|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy |
|
| |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
więcej -> |
|
Pl.jokes .. O tej niemożnosci ,wiecej.ciut..
|
|
Zabicie komunikacji i obiegu informacji między ludzmi to Huxleyowski majsterszyk i największy sukces wspołczesnej najpotęzniejszej w historii swiata globalnej machiny kłamstwa i propagandy,
ktora rzekomo w imie rozwoju komunikacji i lepszego wzajemnego zrozumienia..miedzy narodami globu...
generuje akurat tego przeciwieństwo-niemożnosc jakiegokolwiek porozumienia i dogadania sie,jak +/-wczesniej wspomniał tu Szan.P.Maggellan..czyżby ciagle i celowo powtarzana była na nas z wieży Babel historia o pomieszaniu języków ?
I korci tu dodac,ze PRAWIDŁOWOŚĆ ta wystepuje nie tylko wtedy kiedy zachodzi potrzeba porozumnienia sie między najwyższymi specjalistami od najb.zawężonych specjalnosci,ale za sprawą obecnosci zbyt wielu elektronicznych mediow we wspólczesnym życiu OKALECZENIE TO ta niemożnosc porozumnienia sie zatacza coraz szersze kręgi i dotyka już codziennej egzystencji wszystkich ludzi.
Kazdy przecież zauważa ze coraz mniej między ludzmi łacznosci,coraz mniej wymiany mysli,opinii poglądów,zrozumnienia, prob dogadania s. czy zwyczajnego pogadania se.,że coraz wieksze ludzi zaszczucie i odizolowanie s.każdego w swojej własnej indywidualnej samotnosci..Czy ma to związek ze wspołczesnym stylem zycia..z tym ze kiedy po 8n godz.pracy i niewidzenia sie z dziecmi zeby byc razem zabieram je do kina i kiedy siedzimy tam obok siebie przez 2+ godz.to czuję że wcale nie ma nas tam ze sobą razem,tak jak bym chciał..
Że te 2+ godz w kinie jesteśmy wlasciwie calkiem osobno
i przez te 2+ godz.kazdy z nas jest z samym sobą,każdy w swojej własnej głowie mysli swoje mysli sam.I kazdy swoja mysla obrabia tresc filmu a jeszcze bardziej prawda jest ze to film obrabia co mamy w głowach...
Przez 2+ godz.nie ma między nami rozmowy...dyskusji,wspolnych zamierzen,planow oczekiwań,nadziej,marzen.. nie ma wielopłaszczyznowego bycia razem..wymiany mysli opinii uczuc spojrzen,usmiechow,ciepła i rodzinnej interakcji..
Że zamiast byc razem normalnie i rodzinnie ,zamiast jakies gry grac,rysowac,wycinac kleic sprzatac szorowac malowac ,ciastka piec i życ.. mamy kinową jalowosc... w drętwym półtransie..na siedzaco z ...wylaczoną WYOBRAŻNIˇ..i z wylączoną WIEKSZOSCIA FUNKCJI UMYSŁOWYCH
dajemy sie im,tym zza ekranu prowadzic na sznurku... po takich scieżkach myślenia po jakich oni chcą nas wlec...
i pozwalamy ukrytym za flmowymi obrazami olyłuckim specom od wykoślawiania charakterow umyslow i serc..odwracac nam do gory nogami nasz normalny ludzki swiat...normalna hierarchie wartosci..
I tak niby razem ale bardzo bardzo osobno i od siebie daleko kazdy zapatrzony w ekran we własnym wnętrzu odbiera przeprogramowanie...
Wylączone nasze mozgi podstawiamy pod obrobke im ollyckim specom.przeinaczajacym interesujaco się zapowiadajace mlode umyslowosci moich dzieci na tuzinkowe móżdzki pomniejszanego do roli globalnego robotoludo motlochu jutra...
I to umniejszanie i wykoślawianie,i pranie mózgow i odczlowieczanie ludzi ma miejsce i dzien po dniu i wszędzie tam gdzie tvzyjny komunikator -zbliżator miedzy wszelkiego rodzaju maniakami,i zboczencami mordercami degeneratami homosexualistam i politycz.hochsztaplerami jest włączony. .
..I w kółko 24h/dobe,7x/tydzien w dwugodzinnych odcinkach..ciagle w kółko wszystkim pokazywane jest jedno i to samo,przez 2+ godz.biega po ekranie jakis zach.szaleniec z pukawką,zeby drugiego salenica zatłuc,i raz za razem tuz przed upływem 2 godz.szaleniec nr.1 wyprożnia swoja pukawke najpierw i zaraz potem wypróżnia swoj gruczol rozporkowy z jakąs damską kukłą ..chwila ulgi..i kanijec filma..
I w kólko,dzień po dniu zawsze i wszedzie to samo... w aucie, w kolejce, w szkole, w restauracji w poczelni u dentysty, na dworcu ,na lotnisku i ciagle i wszedzie odbywa sie to HIPNOTYZOWNAIE ludzkich mas pokazywaniem polowan na ludzi , trzymaniem za rozporek..i negatywnoscią.
