydowskich mistyków w Polsce, od roku 1617 rektor krakowskiej jesziwy (akademii talmudycznej), gdzie wykładał Torę, Talmud i komentarze według zasad kabały[*] praktycznej Arizala (rabina Icchaka Lurii z Safedu).

W dziele Megale Amukot ("Odkrywca tajemnic") na 252 różne sposoby zinterpretował ten fragment Pięcioksięgu, w którym Bóg odmawia błaganiom Mojżesza o pozwolenie wejścia do Ziemi Obiecanej ("Dość już, nie mów mi o tym więcej" - Księga Powtórzonego Prawa 3, 26).
Jak widać żadna interpretacja nie jest na tyle dobra, aby być jedyną słuszną i prawdziwą.
Według jego syna miał zamiar dodawać kolejne wyjaśnienia, ale głos z nieba powiedział mu "Dość już", żądając przerwania pracy.
Powszechnie wierzono, że przychodzi do niego w nocy prorok Eliasz i odsłania przed nim różne sekrety; płacze razem z nim nad upadkiem Izraela i razem z aniołami modlą się o jego wskrzeszenie.
Natan Nata Spira zajmował się również (w, kabalistyczny sposób) astronomią, matematyką i metafizyką.
Jego teść, bogaty kupiec Mojżesz Jekeles, zbudował dla niego małą bożnicę Na Górce obok Starej Synagogi.
Według legendy całymi nocami "siedział w swej uczelni i zgłębiał kabalistyczne pisma", a świeca w jego oknie była w Żydowskim Mieście "niby latarnią morską na ciemnym morzu.
Razu pewnego świeca zgasła, i tej nocy zgasło życie świętego męża"
3 listopad 2004

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Stypa się udała - humor premierom dopisywał
grudzień 11, 2002
Opera
sierpień 21, 2004
Wybiórcza
Niepewne Zalozenia Strategii Bush’a w Iraku
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
EURO 2012, czyli USTĘP, A SPRAWA POLSKA
maj 30, 2008
Marek Jastrząb
Agresja ze wschodu
wrzesień 17, 2007
Marek Olżyński
A może nie warto zaglądać na ten Portal?
marzec 1, 2007
Artur Łoboda
Ogłoszenie ze słupa
czerwiec 26, 2004
NIE "tarczy antyrakietowej" - demo niedziela
styczeń 27, 2007
Inicjatywa "Stop Wojnie"
Oferta dla Białorusi Pseudoobrońcy wolności, demokracji i praw człowieka
marzec 22, 2006
Tadeusz Samitowski
Prokom coraz droższy
lipiec 22, 2002
Rzeczpospolita
Zgromadzenie Religijne krytykuje "Mapę drogową"
maj 24, 2003
przesłała Anetka
Dlaczego gwiazda spadła z firmamentu?
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Unia Europejska - dinozaur czekający na dobicie?
sierpień 25, 2004
Carl Beddermann
Dzisiaj w dobie wyborczej kampanii prezydenckiej U.S. należy zastanowić się i odpowiedzieć 2008 i co dalej.
maj 11, 2008
Gregory Akko
Polscy obywatele "Komisji Trójstronnej"
(Tajna władza Świata)

listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
Płk. Chwastek zwolniony z armii
sierpień 19, 2002
IAR
Odpowiedzialność za słowa
kwiecień 25, 2003
Żydzi
grudzień 22, 2004
aaa
Powstanie wymusił „Monter”...
sierpień 15, 2008
www.myslpolska.pl
Promocja Krakowa w Berlinie
kwiecień 3, 2004
www.krakow.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media