ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
więcej ->

 
 

Miller nie miał racji! Ziobro nie jest zerem! Wszak zero to liczba nieujemna...


Publiczna kompromitacja Prokuratora Generalnego nie powinna być bezkarna... Tymczasem okazuje się, że w sondażach cieszy się największym zaufaniem, tfu, rodaków wśród wszystkich polityków, obok moskiewskiego akademika Aleksandra Kwaśnieskiego i funkcjonariusza Zbigniewa Religi. Linki dotyczące dyplomu AK były już publikowane, podobnie link do zdjęcia ZR na pochodzie 1majowym u boku Wojciecha Jaruzelskiego. Więcej komentarzy nie mam. Smród taki, że dech zapiera... Skopiowałem tylko wybrane akapity, pełe teksty pod podanymi linkami.

...............

http://wiadomosci.onet.pl/1542499,11,item.html
Ściśle tajny kryptonim sprawy kardiochirurga
O tajnym kryptonimie krążą już legendy. - Nawiązuje do nazwiska lekarza o złej sławie - sugerują niektórzy. - To rzeczownik o pejoratywnym wyd?więku - twierdzą inni. - To jeden wyraz, ale nie wulgaryzm - mówi "ŻW" sędzia Barbara Trębska, rzecznik Sądu Apelacyjnego w Warszawie. Jednak jest na tyle szokujący, że sąd wysłał w tej sprawie pismo do premiera.

Wiadomo, że kryptonim jest jednowyrazowy, ale nie- wulgarny. Ma jednak zdecydowanie negatywny wyd?więk. Warszawskiemu sądowi apelacyjnemu, który tydzień temu uchylił areszt kardiochirurgowi, wydał się na tyle niestosowny, że powiadomił o tym samego premiera. Czy Jarosław Kaczyński zdyscyplinuje szefa CBA?
Dlaczego w przypadku doktora G., który już ma postawione zarzuty kryptonim jest tajny? To następna zagadka.
.................

http://wiadomosci.onet.pl/1538882,11,item.html
Sprawa dr. G. - "To jedna wielka bzdura"
Mirosław G., kardiochirurg oskarżony o umyślne spowodowanie śmierci pacjenta, wyszedł w piątek z aresztu. Sąd uznał, że zarzut nie został dostatecznie udowodniony. Reporter "Superwizjera" TVN dotarł do informatora ze szpitala, który mówi, że dr. G. nie było na miejscu, gdy odłączano aparaturę od chorego. Oto pełna relacja informatora

Ryzyko było ogromne. Pacjent był w bardzo ciężkim stanie. Inne narządy były skrajnie wyniszczone podczas tak długiego okresu niewydolności serca. Takie przypadki jak Gołębia zdarzały się i część pacjentów żyje. Daliśmy mu szansę, przeszczep był jego ostatnią nadzieją. Takich ciężkich przypadków, które przeżywają przeszczep jest jednak zdecydowanie mniej. Gołąb miał małe szanse przeżycia bez przeszczepu, był praktycznie bez szans. Prędzej czy pó?niej umarłby z powodu powikłań wywołanych upośledzonym krążeniem.

Serce po przeszczepie pracowało prawidłowo. Jednak inne narządy Gołębia nie podjęły prawidłowych czynności. Były niewydolne już przed zabiegiem. Po zabiegu były takie same, a leki, które musiał dostawać po przeszczepie też miały wpływ na ich funkcje. Gołąb miał jednak szanse przeżycia, był na intensywnej terapii. Wszystko, czego potrzebował zostało zastosowane, leczenie było na światowym poziomie. W żadnym ośrodku przeszczepowym nie podłączono by mu biopompy. Weszliśmy w dodatkowe koszty.