I nawet juz w wózku dziecinnym... dzieciakom ..matki wreczaja małe komputery z ekranikami-obrazkami /gameboy/
..i w parę sekund, w moment dzieciak wylączony jest z zycia...w najwiekszym zapamiętaniu zapatrzony w cos tam w tej grze... I gra mały..na cały gaz ..zaabsorbowany totalnie w popychanie kolorowych plamek po ekraniku,,, I od małego deformowany ,zarażany trądem... ćwiczy niskie odruchyt wscieklwj agresjii bo wszystke te gry sprowadzaja s. do ..a popchnij to,walnij w to, kopnij w to niszcz to,zbomabarduj to,rozstrzelaj to, sponiewieraj to, podeptaj mu twarz, unicestw,zniszcz to/go..niby gra a własciwie trening ,trening-sesja w nienawisci..czyżby tresura .. wychow soldiers PRZYSZŁYCH..Czy jak ten dzieciak tak gra czy wtedy to dziecko i ta matka.. są choc troche razem..
i z sobą..wcale nie ,w momencie miedzy nimi mur ..2M MURU MIEDZY NIMI ŻADNEJ WIEZI miedzyludzkiej,rodzinnej ..rezonansu zadnego..zadnej wiezi z matką, z otoczeniem, ze swiatem wokoł..elektroniczny postęp???komputerowe gry dla każdego,zanik uczuc i wiezi rodzinnych atrofia..a przy okazji przyjaznosci i życzliwosci do swiata też..PROGRAMOWA DEHUMANIZACJA RODZ. LUDZKIEGO czy w zamian za akceptacje tzw.postepu/?/i ekspansji zabawek elektroniczn. w naszym zyciu dostaje sie nam zanik wiezi rodzinnych i społeczn.
.. dokonuje sie dyspersja,klas spol,społeczenstwa,zwiazkow grup,dokonuje s.jakby bloku piaskowca=spoleczenstwa..rozpad w sypkie pojedyncze
i b.jednakowe miliony samotnych ziaren piasku.. I znikaja prawdziwe ludzkie i miedzyludzkie rozmowy.. przeplywy ludzkich emocji,emocjonalnych energi
i ludzkiego ciepla..I coraz kazdemu zimniej i samotniej na tym swiecie. i wraca era lodowcow.w miedzyludzkich ukladach i coraz bardziej,nieludzki staje s.ten swiat.
A jeszcze nie tak dawno ludzie zyli po ludzku,byli dla siebie obecni ,rozmawiali,dyskutowali,wymieniali poglądy bawili s.przebywali z soba..chetniej
Dzis nawet sasiedzi czy znajmi z pracy,ze szkoły,
z dziecinstwa..nikt za bardzo nie chce z nikim gadac.
..ZASZCZUCI,ZAPEDZENI W KOZI ROG W POSZUKIWANIU NOWYCH BODZCOW,..MAJAKOW,, PRZYWIDZEN..LEPSZEGO ZYCIA DLA POZOROW ROZRYWKI zagonieni przed swoj tv ekranik zamykaja sie W SWOIM BOKSIE,KLATCE/M3/4/ I W SOBIE I W ZAPAMIETANIU CHŁONA Z TV.W SIEBIE GŁUPOTY ,TOXYNY I KŁAMSTWA..
DZIS 99 PROc.ludzi 99 PROC.ich wiedzy o swiecie poza progiem własnej klatki/celi?/czerpie z GENERATORA KŁAMSTW i maszynki do prania po mózgach..z.TV tego narzedzia
OKŁAMYWANIA I OGLUPIANIA MAS I NAS Z TV ODBIORNIKA...i jeszcze 99 proc.ich bierze to za dobra monetę.. i oddaja za to za te zach.szajsy w aluminiowe poowijane złotka ..swoje pieniadze/oplaty/obcym tv sieci wlascicielom.. za szajsy oddaja. I CHŁEPCA GLUPOTY... PO CZYM GLUPOT OCHŁEPTANI WYBIERAJA PRZYGLUPA NAM... TUSKA platfuska.. mogilnie wiec i znikad ratunku nie widac.
I pozostaje tylko JEDEN sposob ocalenia i uchroniena sie od ZBIOROWEJ CHOROBY UMYSLOWEJ I UWIADU MÓZGÓW.....szybka nacjonalizacja mediow i WYKOPANIE na zach,.ich prozach.managerow i folksdojczskich,pseudopolskich pseudopolitykow. z poważaniem |
|
1 grudzień 2007
|
|
Znachor
|
|
|
|
Inwazja niemieckich homoseksualistów
maj 16, 2006
Adam Wielomski
|
Ludzie jak żubry?
maj 21, 2006
Mirnal
|
Kurwica
listopad 3, 2005
Artur Łoboda
|
Wskazania Komisji Episkopatu Polski do Spraw Liturgii
wrzesień 17, 2004
http://www.pascha.org.pl/
|
Kapitalizm tuż po socjalizmie. Obdarci z wszystkiego
styczeń 29, 2008
Marek Olżyński
|
Episkopat krytykuje Radio Maryja
luty 15, 2006
PAP
|
Globalna Korupcja
styczeń 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Patrioci" z PO i PSL
lipiec 3, 2008
PAP
|
USA tonie w długach, a Chiny boją się wolnej wymiany swojej waluty?
sierpień 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
JÓZEF PIłSUDSKI i ROMAN DMOWSKI - lekcja historii
listopad 21, 2008
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
|
Ogień i woda
styczeń 5, 2007
Jarosław Tomasiewicz
|
Umowa sprzedaży akcji PZU S.A.
luty 11, 2005
|
Kandydat z malwersacjami w tle
sierpień 7, 2002
PAP
|
Podpowied?
czerwiec 16, 2004
|
Największa w Historii Zasłona Dymna
maj 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Polsko, Twoja zguba w..."
grudzień 21, 2003
Marek Głogoczowski
|
DOMOWA HODOWLA MĘŻCZYZN
maj 15, 2003
red. Krzysztof
|
Czy ryży ma prawo do wypowiedzi?
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Majstrowali i wymajstrowali. Dług publiczny 03 wzrośnie przynajmniej do 51-52 proc. PKB
luty 8, 2003
PAP
|
Apel do prezydenta
lipiec 16, 2007
Kobieta tytan
|
więcej -> |
|