|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
więcej -> |
|
Prostacy 1
|
|
Celem SdPl jest doprowadzenie do sytuacji, w której będzie można śmiało powiedzieć, że Polska ma najlepiej wykształconą młodzież w Europie - oświadczył dzisiaj szef tej partii Marek Borowski.
Zaprezentował też hasło programowe partii: "Mniej lustracji - więcej edukacji".
Według Borowskiego, osiągnięcie tego celu ma zapewnić realizacja edukacyjnych propozycji SdPl. Na konferencji prasowej w Sejmie powiedział również, że na polskiej scenie politycznej SdPl jest obecnie liderem w dziedzinie promowania nowoczesnej edukacji.
Jego zdaniem, debata publiczna w Polsce "krąży obsesyjnie" wokół tematów przeszłości, czyli "lustracji, agentów, teczek, dekomunizacji". Przyznał, że od przeszłości nie da się uciec, ale to nie może być tak, by politycy zajmowali się wyłącznie sobą. "Teczkomania", przekonywał Borowski, ma bardzo wyra?ne podłoże polityczne - za jej pomocą jedni politycy usiłują znale?ć broń przeciw innym, natomiast problemy młodego pokolenia odsuwane są na bok.
Borowski przypomniał też programowe propozycje SdPl w dziedzinie edukacji. - Chodzi o absolutne przekształcenie szkoły w placówkę wychowawczą oraz taką, która uczy, jak się uczyć i stosuje takie metody nauczania, dzięki którym uczniowie z przyjemnością realizują program - wyjaśnił.
Edukacyjne postulaty SdPl to m.in.: powszechna edukacja przedszkolna, również na wsi; wprowadzenie zerówki od 5 roku życia (obecnie od 6 roku), a szkoły podstawowej - już dla sześciolatków (dzięki temu powróciłoby 4-letnie liceum, co - zdaniem SdPl - jest potrzebne) oraz ograniczenie liczebności klas do 25 osób. SdPl proponuje również obowiązkową naukę języka angielskiego od 4 klasy szkoły podstawowej i likwidację jednej z dwóch lekcji religii tygodniowo na rzecz dodatkowej godziny angielskiego.
Inne pomysły Socjaldemokracji dotyczące edukacji, to absolutne ograniczenie nauczania wiedzy encyklopedycznej na rzecz uczenia zadaniowego i rozwoju umiejętności oraz radykalne zmniejszenie liczby podręczników do danego przedmiotu (obecnie jest ich po kilkanaście), a także odbiurokratyzowanie pracy nauczyciela. SdPl postuluje też powszechną komputeryzację szkół oraz wprowadzenie programów multimedialnych nie tylko do nauki informatyki, ale również innych przedmiotów.
- Ten cały program został skalkulowany i obliczony, to nie jest program palcem na wodzie pisany. Koszt jego realizacji to 2-2,5 mld złotych rocznie i z czasem będzie malał. Może być sfinansowany w około 40 proc. ze środków unijnych - zapewnił Borowski.
W edukacyjnej konferencji SdPl wzięli udział uczniowie, studenci, nauczyciele i rodzice, którzy prezentowali absurdy, do jakich dochodzi obecnie w polskiej szkole. Jedna z uczennic przedstawiła np. nauczaną na lekcjach biologii definicję rodzajów tkanki miękiszowej: "wyróżniamy miękisz zasadniczy, asymilacyjny, powietrzny i spichrzowy". Komu i do czego przyda się taka wiedza? - pytała. Z kolei mama ucznia drugiej klasy gimnazjum zaprezentowała 9-kilogramowy szkolny plecak swojego dziecka.
(PAP)
|
|
26 luty 2005
|
|
|
|
|
|
Tu i ówdzie i gdzie indziej też
maj 16, 2006
Marek Olżyński
|
Miał prawo zastrzelić, ale nie może oplakatować
lipiec 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Powstań Polsko zrzuć kajdany..."
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
Gulf War 1991:
Prefiguration and prelude to the 2003 Iraq debacle
Part one
luty 19, 2005
Stefan J. Śniegoski
|
Huebnerowe "poczucie odpowiedzialności"
listopad 6, 2003
Piotr Mączyński
|
Otworzmy archiwa IPN
maj 14, 2007
pap, ss
|
Apel o zaprzestanie traktowania cierpienia ludzi jako elementu szantażu
lipiec 5, 2007
A.Sandauer Przewodniczacy Stowarzyszenia
|
Napisz Millerowi co myslisz!! Akcja mailingowa!
luty 28, 2003
|
Holandia i ONZ odpowiedzą za masakrę w Srebrenicy?
listopad 16, 2002
PAP
|
Arogancja za nasze pieniądze
grudzień 15, 2003
|
Prawda o genetycznie modyfikowanej żywności
luty 2, 2007
Dorota
|
Ciemność z Zachodu
marzec 19, 2008
Izreal Szamir
|
Każdy z nas jest winny zbrodni w Iraku
czerwiec 28, 2006
Dahr Jamail
|
Potakiwacze Izraela w USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Niemanie
listopad 8, 2008
Artur Łoboda
|
MÓWIMY O MĘŻCZYZNACH...
sierpień 9, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Mediokracja.
styczeń 22, 2007
tezlav von roya
|
Polska Partia Pracy - pomijana w sondażach przedwyborczych alternatywą dla obecnych partii?
październik 7, 2007
Dorota
|
"Złote spadochrony" zagrożone światowym kryzysem kredytu
wrzesień 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Najstarszy zawód świata
wrzesień 13, 2004
|
więcej -> |
|