|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
więcej -> |
|
"Fakt" - w dalszym ciągu mają Polaków za idiotów
|
|
Poszukujemy nowego czytelnika i własnego miejsca na rynku mediów - poinformował szef Axel Springer Polska, Wiesław Podkański, prezentując nowy dziennik - "Fakt".
Pierwszy numer ukaże się 22 pa?dziernika. Jeden egzemplarz kosztować będzie złotówkę. "Ta cena utrzyma się tak długo, jak będzie można" - powiedział Podkański.
Według redaktora naczelnego "Faktu" Grzegorza Jankowskiego dziennik nie będzie "szedł na wojnę" ani epatował sensacją. Znajdą się w nim informacje polityczne, komentarze, ekonomia przedstawiona z punktu widzenia zwykłego obywatela. Zaplanowano też dodatki, m.in. sport, książki, krzyżówki. Dla mieszkańców Warszawy pojawi się wkładka stołeczna.
Według Podkańskiego docelowo, za trzy lata, sprzedaż "Faktu" powinna osiągnąć 300 tys. egzemplarzy. Po 5-7 latach wydawca liczy na zwrot inwestycji.
(PAP)
Komentarz
Wprowadzona przez Balcerowicza "logika ekonomii" zakłada, że każda inwestycja musi się zwrócić w ciagu roku (?!)
W przeciwnym wypadku następuje plajta.
Jeżeli koncern Springer ma ochotę czekać aż siedem lat na zwrot inwestycji, to nie o interes tu chodzi, lecz o poszerzenie zakresu manupulacji społeczeństwem polskim.
"Z punktu widzenia zwykłego obywatela" Wiesław Podkański to krętacz, któremu powinna przyglądnąć się prokuratura. Jeżeli taka osoba zostaje szefem nowej gazety, to nie można mieć wątpliwości - co do prawdziwych celów wydawcy.
(Piotr Mączyński) |
|
20 październik 2003
|
|
|
|
|
|
Zwycięstwo Zależy Od Irakijczyków
kwiecień 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
18 listopada w Warszawie, protest pielęgniarek;
poparcie i udział SPPNN
listopad 11, 2003
Adam Sandauer
|
GUS: Tak dobrze nie było od 9 lat
styczeń 30, 2007
Interia.pl
|
13 Grudnia
grudzień 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
Dialog o Polityce Zagranicznej USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Park kulturowy na Starym Mieście?
maj 30, 2005
Gazeta Wyborcza, 30 maja 2005r.
|
Karol Marks - W kwestii żydowskiej
maj 4, 2008
AŁ
|
Polecenie wydane poddanemu
styczeń 13, 2009
PAP
|
Symptomy
czerwiec 9, 2003
Artur Łoboda
|
Precz z Kopernikiem! Niech żyje Ptolemeusz!
listopad 12, 2007
nadesłał Marduk
|
"Solidarność kłamstwa" na temat Grodna oraz Mińska
sierpień 12, 2005
Marek Głogoczewski
|
Bush Chce Zmian w Iranie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Watykan jest przeciwny wojnie w Iraku
styczeń 30, 2003
PAP
|
Izrael Szamir „PaRDeS – studium Kabały” Rozdział 4
marzec 21, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
|
Bieda
styczeń 31, 2005
ala
|
Kto - komu i czemu służy
lipiec 2, 2008
Artur Łoboda
|
Pułkownik Chwastek odrzucony
wrzesień 20, 2002
Zbigniew Lentowicz http://www.rzeczpospolita.pl
|
Kto i dlaczego dusi rozwoj darmowej energi
marzec 9, 2007
kruzoe
|
Kaczyński: przychylność dla bossów
sierpień 9, 2002
PAP
|
Выбор Петруся
grudzień 26, 2004
|
więcej -> |
|