|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
więcej -> |
|
Ostatnia misja
|
|
Tragiczny lot Columbii był 113. lotem w ramach realizowanego od 22 lat programu wahadłowców. Columbia startowała w kosmos 28 razy. NASA przekazała wczoraj chronologię ostatniego wahadłowca, który rozpadł się w sobotę nad Teksasem.
16 stycznia, godz. 16.39 (czasu środkowoeuropejskiego) - Columbia startuje na orbitę wokółziemską z ośrodka kosmicznego im. Kennedy’ego na Florydzie.
1 lutego, godz. 14.15 - Columbia włącza silniki hamujące, zaczyna schodzić ku Ziemi. Nadlatuje nad Amerykę znad Pacyfiku, przelatuje nad San Francisco, następnie nad Nevadą, Arizoną, Nowym Meksykiem i Teksasem.
Godz. 14.53 - NASA przestaje otrzymywać dane telemetryczne o temperaturze układu hydraulicznego po lewej stronie wahadłowca.
Godz. 14.58 - NASA przestaje otrzymywać dane z trzech czujników temperatury po lewej stronie wahadłowca.
Godz. 14.59 - Do NASA nie docierają wyniki ośmiu dalszych pomiarów temperatury, a także ciśnienia w oponach po lewej stronie wahadłowca. Jeden z pomiarów pokazuje się na pulpicie kontrolnym w Columbii, załoga potwierdza, że go widzi.
Godz. 14.59 - Ostatnie połączenie. Kontrola lotu: "Columbia, Houston, widzimy wasze meldunki o ciśnieniu w oponach, nie odebraliśmy waszego ostatniego". Columbia odpowiada: "Roger..." ("Wiadomość przyjąłem..."), po czym słychać jeszcze "uh", angielskie słówko oznaczające przerwę w wypowiedzi.
Godz. 15.00 - NASA przestaje odbierać dane telemetryczne z Columbii i traci z nią wszelką łączność. Wahadłowiec znajduje się w tym momencie 62 140 metrów ponad Ziemią.
Godz. 15.00 - Mieszkańcy Teksasu, Arkansas i Luizjany podają, że usłyszeli "silny huk" i widzieli płomienie na niebie.
Godz. 15.16 - Planowy czas lądowania Columbii.
Godz. 15.29 - NASA ogłasza alarm.
Godz. 15.29 - NASA ostrzega mieszkańców, aby trzymali się z dala od potencjalnie niebezpiecznych szczątków.
Godz. 17.00 - W ośrodku kosmicznym im. Kennedy’ego opuszczono flagę do połowy masztu.
Godz. 20.05 - Prezydent George W. Bush ogłasza: -Straciliśmy Columbię, nikt nie przeżył. (PAP)
Załogę wahadłowca Columbia stanowiło sześcioro Amerykanów i jeden Izraelczyk.
Dowódcą był Rick Husband, 45-letni pułkownik sił powietrznych USA, były pilot doświadczalny. Tragicznie zakończona misja Columbii była jego drugim lotem w kosmos.
Columbię pilotował William McCool, 41-letni komandor porucznik marynarki wojennej USA. Był to jego pierwszy lot kosmiczny.
W skład załogi wchodzili ponadto Amerykanie:
- Michael Anderson (43 lata), odpowiedzialny za dziesiątki eksperymentów naukowych podczas misji; w 1998 roku przebywał na pokładzie rosyjskiej stacji orbitalnej Mir;
- Kalpana Chawla - 41-letnia emigrantka z Indii, która przybyła do USA w latach 80.; po raz drugi w kosmosie. Z wykształcenia była inżynierem lotnictwa; dyplomy zdobyła w Indiach i w USA.
- David Brown (46 lat), kapitan marynarki wojennej USA, pilot i lekarz; po raz pierwszy w kosmosie;
- Laurel Clark (41 lat, kobieta), lekarz; na pokładzie Columbii pomagała w eksperymentach naukowych.
Siódmym członkiem załogi był pierwszy astronauta izraelski, 48-letni pułkownik izraelskich sił powietrznych Ilan Ramon. Izraelczyk nosił w rękawie kombinezonu rysunek 14-letniego żydowskiego chłopca Petra Ginza, który zginął w Oświęcimiu. Powstały w obozie koncentracyjnym rysunek wyobrażał Ziemię widzianą z kosmosu. Ramon otrzymał go z Instytutu Yad Vashem w charakterze zwrotnej pożyczki. Przed odlotem Ramon powiedział, że "chciał ze sobą zabrać wyobra?nię chłopca i urzeczywistnić jego marzenie o kosmosie".
|
|
3 luty 2003
|
|
PAP
|
|
|
|
Izrael ma bron atomowa
grudzień 5, 2007
Goska
|
Żydowskie media - cd
czerwiec 15, 2004
Artur Łoboda
|
Dalsza wyżka cen paliwa?
grudzień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
W przedświąteczny weekend zginęło 39 os.
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
I jest cacy
lipiec 4, 2003
Alina
|
Nie w naszym imieniu
marzec 24, 2003
zaprasza.net
|
Lewandowski stanie przed sądem za prywatyzację
sierpień 28, 2002
PAP
|
Mózgowcy z Samoobrony
czerwiec 8, 2004
|
Hezbollah wkracza na scenę
lipiec 20, 2006
Alberto Cruz
|
Katyń
luty 15, 2005
Marian Hemar
|
Esbecki sposób na "wycofywanie się rakiem"
lipiec 15, 2003
|
Belka wiedział o mafii
lipiec 9, 2005
|
Czy zupa jest "rasistowska"?
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Strachy na uchlane Lachy
marzec 23, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Walka o dominację nad światem
październik 10, 2008
Gregory Akko
|
Seks dobry na wszystko
sierpień 21, 2007
Krystyna Boińska
|
Nie zniechecaj Patriotow!
styczeń 20, 2007
Poeta
|
Żydowskie media i "niedojrzałość polityczna".
czerwiec 14, 2004
Artur Łoboda
|
Prymas: stworzyć warunki do godnego życia
listopad 1, 2004
|
"Komuno, zdychaj"
luty 19, 2008
Dariusz Kosiur
|
więcej -> |
|