Pomimo, że Gołąb przez pięć dni był na wspomaganiu, nowe serce nie radziło sobie z pompowaniem krwi przez niewydolne narządy. Na ciele pacjenta pojawiły się plamy opadowe - widoczna gołym okiem oznaka śmierci. G. już wtedy od dwóch dni nie było na oddziale. Przebywał w Krakowie na zje?dzie, był dostępny pod telefonem. Lekarz dyżurny zadzwonił do G., z informację, że pacjent nie żyje. Odłączenie pacjenta od pompy było wspólną decyzją zgromadzonych przy Gołębiu lekarzy, G. ją tylko zaaprobował. Dalsze utrzymywanie sztucznego krążenia u nieżywego pacjenta byłoby profanacją zwłok.
...................
http://wiadomosci.onet.pl/1538705,11,item.html
"Ziobro powinien odejść"
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro powinien odejść po tym, jak zachował się w sprawie ordynatora ze szpitala MSWiA Mirosława G. - uważają Stefan Niesiołowski z PO i Ryszard Kalisz z SLD.
Kalisz powiedział w programie "Kawa na ławę", że Ziobro zastosował w przypadku lekarza aparat represyjny.

Niesiołowski uważa natomiast, iż to, że Ziobro po tym wszystkim jeszcze piastuje wysokie stanowisko to skandal. Według niego minister wydał wyrok skazujący na Mirosława G., czyli zachował się de facto jak sąd.
........................
http://wiadomosci.onet.pl/1542045,11,1,0,120,686,item.html
Ranking polityków: Kwaśniewski wyprzedził Ziobrę i Religę
W majowym rankingu zaufania do polityków Aleksander Kwaśniewski, któremu ufa 58 proc. Polaków, nieznacznie wyprzedził ministrów: sprawiedliwości - Zbigniewa Ziobrę (57 proc.) i zdrowia - Zbigniewa Religę (56 proc.) - wynika z sondażu CBOS.
W porównaniu z kwietniem notowania Kwaśniewskiego wzrosły o 2 punkty procentowe, natomiast notowania Ziobry i Religi pogorszyły się (odpowiednio o 1 i 5 punktów procentowych).

Nieufność do tej trójki deklaruje stosunkowo niewielka liczba badanych: w przypadku Kwaśniewskiego - 21 proc., w przypadku Ziobry - 20 proc., a Religi - 18 proc.

26 maj 2007

tłumacz 

  

Archiwum

Urzędy zapłacą za błędy
maj 22, 2004
www.dziennik.krakow.pl
Od totalitaryzmu politycznego do totalitaryzmu psychicznego i ekonomicznego
maj 16, 2007
Gracjan, www.pnlp.org.pl
Tarcza
sierpień 17, 2008
Artur Łoboda
Papież do bankierów
luty 5, 2005
Jasiek z Toronto
Verheugen wzywa Czechów uczynią gest pojednania
lipiec 2, 2002
PAP
Traktat o Odnowie Solidarności Narodowej
maj 23, 2005
przesłała Elżbieta
Nowa wojna - nic nowego
marzec 20, 2007
wasylzly
Niemal 117-letni Ukrain
grudzień 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przybylo osad na West Bank podczas wojny z Libanem.
październik 5, 2006
gosc
Rada Programowa Krakowskiego Biura Festiwalowego
styczeń 18, 2006
Bajer dla młodzieży
czerwiec 4, 2003
Marek Rowicki
Pracoseksoholizm nie jest przestępstwem..
listopad 6, 2005
Mirnal
Pustynia Obłędowska
grudzień 9, 2003
Artur Łoboda
Świte?ja, lodżja, welwiczja
sierpień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wesołych, radosnych świąt
grudzień 24, 2005
Polacy - jak wy to robicie ?
maj 27, 2003
przesłala Elżbieta
Polityka zagraniczna narodowego państwa polskiego
wrzesień 5, 2008
Dariusz Kosiur
Nowa Zimna Wojna?
kwiecień 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Apel do ugrupowań centroprawicy
sierpień 15, 2003
przesłała Elżbieta
Oręż modlitwy żołnierskiej
maj 1, 2005
Wojciech Kozlowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media