ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
więcej ->

 
 

Tragedia polskiego autokaru we Francji stała się zaczynem kolejnej manipulacji społeczeństwem.

www.pnlp.org.pl/

Tragedia polskiego autokaru we Francji stała się zaczynem kolejnej manipulacji społeczeństwem. Dlaczego tragiczny wypadek jest przyczyną wielkiej żałoby narodowej? Przecież są tysiące dziennie wypadków, o których się nie mówi. A tymczasem Polacy kolejny raz mają pogrążyć się w smutku nie proporcjonalnym do przyczyny. Wpisuje się to w ciąg podobnych wydarzeń: żałoba po śmierci Jana Pawła II (jakoś jeszcze uzasadniona), upadek dachu hali w Katowicach, katastrofa w kopalni Halemba. Czy realną tragedią nie jest utrudniony, a nawet uniemożliwiony dostęp do służby zdrowia milionów Polaków?

Celem tych "sztucznych" żałób narodowych jest wsączenie lęku przed jutrem, wywołanie nerwicy oraz dążenie, aby codziennością człowieka stało się "spoglądanie w dół, a nie w górę". Polak ma się więc smucić i solidaryzować z pustką po stracie "jakiś" ludzi w wypadku. Nie może natomiast myśleć o konkretnych, żywych rodakach, o lepszym jutrze dla siebie i innych, o kreatywnej, pozytywnej wizji przyszłości. Nie może, gdyż musiałby z tego punktu widzenia oceniać i analizować bieżące wydarzenia, tj. prowokacje wymierzone w legalny rząd polski, obcą bazę amerykańską, która ograniczy polską suwerenność; dążenie do konstytucji unijnej, która unieważni polską konstytucję.

Sposób prezentacji wiadomości na temat wypadków w ogóle, a szczególnie takiej tragedii jaka zdarzyła się we Francji, jest jakimś zjawiskiem z dziedziny psychopatologii. Co pół godziny na wielu programach radia i telewizji dziennikarze powtarzają o liczbie ofiar, płonącym wraku autokaru, rozrzuconych ciałach, płaczu ludzi. To media są więc odpowiedzialne za tworzenie tzw. cywilizacji śmierci (K. Wojtyła) oraz postawy nekrofilskiej (E. Fromm). Odpowiadają za to dziennikarze i realizatorzy programów, a przede wszystkim właściciele mediów. Brak reakcji za strony rządu i Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji sprawia, że również politycy ponoszą tu winę. Wszyscy mają na obronę hasełko, że to ludzie chcą oglądać i słuchać o tragediach. Ciekawe, kto kiedy w demokratycznym państwie zapytał w referendum, jakich programów ludzie chcą w mediach?! Efektem "sztucznych żałób" i polityki medialnej jest masowa znieczulica społeczna. Przyzwyczajeni, by słuchać o śmierci i tragedii co pół godziny, między reklamami, muzyką rozrywkową i konkursami, ludzie obojętnieją na realną tragedię żyjących obok. Ostatnią oazą spokoju stają się właśnie programy rozrywkowe, "zabawne" reklamy oraz wizyta w hipermarkecie. Tam bowiem zawsze jest "przyjemnie" i "fajnie".

Współczesny kapitalizm generuje nieludzki świat, którego namiastkę opisano powyżej. Nie tylko wyzysk ekonomiczny, ale degradacja duchowa oraz obrzydliwa manipulacja świadomością społeczną czyni ten ustrój nie do zaakceptowania dla każdego, kto wartość Człowieka i człowieczeństwa umiejscawia na pierwszym miejscu w hierarchii wartości.
26 lipiec 2007

pnlp 

  

Archiwum

Dlaczego mamy płacić my Polacy ?
czerwiec 21, 2003
Elżbieta
31 proc. krajowych biznesmenów uważa, że korupcja się zmniejszyła
listopad 28, 2002
PAP
Meldunek z podróży do "czarnej dziury" Europy
sierpień 30, 2006
Marek Głogoczowski
Czy ktoś widział większego debila?
sierpień 25, 2008
PAP
Recent dealings in Russian weapons. Video presentations. Ostatnie transakcje rosyjskim uzbrojeniem - materiał video
wrzesień 27, 2008
tlumacz
Skąd w was tyle nienawiści?
marzec 17, 2005
Cała prawda jest "naked"
październik 11, 2008
Art
O naszym obecnym Starszym Bracie, przez poprzedniego. About our Big Brother, by the previous one. (1)(2007.09.20)
wrzesień 20, 2007
tłumacz
Żydowska bohaterka i „Tarcza” w Polsce
kwiecień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Śląscy "biznesmeni" ukradli 4 mln zł
lipiec 4, 2002
PAP
Cenzor, cenzura, moderator, kretyn…
maj 31, 2006
zaprasza.net
Kulisy przymierza Polska-USA w Iraku
kwiecień 25, 2004
PAP
Przynajmniej wiadomo o co naprawdę "Unii Europejskiej" chodzi
luty 21, 2006
PAP
Po raz kolejny oszukani przez UE
luty 4, 2003
PAP
ZIMOWE ALELLUJA WIELKANOCNE
marzec 20, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
To już historia 2
Zamiar: zniszczyć państwo...

grudzień 6, 2002
Tygodnik Solidarność 14.XII. 2001
Dziś paserzy zakładają partie polityczne
kwiecień 12, 2003
Spada zaufanie do mediów publicznych
październik 10, 2003
Artur Łoboda
POLSKA - UNIA 20
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Ghandi i Churchill
maj 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media